Rüyada İncir Toplamak ve Yemek

Rüyada incir toplamak ve yemek , genellikle gönül ilişkisi olarak ifade edilen bu rüya bekar kimselerin görmüş oldukları rüyalar arasındadır. Rüyada incir toplamak, bazende murada ermeye, hayırlı kimseyle yuva kurmaya, size sunulan nasipler ile şükrederek yaşamaya tabir edilir. Rüyada evli kimselerin incir topladığını görmesi, evlat müjdesiyle müjdeleyip yakın zamanda dileklerine ereceklerine ifade edilir. Bu rüya bazende ticari kurulan ilişkilere, maddi olarak yükselmeye, terfi almaya ifade edilir.

Rüyada İncir Toplamak Ne Demek?  

Rüyada incir toplamak, hayırlı ve helal kazançlara, kısmet kapılarının açılmasına, hayatı zorluk çekmeden şükrederek yaşamaya tabir edilir. Bu rüya aşk hayatını içerdiği gibi evlat ve iş gibi gören kişi için mutluluk sayılacak bir çok sembollerde de yorumlanır. Rüyada incir toplamak, bazende uzun yolculuğa çıkmaya, ailenizden uzak kalmaya, hayatı kendi kararlarınız doğrultusunda yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Ağaçtan İncir Toplamak  

Rüyada ağaçtan incir toplamak, nasibin zorluklarla ifşa edilmesine, hayatı kimseye muhtaçlık duymadan yaşamaya, eldeki nimetlerin kıymetini bilmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler gereksiz harcamalardan uzak olan davranışların ve yaptıkları ile insanlara örnek olan saygın karakter sahibi kimselerdir.

Rüyada Yerden İncir Toplamak  

Rüyada yerden incir toplamak, kazancı kolay yollarla elde etmeye, her daim size yardım edebilecek hayırlı aileye sahip olmaya, dua ve dileklerinizin kabulüne yorumlanır. Rüyada yerden incir toplamak, bazende ele geçecek fırsatlara, zamanı ve fırsatları iyi değerlendirmede, kazançlar ile kısa zamanda yükselmeye ifade edilir.

Rüyada Bahçeden İncir Toplamak  

Rüyada bahçeden incir toplamak, bu rüya kişinin kalabalık bir ortamda yer alarak iş amaçlı bir çok farklı kimseye misafirperlik yapacağına yorumlanır. Rüyasında bahçeden incir topladığını gören kimse, müjdeli habere ererek yakın zamanda eline geçen para ile arzuladığı hayata erer.

Rüyada Dalından İncir Toplamak  

Rüyada dalından incir toplamak, yerinde ve zamanında kararlar almaya, kendinizi tehlikeye sokacak işlerden kaçınmaya, ailenizin mutlu olması için her türlü zorluğu göze almaya yorumlanır. Rüyada dalında incir toplamak, bazende güzel niyetli kimselerle samimi dostluklar kurmaya, hoş sohbete işaret edilir.

Rüyada Kırmızı İncir Toplamak   

Rüyada kırmızı incir toplamak, rüyada olgunlaşmamış kırmızı incir toplamak, kazancınızın artarak elinizin her anlamda bollaşmasına, rahat hayat yaşamaya, mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada kırmızı incir toplamak, bazende hürmete layık kimse olmaya, sıcak samimi dostluklar kazanmaya sohbetlere tabir edilir.

Rüyada İncir Ağacı Görmek  

Rüyada incir ağacı görmek, kişinin ummadığı anda alacağı teklifler ile hayatının olumlu yönde değişerek yöneticilik vasfına ereceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, azim ve kararlılıkla girdikleri işlerde mükafata ererek başarılarının karşılığına fazlasıyla ereceklerdir.

Rüyada İncir Yemek  

Rüyada incir yemek, ağız tadına, hoş sohbete, güler yüzlü kimselerle dostluk kurmaya mal mülk edinmeye yorumlanır. İncir yemek, rüyası bazende itibar ve saygınlık görmeye, insanlara kalıcı faydalı güzellikler sunmaya, ömrü güzel kılmaya ifade edilir

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada incir toplamak, nasiplerin en hayırlısına vasıl olmaya, ilim ihsan sahibi yüce gönüllü kimselerle dostluk kurmaya, ibadetinizi en güzel şekilde yerine getirmeye ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada incir toplamak ve yemek ile ilgili aramalar

 • rüyada incir ağacı görmek ve yemek
 • rüyada birine incir vermek
 • rüyada incir ağacına çıkmak
 • rüyada incir yemek neye işarettir
 • rüyada incir yemek diyanet
 • rüyada incir ağacı ve meyvesini görmek
 • rüyada kuru incir toplamak
 • rüyada incir dağıtmak

 

Yorumlar 5

 • bir avulatla evli olan arkadaşim rüyada bekardi ve o avukat onun sevgilisiydi aralarickotu olmustu kavgaliydilar . nikahlari o gün kiyilacakti .arkadaşimin makyaj yapmasi ve kendini hazirlamasi gerekiyordu. Vazgecmisti hazirlanmaktan bende ona sunu dedim. Kendini hazirlaki seni kiskansin.baba evinde seni gelip isteyecekler diye dusunsun . sonra bir bahceye gittik makyajini yapmaya bir de ne goreyim kocaman kirmizi dutlu bir agac ama daha dutlar olmamisti.ben olan bir kac taneyi koparip yedim yerdede birtane vardi aldim yedim . sonra baktim incir agaci var oda dsha tam olgunlasmamisti incirler bir tane kopardim tam olmamisti.arkadasim makyajimi yapti ve ben kalktim eve gidicektim arkadan bana seslendi aksam sende annende gelin nikah icin dedi.b ne anma geliyor ben bekarim.

 • Merhaba hocam. Ben rüyamda dalından kocaman yeşil incirler topladıgimi ve ayrıca yesil elmada topladığımi gördüm ikisini aynı ağaçlardan mi topladığımi tam hatırlamıyorum. Ama en çok aklımda kalan kocaman yeşil incirlerdi. 1 tane adam da vardı biraz uzaktı benden onumdeydi seslenip onada vermek istedim ve sanırım verdim ama tam hatırlamıyorum arkamda da bir kadın vardı kim olduğunu niçin olduğunu bilmiyorum sonra uyandım. Ve ben bekarım hocam şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Rüyada iki kişiyiz,dalından beyaz incir koparıp yiyoruz ve topluyoruz bir tanesini soyup yiyorum.

 • Kızımla beraber elimizde buyuk bir valizle yürüyoruz yolun kenarında bir çeşme var su icmek icin cesmeye gidiyoruz suyumuzu ictik tam o sırada yaşlı bir amca inekleriyle cesmeye geliyor kalabalik bir sürü. İneklerden birinin tek gözü var tam alnının ortasında bize bakıyor kenara çekilmeye çalışıyoruz ki su içsinler ama o tek gözlü inek bize engel oluyor hangi yöne gitmeye çalışsak önümüzü kesiyor ben başlıyorum inekle konusmaya çekilde geçelim yapma böyle guzel inek izin ver gecelim ama izin vermiyor yasli adama sesleniyorum yardim ette geçelim bak izin vermiyor geçmemize ineğin.Yasli amca diyorki, çok konuşuyorsun izin vermeyecek gecmene deyip bizi bir guzel azarliyor bende sinirlenip yerde sopa taş ne bulduysam inegi korkutup geçiyorum güç bela ,biraz ileride sahipsiz beyaz incirleri olan bir agac görüyorum bikac incir kopariyorum bazıları tam olmamış ama bazıları ise cok yumuşak cıvık denecek kadar yumuşak yemek imkansiz gibi ama yiyoruz bir yandanda cesme baaindaki ineklerle yasli adama bakıyorum cesmenin yanina insanlar toplanmis amca hala bize bağırıp küfürler ediyor incir agacini birakip biraz daha ileri gidiyorum yine incir agaci var ama bu defa incirler kirmizi renk cokta güzel olmuş hepsi bikactanede onlardan koparip yiyoruz sonra uyanıyorum..Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden

 • Merhaba,
  Rüyamda bir bankta oturuyorum sanki tepede bir yerdeyim her taraf yeşillik. Sol tarafımda İncir ağacını fark ediyorum (inciri çok severim). Ağaç benim bulunduğum yerden aşağıda kalıyor. Ağacı fark edince yemek için hemen incir arıyorum sadece 1 tane incir iri olgunlaşmış görünüyor. İnciri uzanıp almaya çalışıyorum. uzanırken uzakta kaldığı için soldan düşüyor gibi oluyorum banka tutunuyorum. kırmızı incirdi gördüğüm.
  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir