Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek, helal veya haram için bir kadın ile bir arada olmaktır. Güzel hizmetçi kız ile hanıma işarettir. Evinde veya bulunduğu mahalde amel edeceği zor ama hayırlı işlere delalet eder. Rüyada evde kedi görmek, eğer ahireti seviyorsa, hayırlı bir amel işler. Eğer dünyayı çok seviyorsa, dünyaya ait işlerde başarılı olur. Rüyada evine kedi girmesinin anlamı, halinin refah olması ve bir kadınla dost olmasına delalet eder. Ticaretle meşgul ise çalışmayı aksatıp ve bir kadınla beraber olmaya yorumlanır. Rüyada evde kedi gören kimse eğer kadın ise, güzel bir evlada sahip olur. Bekar biri görmüşse yakın zamanda evlenme kararı alacağına işaret eder.

Rüyada evde kedi görmek, eğer rengi sarı ise bir kız evlada, eğer rengi siyah ise bir erkek evlada sahip olur. Gri renkte kediyi evde görmek, ilim ve hikmetiyle tabir olunur. Eğer kedi beyaz ise, rüya sahibi çok mal ve nimete kavuşur. Bir başka rüya tabircisi ne göre, mart ayı ve ilk bahar mevsiminde rüyada evde kedi görmek, rüya sahibi için zararlı değildir. Rüyada evde kedi görmek, arzuladığı şeylerin hepsini yakın zamanda elde etmeye delalet eder. Rüyada evine camdan kedi girmesi, Bir başka rüya yorumcusuna göre: intihan olacağına veya hakkını çevresindeki kimselerden kolayca almaya yorumlanır.

Evde kedi görmenin iyi yönde tabirleri şunlardır.Evde beyaz kedi gören çok zengin olur,Siyah kedi görenin hayırlı evladı olur,Sarı kedi görenin sevdiği çok olur,Gri kedi görenin ameli artar,Yavru kedi görenin çocuğu olmasına delalet eder.Rüyada Evde kedi gören kimse, bu olumsuzlukları yaşar.Yabancı kadınla dost olmak,Zinaya meyil etmek,Evde haram yenmesi,Ev halkının hastalanması,Kötü huylu kadın ziyaretine işarettir.Rüyada eve yavru kedi girmesi, evlat ve hizmet edenlerin çoğalmasına delalet eder. Rüyada evine yavru kedi giren kimsenin, rızkı artar, şansı açılır ve bir müjde alır. Rüyada evinde yavru kedi görmek, iki şekilde tasvir edilir. Evlat ve bir kadın ile gizli muhabbet, dostluk kurmak anlamına gelir. Rüyada Evine yavru kedi alan kimse, ehil olmadan birine ilim ve hikmet öğretir. Bilmedi bir işi biliyormuş gibi göstermeye çalışır zarara uğrar.Kedi ile alakalı çok ayrıntılı tabirleri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.Rüyada Evine Kedi GirmesiRüyada evine kedi girmesi, istediği şeylerin hepsini kazanmaya delalet eder. Rüyada evde gezmesi, Cömertlik ve nimetlere, çok miktarda servet ve paraya yorumlanır. Rüyada eve kedi girmesi, bir kadına severek ve isteyerek yardım etmek anlamına gelir. Rüyada evde kedi gören kimse, bir kadınla dost olur veya onun gıybetini yapar. Bu rüyayı gören kimsenin, hayatı iyi geçer.

Rüyada Evine Kedi Almak

Rüyada evine kedi almak, fıkıh alimleri için hayırlı değildir. Çünkü onların Dünya’ya meyil etme durumu yoktur. Rüyada evine kedi alan kimse, bir kadınla dost olur veya bir kadınla iyi olmayan bir münasebeti olur.

Rüyada Evinde Kedi Görmek

Rüyada evinde kedi görmek, Bazı rüya tabircilerine göre bu rüyada hayır yoktur, dedikleri halde diğerleri de kötü, çirkin ve hayırsız olmasa da iyidir, demişlerdir. Rüyada evinde kedi gören kimse, kötü huylu hanıma, kedi siyahsa uğursuz bir hanıma, diğer renklerden veya karışık renkli kedi ise, günah olan işlere aşırı merak duyan bir kadına işarettir.

Rüyada Evde Beyaz Kedi Görmek

Rüyada evde beyaz kedi görmek, etrafındaki kimselerin, komşu ve arkadaşlarının kendisine yönelmesine delalet eder. Rüyada evinde beyaz kedi görmek, iyi huylu kadına işarettir.

Rüyada Evde Sarı Kedi Görmek

Rüyada evde sarı kedi görmek, yıllarını huzur içinde geçireceğine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada evde sarı kedi gören kimse, bazı yorumculara göre, uğursuz bir hanıma delalet eder.

Rüyada Evde Gri Kedi Görmek

Rüyada evde gri kedi görmek, gurbetten gelmesini beklediği kimse gelir, kendinin yolculuğa çıkmak niyeti varsa yolculuğa gider. Rüyada evde gri kedi gören kimse, muradına kolay erişir.

Rüyada Evde Kara Kedi Görmek

Rüyada evde kara kedi görmek, yapacağı yolculuktaki ticaretten zarar görür, aşağılanıp hakarete uğrar. Rüyada evde kara kedi gören kimse, yeminini veya imanını bozacak bir şey yapar.

Rüyada Evde Siyah Kedi Görmek

Rüyada evde siyah kedi görmek, kadınlar için hayırlı, erkek için kötü olmakla beraber bu rüya pek hayırlı sayılmaz. Rüyada evde siyah kedi gören kimse, işlerinde zarar eder.

Rüyada Evde Yavru Kedi Görmek

Rüyada evde yavru kedi görmek, gurbetten gelmesini beklediği kimsenin gelmesine işarettir. Rüyada evde yavru kedi gören kimsenin, evinde bereket artar.

Rüyada Evde Çok Kedi Görmek

Rüyada evde çok kedi görmek, rüyayı gören kişi, hakarete uğrar ve aşağılanır. Rüyada evde çok kedi gören kimse, tek başına veya ailesi ile yolculuk yapar.

Rüyada Evde Kedi Beslemek

Rüyada evde kedi beslemek, bir kadına yardım etmek ve dost olmak anlamına gelir. Rüyada evde kedi besleyen kimse, hoşlanılmayan ve tiksindirici kötü biriyle dost olur.

Rüyada Evde Kedi Fare Görmek

Rüyada evde kedi fare görmek, erkekler için hayırlı, kadınlar için büyük sıkıntı ile yorumlanır. Rüyada evde kedi fare gören kimse, yakın zamanda borca gireceği zamana işaret eder.

Rüyada Evde Kedi Kovalamak

Rüyada evde kedi kovalamak, hoşa gitmeyecek tiksindirici işlere karışmaya delalet eder. Rüyada evde kedi kovalayan kimse, eğer erkek ise bir kadının peşinden gider ve boşa zaman harcar.

Rüyada Evden Kedi Atmak

Rüyada evden kedi atmak, ayıp sayılacak büyük bir olay olmasına delalet eder. Rüyada evden kedi atan kimse, bir ayıp eder birini yanından kovar.

Rüyada Evde Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada evde kedi ölüsü görmek, bir hastalığa yakalanmaya delalete eder. Rüyada evde kedi ölüsü gören kimsenin, aile veya akrabasından birinin yakın zamanda vefat etmesine delalet eder.

Rüyada Evin Önünde Kedi Görmek

Rüyada evin önünde kedi görmek, dinini severek yaşayanlar için müjde ve hayır ile yorumlanır. Rüyada evin önünde kedi gören kimse hakkında şöyle denmiştir. Başına bir musibet gelmesinden korkulur.

Rüyada Evde Kedi Öldürmek

Rüyada evde kedi öldürmek, çevresinde veya akrabasında dost olduğu kimselerin işlerinin zorlaşmasına delalet eder. Rüyada evde kedi öldüren kimse, birine haksızlık eder veya birinin kabini kıracağına delalet eder.

Rüyada Evde Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada evde ölmüş kedi görmek, iş ve maddi gücünün gün geçtikçe de zorlaştığına işarettir. Rüyada evde ölmüş kedi gören kimse, bir eşya sebebiyle işinde zarar etmeye delalet eder.

Rüyada Eve Penceren Kedi Girmesi

Rüyada eve Pencereden kedi girmesi, hanımı ile boş yere yapacağı kavgaya delalet eder. Rüyada eve pencereden kedi girdiğini gören kimse, zor ve müşkül bir döneme girer.

Rüyada Evde Kedi Pisliği Görmek

Rüyada evde kedi pisliği görmek, sıkıntı, bela, musibet ile yorumlanır. Rüyada evde kedi pisliği gören kimse, maddi anlamda çöker ve elinden boş yere yüklü miktarda parası çıkar.

Rüyada Evde Kedi Sesi Duymak

Rüyada evde kedi sesi duymak, kendisinin dengi olmayan bir erkekle tartışmaya delalet eder. Rüyada evde kedi sesi duyan kimse, tanımadığı bir kadınla iyi yönde sohbet eder.

Rüyada Ev Kedisi Sevmek

Rüyada ev kedisi sevmek, rüyayı gören kimse eğer borçlu ise, borcunu kolayca yakın zamanda öder. Rüyada ev kedisi seven kimsenin, evli bir dostluk kurmasından korkulur.

Rüyada Evde Kedi Sürüsü Görmek

Rüyada evde kedi sürüsü görmek, evli kadın ise çocukları doğar, eğer bekar erkek ise, evlenir. Rüyada evde kedi sürüsü gören kimsenin, hizmet edeni artar. Bazı yorumculara göre bir den fazla kadınla dostluk kurar.

Rüyada Evde Kedi Dolaşması

Rüyada evde kedi dolaşması görmek, bilmeden ve elinde olmadan, evlenip ayrılmış veya evli bir kadınla yaşayacağına delalet eder. Rüyada evde kedi gezmesi ve dolaşması görmek, abdestinde ve namazında lakayid olur.

Rüyada Evde Kedi Doğurması

Rüyada evde kedi doğurması görmek, rüya sahibinden borç olarak alınmış paranın ertesi gün geri verilmesine işarettir. Rüyada evde kedi doğurması gören kimse hakkında bazı tabircilerin görüşü, bir kadın, kendisinin dengi olmayan bir erkeği istemesine delalet eder.

Rüyada evde kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada evde kedi kovalamak
  • rüyada kediyi evden dışarı atmak
  • rüyada birden fazla kedi görmek
  • rüyada çok kedi görmek
  • rüyada gri kedi görmek
  • ruyada yavru kedi gormek
  • rüyada kedi yavruları görmek
  • rüyada beyaz kedi görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir