Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek güzel ve bereketli olay yaşanacağına, bu sayede bireyin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına işaret eder. Filin muhteşem ve kuvvetli bir hayvan olması sebebi ile rüya sahibinin toplumda saygın bir yeri olacağına herkes doğrulusunda sözüne itibar edileceğine ve servet sahibi olacağına yorumlanır.
Rüyada fil görmek, bireyin hem aşk hem de iş yaşamı yolunda gidecek ve mutluluğu ile rızkı azalmayacak demektir. Rüyada görülen fil şans, kısmet ve rızık olarak da yorumlanır. Fil diğer bir şekilde de tabir edilir. Kendini beğenmiş ve malı ile övünen kimse olarak tabir edilirken, hortumunu savuran bir fil görmek bireyin işini kaybetmesine ya da vefat etmesine yorumlanır.

Rüyada File Bindiğini Görmek

Rüyada bir file binerek yükseldiğini gören şahıs, ticaret yaşamında da bir anda şaşırtacak bir yükselişe geçecek ve bol kazanç elde edecek demektir. Rüyada filin üstünde şayet olmadan file binmek mutlu ve temiz bir nikâh manasına gelir.

Rüyada Filin Saldırısına Uğramak

Bir kimse rüyasında filin saldırısına uğrar ve ezilirse şayet devlet kurumlarından resmi olarak bir ceza alacağına işaret eder.

Rüyada Fil Eti Yemek

Rüyada fil eti yemek mal manasında istikbal olan kısmete işaret eder.

Rüyada Filin Kovalaması

Bir şahıs rüyasında fil doğrulusunda kovalandığını görürse şayet parasal olarak sıkıntıya düşer, filin kendisini yakalaması ise hasımları ya da rakipleri doğrulusunda yenilgiye uğratılacağı manasına gelir.

Rüyada Filden Korkmak

Bir şahıs rüyasında filden korktuğunu görürse ya da filin kendisini korkuttuğunu görürse şayet bu hasta sahibinin yaşayacağı sıhhat problemlerine delalet eder

.
Rüyada Filin Hortumunu Görmek

Rüyada filin hortumunu görmek çok hayırlıdır hele ki fil hortumu ile rüya sahibine vurduysa, kısmet ve rızık manasına gelir.


Rüyada Fil Kovalamak

Hayırlıdır ve rüya sahibinin azmini, kuvvetini, gözü pek biri bulunduğunu ifade eder. Karşısına çıkan zorluklardan bıkmayan bireyin her vakit başarılı olacağını ve yaşamını yönlendirirken endişeyle değil, kendinden emin şekilde hareket edeceğini, ayaklarının yere dayanıklı basacağını tabir eder. Yeni bir işe girmek isteyenlerin pek çok fırsat yakalayacaklarını ve istikballerini tamamıyla kendi çabalarıyla şekillendireceklerini gösterir. Fil kovalayan şahıslar ilerde varlıklı ve saygın kimseler olurlar.

Rüyada Fil Yavrusu Görmek

Fil yavrusu yavaş yavaş kısmetlerin açılacağını müjdeler ve yakın vakitte yaşanan talihsizliklerin şahısde bıraktığı bütün olumsuzlukların geride kalacağını bildirir. Yeni bir iş kurmak amacıyla adımlar atılacağına alamet bulunduğu gibi, kalben huzur içerisinde yaşam sürdürmek manasındadır. Rüya sahibinin sıradan bir yaşamta n ziyade gözler önünde olan, insanların tanıdığı, saydığı ve sevgi duyduğu biri olacağına, gelişen senelerde şöhretli duruma geleceğine alamettir. Yapılan iş ya da sahip olunan meslek ne olursa olsun başarılı olunacağının habercisidir.

Rüyada Fil Sevmek

Güç ve iktidar sahibi olarak yaşamındaki her ayrıntıya ilgi etmek, emek vermek ve yaşamını daha güzel duruma getirmek istemek demektir. Fil seven kimsenin evlatları da kendisi gibi idealist, yaşama tutunan, mantıklı ve ayakları yere dayanıklı basan, aklı, vicdanı hür şahıslar olurlar. Aile fertlerinin hepsinin iyi eğitimler alacağına ve yaşamta  kendilerine mühim yerler edinerek kendilerini toplumda benimseteceklerine tabir edilir. Fil seven bireyin oğlu olur ve muhteşem bir yaşam sürer. Maddi olarak da güçlenmek, daha çok mal, mülk elde etmek demek olan rüya, bireyin kedine ait iş yeri açarak patron olacağına da yorumlanır.

Rüyada Fildişi Görmek

Hem şöhrete, hem de varlıklı olmaya  alamet eden rüya, şahsa ikramiye çıkmasına, büyük bir miras kalmasına da yorumlanır. Hayatın büyük sürprizleriyle karşılaşmak, parasal anlamda mutlu olmak ve her türlü hazzın tadına varmak demektir. Rüya sahibinin sözüne her bireyin itibar etmesine, saymasına ve karşısındaki rakiplerin bile geri çekileceğine delalet eder. Her türlü üzüntüyü geride bırakmak, huzur bulmak, parasal problemini çözüme ulaştırmak demektir.

Rüyada Yaralı Fil Görmek

Büyük bir kayıp yaşanacağını bildirir fakat bu kayıp genelde parasal olanaklarda bir azalma, parasal konularda hesap sorunları sonucunda bir anda borçlanma şeklinde algılanmalıdır. Geçici bir devresi simgelediği amacıyla yaşanan sıkıntılar kalıcı değildir. Çoğunlukla kısa süreli çekilecek bir derde, bunalmaya işaret eder ve rüya sahibinin sahip olunan mal varlıklarını güvenliğini dayanıklıak adına yeni tedbirler alması gerektiğine dair bir ikaz olarak da görülmelidir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada fil görmek ile ilgili aramalar

  • Rüyada fil yavrusu görmek
  • Rüyada filin kovaladığını görmek
  • Rüyada fil sürüsü görmek
  • Rüyada evde fil görmek
  • Rüyada fil görmek islami
  • Rüyada fil hortumu görmek
  • Rüyada siyah fil görmek
  • Rüyada filin öldüğünü görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir