Rüyada Evin Dış Kapısını Açık Görmek

Rüyada evin dış kapısını açık görmek, rüya sahibini karşısına çıkacak düşmanlara karşı tedbirsiz şekilde kalabileceği ve bunlardan gelebilecek zararlara maruz kalarak sıkıntı ve sorun yaşayabileceği şeklinde yorumlanır. Bazı durumlarda ise bu rüya, evin kapısını açık görmek için eve gelecek bereket ve bolluk için bir işaret yorumu yapılır.

Rüyada Evin Dış Kapısını Açık Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada evin dış kapısını açık görmek, kişinin hayatı fazla hafife alarak haddinden fazla rahat hareket etmesi sonucunda yaşanabilecek tehdit ve tehlikenin bir habercisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Evin Kapısını Açık Unutmak

Rüyada evin kapısını açık unutmak, rüya sahibinin iş hayatında bir takım yanlış kararlar alacağı veya yaptığı ihmaller yüzünden zarara uğrayabileceği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada evin kapısını açık unutmak, bazı durumlarda ise dikkatsizlik yüzünden geçirilecek ufak tefek kazalar olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak

Rüyada açık kapıyı kapatmak,  doğru verilen kararlar ile tehlike ve tehditleri ortadan kaldırmak şeklinde yorumlanır. Bazı durumlarda ise açık kapıyı kapatmak maddi kazanç kaynaklarını kaybetmek veya bu kaynaklarda yaşanacak bir azalma olarak tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada evin dış kapısını açık görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada evin kapısını açık unutmak
 • rüyada kapıyı açık bırakmak
 • rüyada açık kapıyı kapatmak
 • rüyada ev kapısını açık görmek
 • rüyada açık kapıdan içeri girmek
 • rüyada kapıyı kapatamamak
 • rüyada evin kapısının zorlandığını görmek
 • rüyada tahta kapı görmek

Yorumlar 1

 • Rüyamda gece birden uyanıyorum ve evimizin dış kapısının açık olduğunu görüyorum. Eve hırsız girdiğini düşünerek elime bir sopa alıp odaları geziyorum. Lakin bir odanın kapısına geldiğimde içerisi karanlık telefonun ışığını yakıp içeriye giriyorum hırsız yok.

  Aynı rüyayı bacanağımın evi içinde gördüm. Onunda aynı şekilde gece beraber bir yerden onların evine gittiğimizde dış kapıyı açık buluyoruz. İçeriye girdiğimizde ışıklar yanmıyor. Telefonun ışığı ile evin içini gezdiğimizde kimse yok.
  Bu iki rüyayı peş peşe gördüm. Anlamlarına baktım. Mantıklı bir anlam bulamadım. Yorumlamanızı rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir