Rüyada Filden Kaçtığını Görmek

Rüyada filden kaçtığını görmek, rüya sahibinin azmi ve kararlılığı sayesinde zor olan bir çok işin üstesinden gelerek her türlü olaya karsşı başarılı tavır sergileyeceğine yorumlanır. Rüyada filden kaçtığını görmek, rüyası kendinize has yeteneklerinizi gün ışığına çıkarmaya, toplum nazarında başarılı kimse olarak anılmaya, kısa zaman da bir çok kimsenin sevgisini kazanmaya ifade edilir. Bu rüya kişinin mutlu olacağı hayata merhaba diyerek atacağı adımlarda her türlü zaferi elde edeceğine ifade edilir.

Rüyada Filden Kaçtığını Görmek Demek?

Rüyada filden kaçtığını görmek, rüyası kişinin kendisine olan öz güvenine, mutlak başarılarına, hayata karşı sergilemiş olduğu davranışlarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, girdikleri yoldan asla dönmeyen, inandığı şeyleri sonuna kadar savunan, açık yürekli cömert kimselerdir.

Rüyada Yavru Fillerden Kaçtığını Görmek

Rüyada yavru fillerden kaçtığını görmek, bu rüya kişinin iş hayatında arzuladığı başarıya ulaşamayarak maddi ve manevi anlamda dara düşeceğine, kendisi için değer taşıyan bir çok varlığını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada yavru fillerden kaçtığını görmek, kimi zaman da hayal kırıklığı yaşamaya, özgürlüğünüzü kavuştuğunuz anda üzücü olan bir takım olayların içine düşmeye ifade edilir.

Rüyada Büyük Fillerden Kaçtığını Görmek

Rüyada büyük fillerden kaçtığını görmek, kişinin hayatını kazanmak ve sosyal yaşantısını daha güzel hale getirmek adına girdiği yolda sevdiği kimselerinde desteği sayesinde ayakta kalarak yıkılmadan yoluna devam edeceğine yorumlanır. Rüyada büyük fillerden kaçtığını görmek, bazen de mirasa konmaya, rahata ermeye, başarıyı sürdürmeye ifade edilir.

Rüyada Fillerden Kaçmak

Rüyada fillerden kaçmak, kişinin yaptığı bir takım yanlış işlerden dolayı maddi ve manevi sıkıntıya düşerek ciddi anlamda başının ağrımasına sebebiyet vereceğine ifade edilir. Rüyasında fillerden kaçtığını gören kimse, yaşadığı olaylardan kurtulmak adına çözüme giderek hayatını tekrar kazanma mücadelesine gider.

Rüyada Fillerin Çiftleştiğini Görmek

Rüyada filleri çiftleştiğini görmek, nadir rastlanan rüyalar arasında da olsa bu rüya özellikle eşlerinden ayrılmış olan kimselerin tekrar birlikte olup hayatını daim kılacaklarına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, affedici olup kendisine yönelik yapılan bir çok kötülüğü görmezden gelerek yoluna devam edecektir.

Rüyada Yüzen Filler Görmek

Rüyada yüzen filler görmek, sıkıntı verecek durumları kolay yollarla atlatmaya, hayatınızı daha güzel ve yaşanılır hale getirmeye, her türlü başarıyı kendinize çekmeye ifade edilir. Rüyada yüzen filler görmek, bazen de aceleci davranmaya, yanlışa ve hayata yer vermeye, atılan adımlarda başarısız olunmaya ifade edilir.

Rüyada Koşan Filler Görmek

Rüyada koşan filler görmek, rüyada birbiri ardına koşan filler görmek, arkası kesilmeyen mutsuz haberlere, yıkılmaya, inancınızın ve hevesinizin yok olup gitmesine yorumlanır. Rüyada koşan filler görmek, bazen de umutla yeni işlere merhaba demeye, mutlu olmaya, nasibi genişletmek adına uğraşa girmeye ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada filden kaçtığını görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada filden korkmak
  • rüyada büyük fil görmek
  • rüyada filin kovaladığını görmek
  • rüyada fil sürüsünden kaçmak
  • rüyada fil yavrusu görmek
  • rüyada fil saldırısına uğramak
  • rüyada aslan görmek
  • rüyada uçan fil görmek

Yorumlar 1

  • Merhaba. Ben rüyamda bir dağ yolundan ilerleyen büyük (yavru olmayan) filler gördüm. Bende fillerin yolundaydı ve birden oraya bırakılmış gibiydim yani kendim gelmedim direk rüyaya oradan başladım. Kafamı o yöne cevirdigimde fillerin gittiği yolun yanındaki tarlada insan görür gibi oldum ve oraya doğru koştum. Yaklaşınca orada insanlar olmadığını ekinleri insan sandığımi anladım. Filler geldiğim yöne doğru ilerlemeden önlerine geçmeye çalıştım koşarak. Ve geçtim. Daha sonra başka rüyalara geçtim ama en merak ettiğim rüya buydu. Cevaplarsaniz çok sevinirim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir