Rüyada Felaketten Saklanmak

Rüyada felaketten saklanmak, bu rüya kişinin hayatını mutsuz kılacak olayların içine düşerek yaşadığı sorunlar karşısında çıkılmayacak hal alacağına yorumlanır.Bu rüyayı gören kişiler, girdikleri her işte başarısız olup şansızlık yakasını hiç bırakmaz. Rüyada felaketten saklanmak, bazen de başınıza gelecek üzücü olaylara, her anlamda kötülüğün içine düşmeye, nasip kapılarını köreltmeye tabir edilir. Rüyada felaket görmek, ailevi ilişkilerinizde tartışmaların ve kavgaların boy göstererek hane içinde ki mutluluğun son bulacağına ifade edilir.

Rüyada Felaket Görmek Ne Demek?

Rüyada felaket görmek, felaket rüyası ailenizi ve yaşadığınız çevreyi son derece kötü kılacak olayların içine düşerek hayatınızın alt üst olacağına yorumlanır. Bu rüya gören kişi ya da kişiler için aynı zaman da mal kaybı yaşamaya, beklentilerin yarım kalmasına, hayal kırklığı yaşamaya, açılan umut kapılarının tekrar kapanmasına ifade edilir. Rüyada felaket görmek, bazen de yarım kalmış işlere, eldeki kazancın yok olmasına, kesin gözüyle baktığınız işlerde hayal kırklığı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Felaketten  Kaçmak

Rüyada felaketten kaçmak, bu rüya kişinin yaşadığı sorunların üst üste gelip yaşanılan üzücü olayların her daim süre gelmesine, yapılan işlerde başarısızlığa uğranılarak hataya düşmeye yorumlanır. Rüyada felaketten kaçmak, bazen de çıkış kapısı aramaya, yeni yerler keşfetmeye, uzatılan yardım ellerinin hayırlı şekilde değerli kılınmasına tabir edilir.

Rüyada Sel Felaketi Görmek

Rüyada sel felaketi görmek, rüyayı gören kişinin başında dolaşan kara bulutların büyüyerek kazançlarının günden güne azalacağına, rızk kapısının kapalı hal alarak her türlü beklentilerinin yok olacağına yorumlanır. Rüyada görülen sel felaket sembolü bazen de nasibin kapanmasına, kötülüklerin üst üste gelmesine, hakkınızda hayırlı olmayan durumlarla karşı karşıya kalmaya tabir edilir.

Rüyada Doğal Felaketler Görmek

Rüyada doğal felaketler görmek, rüyayı gören kimsenin yaşadığı kötümser olayları kısa zaman da atlatarak maddi ve manevi anlamda rahat bulacağına yorumlanır. Rüyasında doğal felaketler gören kimse, her türlü kötümser olaylar karşısında dik ve başarılı olup ticari rakiplerine karşı kendisini gösterme şansına sahip olmuştur.

Rüyada Deprem Felaketi Görmek

Rüyada deprem felaketi görmek, felaket rüyalarıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya gören kişi ya da kişiler için mal kaybına, eldeki kazançların son bulmasına, kapanan nasip kapılarına yorumlanır. Rüyada deprem felaketi görmek, aynı zaman da sevdiğiniz kimselerle sorunlar yaşamaya, bencilce davranışlar sergileyerek insanları çevrenizden uzak eylemeye tabir edilir.

Rüyada Fırtına Felaketi Görmek

Rüyada fırtına felaketi görmek, size ve hanenize zarar vermek isteyen birden fazla düşmana, maddi mal kaybı yaşamaya, elinizdeki kazançların günden güne yok olmasına yorumlanır. Rüyada fırtına felaketi görmek, bazen de suçlamaların ortasında kalıp hayatınızın gün geçtikçe zorlaşmasına, nasip kapılarınızın kapanarak sıfırı tüketmeye tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada felaketten saklanmak ile ilgili aramalar

  • rüyada sel ve deprem görmek
  • rüyada doğa olayları görmek
  • rüyada doğal afetleri görmek hortum
  • rüyada sel afeti görmek
  • rüyada su felaketi görmek
  • rüyada dogal afetten kurtulmak
  • ruyada dogal afetten kacmak
  • rüyada kar felaketi görmek

Yorumlar 2

  • Rüyamda ölmüş annemle birlikte bir yere giderken siyah doğa olayı hortum çıktığını ve üzeeimize doğru geldiğini gördüm ve anneme kaçalım derken hortum annemi yakaladı ben ise kaçarak büyük bir kayanın arkasına battaniye ye sarılarak saklandım başımı kaldırdığımda hortumun üzerimden kayalardan aşağı doğru sanki beni arıyormuş gibi gittiğini gördüm ve korkuyla uyandım

  • Rüyamda bikac haftadır deprem,sel ,fırtına olayları görüyorum.ama herseferinde defalarca rüyamda dua Edip uctugumu (özellikle yeşillik alanlarda) görüyorum.ve bazen uctugum zaman aşağıda bAna zarar vermek isteyen insanlardanda kaçıyorum.bide dua Edip el açarken sağ elimde bir yeşil bitkinin çıktığını gordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir