Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile kedi görmek malın ve rızkın artmasına delalet eder. Rüyada hamile kedi görmüşsen; iyi huylu eş, evlat, ev, yer, iş sahibi olursun. Rüyayı gören kimse erkek ise, mülk ve saltanat ile de tabir olunur.Rüyada hamile kedi görmek, yakın zamanda, hayır ve berekete, menfaate, nimete erişir. Bir rivayete göre rüyayı gören kimse bekar ise yakında evlilik yapacağı hayırlı bir kısmeti olur.

Rüyada Hamile Kedi Görmek ne demektir?

Rüyada hamile kedi görmek İslami kaynaklara göre iki türlü tabir edilir, bir kadından gelecek büyük bir menfaat, elinden çok hayır gelen bir hizmetçi tarafından yardım görmek anlamına gelir. Rüyada siyah hamile kedi görmek hayatınızda farklılık yaratan bir kadına veya sıra dışı düşünceleri olan bir adamla bir araya gelmeye, hayırlı bir iş birliğine delalet eder. Rüyada sarı hamile kedi görmek, iffetli, cazibeli, asil soylu ve güzel huylu bir kadına delalet eder.

Rüyada Hamile Kara Kedi Görmek

Rüyada hamile kara kedi görmek ilim öğrenmeye, irfan sahibi adama, güzel amele ve çok övülmeye delalet eder. Ve bazı tabircilere göre, biriyle yaşanacak sevgi ve muhabbete delalet eder.Kedi görmenin çok geniş anlatımlı yorumlarını Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Hamileyken Rüyada Kedi Görmek

Hamileyken rüyada kedi görmek uzun ömürlü olmaya, rızkın artarak devamına, zenginliğe ve dinini yaşamaya sebat etmeye delalet eder.Rüyada hamile olan biri kedi görse o senenin bolluğuna ve rüyayı gören kişinin vücudunun zinde ve kuvvetli olmasına delalet eder. Bir rivayete göre kolay doğum yapmak ile tabir olunur.

Rüyada Hamile Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz hamile kedi görmek girişeceği bir işte muvaffak olmaya delalet eder. Bir rivayete göre; elinden bir hayır gelir ve çevresi tarafından çok takdir edilir.

Rüyada Hamile Kedi Öldürmek

Rüyada hamile kedi öldürmek zira hamile kediyi öldürmek birine haksızlık etmek anlamına gelir ve sonu pişmanlıktır. Rüyada hamile kediler öldürmek maksadının dışında hareket etmeye yorumlanır.

Rüyada Hamile Kedi Kovalamak

Rüyada hamile kedi kovalamak bereketle beraber bazı hastalıklara da delalet eder. Rüyada hamile kedi kovaladığını görmek ebe kadın tabir edilir.Rüyada hamile kedi kovaladığını görmek iyilik sahibi, iyi huylu kadına ve asil bir kimse ile kurulacak dostluğa tabir olunur. Bazı tabirciler demiştir ki, rüyayı gören bir kadına kovuculuk yapar.

Rüyada Evde Hamile Kedi Görmek

Rüyada evde hamile kedi görmek rüyayı gören evli ise, hanımın gebe olmasına işaret eder. Rüyada evinde hamile kedi görmek hamilelik, iyi haber ve kendisine hizmet edecek yardımcılar ile tabir olunur.

Rüyada Hamile Kedi Doğurması Görmek

Rüyada hamile kedi doğurması görmek fazilet ve meziyet sahibi eş ile tabir edilir. Rüyada hamile kedinin doğurduğunu görmek mal ve rızık bolluğu ile tabir olunur.

Rüyada hamile kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada hamile kendini görmek
  • ruyada hamile kedinin dogurmasi
  • rüyada evde hamile kedi görmek
  • rüyada çok kedi görmek
  • rüyada yavru kedi görmek
  • rüyada kedi sevmek
  • rüyada kedi görmek diyanet
  • rüyada eve kedi girmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir