Rüyada İnsan Eti Yemek

Rüyada İnsan Eti Yemek

Rüyada insan eti yemek hayra yorulmayan bir rüyadır. Rüya sahibinin, insanların sırtından geçinen bir insan olduğuna, insanları ezerek belli yerlere geleceğine, haram lokma yiyeceğine işarettir. Rüyada insan eti yemek gördüğü kişinin malından yer manası taşır. Rüyada insan eti yemek gören rüya sahibi kişi başkalarının sırtından geçinen, insanların ahını alan ve toplum tarafından hor görülen biri olacaktır. Rüyada insan eti yemek, anneden veya babadan gelecek olan bedduaya, rüya sahibinin ettiği duaların kabul olmayacağına delalet eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin kişiliğinin ve  karakterinin bozuk olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada insan eti yemek rüya sahibi kişinin ard arda gelecek dertler ile büyük üzüntü yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder. Rüyada insan eti yemek, rüya sahibinin kendisinin ya da sevdiklerinden birisinin bir hastalık sonucu gerçekleşecek ölüm şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi için hayırlı olmamasının yanında kişinin çevresindeki insanlara dikkat etmesini gerektirecek uyarıcı bir rüya olduğunu da gösterir.

Pişmiş insan eti yemek, rüya sahibi kişinin yaşamının belirli döneminde yoksulluk ile sınanacağına işaret eder. Rüyada pişmiş insan eti yemek bu yoksulluğun büyük derecelerde olacağına yorulur. Ailesinin sıkıntılar çekeceği ve hatta bazı günler yiyecek yemek daha bulamayacakları anlamına gelebilir.

Rüyada İnsan Eti Yemek Alimlerin Yorumu

Rüyanızda bir insanın etinden yediğinizi görmeniz; o kişinin gıybetini yaptığınıza delalet eder.

Seyyid Süleyman Kirmani demiştir ki: Rüyasında bildiği bir adamın etini yerinde iz bırakacak şekilde yediğini gören, o şahsın malından yer. Etini yediği şahsı tanımıyorsa bile, rüya malla yorumlanır. Rüyasında kendi etini yiyen, büyük servet, itibar ve nüfuz (güç kudret) sahibi olur. Bir insanın etini iştahla yediğini ve yerlerinden kan aktığını gören, istemeden büyük bir servet sahibi olur.

Asılmış, boğulmuş, belinden kesilmiş vb. durumdaki birinin etini yiyen, istediği yerden mal temin eder. Bir rivayete göre, intikam almak ve haklının yanında olmaktır.

Düşmanın etinden yiyen, ona karşı galip gelir.

Bazı tabircilere göre ölü eti yemek; onun aleyhinde konuşmaktır.

Rüyada Pişmiş İnsan Eti Yemek

Rüyada pişmiş insan eti yemek rüya sahibi kişi ve eğer birlikte yediği kişi yada kişiler varsa sağlıklarının büyük derecede bozulacağına delalet eder. Salgın hastalık sebebi ile rahatsızlanacak bu insanların uzun süre yaşamlarına ara verip hastane ortamında tedavi olacakları yorumu yapılabilir. Bir başka anlamda rüyada pişmiş insan eti yemek rüya sahibi kişinin organ bağışında bulunmak için başvuru yapacağına ve vefat ettikten sonra insanın yaşamını yaptığı organ bağışı sayesinde kurtaracağına işarettir.

Rüyada İnsan Eti Yiyen Bir Hayvan Görmek

Rüyasında bir hayvanın insan eti yediğini gören kişinin, sevdiği birine haksızlık ettiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hatasını geç anlaması fakat düzeltmek için geç kalmadığına işaret eder. Rüya sahibinin ön yargılarından kurtulmasına vesile olacak bir olay yaşamasına ve bu olaydan ders alması şeklinde de yorumlanır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada insan eti yemek ile ilgili aramalar

  • rüyada insan eti yemek islami
  • rüyada insan eti yemek diyanet
  • rüyada insan eti yemek ve kusmak
  • rüyada insan eti yemek ihya
  • rüyada pişmiş insan eti yemek
  • rüyada insan eti pişirmek
  • rüyada bilmeden insan eti yemek
  • rüyada insan eti yendiğini görmek

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir