Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, uzun zamandır size karşı düşmanlık besleyen kişi veya kişilerin harekete geçmek üzere olduklarının bir habercisi olarak rüya tabirlerinde değerlendirilmektedir. Sosyal ve iş hayatınızdaki olumlu gelişmeleri çekemeyen kişiler olarak ta tabir edilen bu rüya pek hayra yorumlanma maktadır. Rüyada evde yılan görmek, bazı durumlarda ise hane içinde yaşanacak sağlık sorunları ile ilgili olarak  tabir edilmektedir.

Rüyada Evde Yılan Görmek Neye İşarettir ?

Rüyada evde yılan görmek, canınızı yakabilecek art niyetli bir kişi olarak tabir edilir. İşlerinizi veya arkadaşlıklarınızı bozmak için doğru zamanı bekleyen bu kişi yakın zamanda gün yüzüne çıkabilir şeklinde yorumlanır. Bu kişi direk size veya aile bireylerinden birine zarar vererek sizi yıpratmaya çalışabilir. Rüyada evde yılan görmek yukarıda da bahsettiğimiz gibi nadiren de olsa ev ahalisinden bir yada bir kaç kişinin hastalanması, sağlık sorunları ile uğraşması olarak değerlendirilir.

Rüyada Evde Yılan Öldürmek ?

Rüyada evde yılan öldürmek, size kötülük etmeye hazırlanan birine karşı elde edilecek zafer olarak yorumlanan bu rüya, rüya sahibi için zararlı birinden kurtulmak veya bir tehlikeyi bertaraf etmek olarak yorumlanır. Rüyada evde yılan öldürmek bazı durumlarda ise hane içinde yaşanacak anlaşmazlıklar ve küskünlük olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Evde Yılan Beslemek ?

Rüyada evde yılan beslemek, iyilik yapıp yardımda bulunduğunuz bir kişi veya bir grup tarafından ihanete uğramak kötülük görmek olarak tabir edilmektedir. Rüya sahibi için büyük bir tehlike anlamına gelen bu sinsi düşman zamanı geldiğinde size büyük zararlar verebilir şeklinde tabir olur.

Rüyada Evde Yılan Yavrusu Görmek ?

Rüyada evde yılan yavrusu görmek, hane içinde zararsız gibi görünen fakat vereceği zarar pek de kestirilemeyen bir düşman olarak görülür. Rüya sahibi için bu düşmanı alt etmesi zor olmayacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Evde Yılan Kovalamak ?

Rüyada evde yılan kovalamak, düşmanlarınıza karşı harekete geçeceğiniz ve bu bağlamda bir efor sarf edeceğiniz şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada evde yılan kovalamak , kişinin son zamanlarda etrafında ona zarar vermek isteyen kişiler ile uğraşmaya fazlaca zaman harcayacağı tabir edilmektedir.

Rüyada Evde Yılan Sokması

Rüyada vede yılan sokması, beklemediğiniz bir kişi tarafından size bir kötülük yapılacağı veya iftira atılarak yıpratılacağınız şeklinde tabir edilir. Bu rüyada bahsedilen zarar sizi aşırı derece yıpratacak ve üzecek şekilde olabilir.

Rüyada Evde Yılan Olduğunu Duymak ?

Rüyada evde yılan olduğunu duymak, tanıdığınız ve güvendiğiniz bir arkadaşınızın aslında arkanızdan iş çeviren bir düşmanınız olduğunu öğrenmeniz olarak tabir edilmektedir. Rüya sahibi bu durumu kendi gözleri ile göremediği için yakın dostları tarafından uyarılacaktır şeklinde tabir edilmektedir.
Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Yorumlar 1

  • Ruyamda birinden eve yilan girdiyini duyuyorum yani bizim evd.Ben hemen eve geliyorum ve aileme abimin odasinda kalmasini soyluyorum.Abim bu arada askerlilde.Oranin temiz oldugunu soyluyorum.Amma yilanin kendisini goremiyorum.Sonra kedinin kafasini kestiyimi goruyorum.sonradan kendime geliyorum ve bunun gunah oldugunu bilerek pisman oluyorum.Amma ruyada kedini hangi yolla olur olsun oldurmeliyim bunu oyle biliyorum.Amma gunah olmamasi icin nasil oldursem diye dusunuyorum simdiden tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir