Rüyada Geçmiş Zamana Gittiğini Görmek

Rüyada geçmiş zamana gittiğini görmek, bu rüya gelecek kaygısı güden ve sürekli eylem içinde olan kimseler için geçmişle her anlamda yüz yüze gelerek başarısız olunmaya işaret eder. Rüyasında geçmiş zaman gören kimseler, kurgularından kurtulamayarak girdikleri her işte başarısız olup arzu ve isteklerine umdukları gibi eremezler. Rüyada geçmiş zamana gittiğini görmek, bazen de yaşanılan anılara bağlı kalmaya, içinizde her daim eksiklik hissetmeye, hayatın güzel yanlarını görmek yerinde eskilere takılı kalmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, aşırı duygu yüklemesine kapılıp bir çok kimse için sıradan olarak görülen olaylardan ve durumlardan çabuk etkilenerek hayatlarını her anlamda zorlaştırırlar. Geçmiş zaman sembolü, kimi zaman da eşler arası yaşanılacak sorunlara, birlik ve düzenin bozulmasına, hayal kırıklığı yaşamaya, olumsuz durumlara sürüklenmeye sembol edilir.

Rüyada Geçmiş Zamana Gittiğini Görmek Nedir?

Rüyada geçmiş zamana gittiğini görmek, korkularınıza karşı yenik düşmeye, hayatınızla ilgili attığınız adımlarda ve aldığınız kararlarda başarısız olunmaya işaret edilir. Bu rüya kişinin geçmişine takılı kalarak başarısını olumsuz anlamda etkin kılacak bir çok durumla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyada geçmiş zamana gittiğini görmek, kimi zaman da sağ duyulu olmaya, insanlara ve çevreye karşı tutucu tavır sergilemeye, her türlü olumlu olayı kendinize çekmeye ifade edilir.

Rüyada Geçmiş Zamana Gitmek

Rüyada geçmiş zamana gitmek, bu rüya kişinin geçmişte yaşadığı olumlu ya da olumsuz olaylarla tekrar karşı karşıya kalarak hem keyif almasına hem de canının sıkılmasına sebep olacak sorunlarla boğuşacağını yorumlanır. Rüyada geçmiş zamana gitmek, bazen de korkuları yenmeye, kendinize cesaret vermeye, atılan adımları daha güçlü kılarak kısa zaman da mutlak başarıya ulaşmaya ifade edilir.

Rüyada Geçmiş Zamanda Yaşamak

Rüyada geçmiş zamanda yaşamak, bu rüya kişinin yaşadığı ana ayak uyduramayarak kendisini bulunduğu ortamda misafir olarak göreceğine yorumlanır. Rüyasında geçmiş zaman da yaşadığını gören kimse, nostaljik anlar yaşayarak uzun zamandır görmediği kendisi için değerli olan yakınıyla birlikte olmanın keyfini sürer.

Rüyada Zamanı Geçmiş Para Görmek

Rüyada zamanı geçmiş para görmek, kişinin ticaret hayatından başarısız olup kazandığı kazançlarını bir anda kaybedeceğine, mal varlığında düşüşe giderek rızkını körelteceği ne yorumlanır. Rüyada zamanı geçmiş para görmek, bazen de girilen işlerden mutsuz sonla ayrılmaya, hayal kırıklığı yaşamaya, size karşı güven duygusu besleyen kimselere karşı olumsuz anlamlar etkilemeye ifade edilir.

Rüyada Geçmiş Zamandan Kesitler Görmek

Rüyada geçmiş zamandan kesitler görmek, bu rüyayı gören kimseler, kafasını karıştıran tüm kuşku ve sorunlarından arınarak hayatını daha güzel hale getirmek adına sağlam adımlar atar. Rüyada geçmiş zamandan kesitler görmek, bazen de geleceğe dail planlar yapmaya, ticari mal varlığınızı daha güzel hale getirmeye, yaşamı güzel kılacak etkin adımlar atmaya tabir edilir. Rüyada geçmiş zaman dan kesitler görmek, kimi zaman da manevi değeri yüksek olan anılarınızı tazelemeye, edindiğiniz güzel dostluklarınızı hatırlayarak yaşanılan her andan mutluluk duymaya ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada geçmiş zamana gittiğini görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada geçmiş tarihi görmek
  • rüyada geçmişi görmek diyanet
  • rüyada eski yıllara gitmek
  • rüyada zaman yolculuğu
  • rüyada geçmişi hatırlamak
  • rüyada geçmişe gidip kendini görmek
  • rüyada eski tarihte yaşamak
  • rüyada geçmişte yaşanan olayları görmek

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda önce hacca gidiyordum sonra abdest alıp namaz kılmam gerektiğini hatırladım abdest almaya giderken 3 kişi beni abdest alma yerinde sıkıştırıp tehdit etti ve anlamadığım bisey yüzünden,sonra başka yere doğru gittim köydeki evimize, içeri girdim dayimlar sofradaydi rahmetli nenem ayrı oturuyordu ve rahmetli dedemde onun yanında uyuyordu ,nenemi cok özlediğim için yanında oturdum ve ayaklarini öptüm.dayimlara gelecekte olacak şeyleri söylemeye başladım. bedelli askerlik yapacam dedigimi hatırlıyorum tarih verdigimde o zamana kim öyle kim kala diyordu fark ettim ki çok zaman var.birden 3 yil once aramız bozulan benden ayrilan sevgilim aklıma geldi o sırada uyandim artik … (bunun yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir