Rüyada İdrar Görmek

Rüyada idrar görmek, idrar rüyası yaşanacak üzücü olaylara ikileme düşmeye, ailenize dostluk bağlarınızı kopmasına yorumlanır. Rüyada İdrar görmek, bazen de tedavisi olmayan hastalığa yakalanmaya, iş hayatınızdan uzak kalmanıza sebep verecek olaylara tabir edilir. Rüyasında idrar gören kimse büyük bir kavganın ortasında kalarak zor durum yarayacaktır. İdrar rüyasını bir çok rüya tabirimiz bu rüyanın kişi için hayırlı olmayıp yaşanacak kötülüklerin habercisi şeklinde ifadesi etmişlerdir.

Rüyada İdrar Görmek Neye İşarettir?

Rüyada idrar görmek, idrar görmek rüyası kötülüğün ve şerrin simgesi olup gören kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara delalet eder. Rüyasında idrar gören kimse mutsuz olacağı bir çok olayla karşı karşıya kalarak hem kendisini her de sevdiklerini üzgün hale sokar. İdrar görmek rüyası, bazen de atılan yanlış adamlara, iftiraya uğramaya, bir çok kişinin gözünde değersiz hale gelmeye tabir edilir.

Rüyada İdrar Yapmak

Rüyada idrar yapmak, kötülüğün ve şerrinden simgesi haline gelmiş bu rüya kişinin nasibini haram yollarla kazanarak bir çok kimseye zarar vereceğine yorumlanır. Rüyasında idrar yaptığını gören kimse sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaşayıp kötülük yapmaktan kendisini alıkoymaz. Rüyada idrar yapmak, bazende ilişkilerin sonlanmasına, evlilik hayatınızın bitmesine, mutsuz olmaya tabir edilir.

Rüyada İdrar Tutmak

Rüyada idrar tutmak, kişinin girdiği yolların yanlış olup nasip kapılarını köreltecek hatalara yer vereceğine yorumlanır. Rüyada idrar tutmak, bazende olası tehlikelere göz yummaya, kendi çıkarları doğrultusunda yaşanan durumları görmezden gelmeye çıkarcı ruhlu kimselere yorumlanır.

Rüyada Kuyuda İdrar Yapmak

Rüyada kuyuda idrar yapmak, kişinin elde edeceği nasibine, kazancının belli bölümünü sadaka amaçlı ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşmasına yorumlanır. Rüyada kuyuda idrar yapmak, el açmaya, hoş görüye, insanlara güzel ilişkiler kurmaya tabir edilir.

Rüyada İdrarların  Karışması

Rüyada idrarları  karışması, kişinin rüyasında idrarını yaptığı yere başka bir kimsenin de yaptığını görmesi o kimseyle dostluk bağının ilerleyerek güzel ilişkilerde bulunacaklarını yorumlanır. Bu rüya bazen de evlilik yolunda atılan güzel adımlara, eşler arası uyuma, tartışmaların son bulmasına ifade edilir.

Rüyada Tuvalette İdrar Yapmak

Rüyada tuvalette idrar yapmak, kişi için hayra delalet olan bu rüya gören kişinin açılan nasip kapıları karşısında mutlu olup bir çok dileğine kolay yollarla ereceğine yorumlanır. Rüyasında tuvalette idrarını yapan kimse, bulunduğu konuma uyum sağlayan, insanlara karşı hoş görülü, eli açık kimsedir.

Rüyada Kanlı İdrar Gelmesi

Rüyada kanlı idrar gelmesi, kişinin hanesi içinde yaşayacağı sorunları işaret alan bu rüya gören kişinin büyük tartışmalara mail verecek hatalar yaparak hem kendisini hemde ilişkisini zor duruma sürükleyeceğine yorumlanır. Rüyada kanlı idrar gelmesi, bazen de hastalığa, elden ayaktan düşmeye, hayatınızın alt üst olmasına ifade edilir.

Rüyada İdrarın Bir Kısmının Tutulması

Rüyada idrarın bir kısmının tutulması, bu rüya kişinin elde ettiği kazançlarının bir kısmını hiç uğruna kaybederek maddi zorluk içine düşeceğine yorumlanır. Rüyasında idrarının tamamını tutan kimse, zor bela girdiği işten sıyrılarak rahat nefes alacaktır. Bu rüya kişi için beklenmedik sürprizlere, hayatın hareketli hal almasına ifade edilir.

Rüyada Kişinin Bilmediği Bir Yerde İdrar Yapması

Rüyada işinin bilmediği bir yerde idrar yapması, nasibe ve kısmete tabir olan bu rüya gören kişinin hürmete layık kişi ile hayatını birleştirerek hayırlı bir birlikteliğe imza atarlar. Bu rüyayı gören kimseler hoş güzelliklere nail olup, murat kapılarını sonuna kadar açık eylerler.

Rüyada İdrarın Çok Akması

Rüyada idrarın çok akması, olumlu olduğu kadar olumsuzluklara da ifade olan bu rüya kişinin mal mülk sahibi olup bol kazanca nail olurken, beklenmedik olaylardan dolayı büyük zarar göreceğine yorumlanır. Rüyada idrarın çok akması bazen de hastalıkların büyümesine, ciddi sorunlar içine girmeye, hayattan soğumaya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada idrar görmek, açılan nasip kapılarına, muvaffakıyete ermeye, rızkların hayırlı şekilde ifşa olmasına, beklenen hayırlı kazanca delalet edilir. Rüyada görülen idrar sembolü bazen de hoş sohbete, ilim sahibi kimselerden ders görmeye, açıkların kapatılmasına tabir edilir.

rüyada idrar görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada başkasının idrar yaptığını görmek
  • rüyada idrar yaptığını görmek
  • rüyada çocuğun idrar yaptığını görmek
  • rüyada idrar temizlemek
  • rüyada idrar görmek diyanet
  • rüya tabirleri rüyada başkasının idrarını görmek
  • rüyada idrar içmek
  • rüyada idrar yapmak diyadinnet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir