Rüyada Islatmak

Rüyada ıslatmak, kişiye yönelik uyarı niteliği taşıyan bu rüya kişinin iş hayatında ciddiyetsiz davranışları ile bir çok kimseye rahatsızlık vereceğine yorumlanır. Rüyasında bir şey ıslattığını gören kimse, çocukça davranışları ve mantık dışı hareketleri ile bir çok kimsenin dikkatini üzerinde toplayarak kendisi için hayırlı olmayan üzücü olayların yaşanmasına sebebiyet verir. Rüyada ıslatmak, bazen de bencilce davranışlar sergilemeye, kişinin kendisine uzatılan yardım ellerini görmezden gelerek burnunun dikine gideceğine ifade edilir. Islatmak rüyası bazen de müjdeli alınan haberden dolayı sevinç coşkusuna kapılmaya, sevdiğiniz kimselerle yaşadığınız güzel dakikalara ifade edilir.

Rüyada Islatmak Ne Demek?

Rüyada ıslatmak, ıslatmak rüyası kişi ya da kişiler için bencilce yapılan davranışları söylenen sözleri kulak ardı etmeye, kişinin başına gelen hiç bir şeyden ders almayarak hayatını bıraktığı yerden daim ettirmesine yorumlanır. Rüyada ıslatmak, bazen de kişinin sevdiği kimseye karşı yapacağı çocukça davranışlarına, onun yanında kendisini güvende ve huzurda hissetmesine, duygularına yenik düşmesine tabir edilir. Islatmak rüyası bazen de yeni arkadaşlıklar edinmeye, sohbetlere katılmaya, başarıdan dolayı yapılan kutlamalarda yer almaya ifade edilir.

Rüyada Altını Islatmak

Rüyada altını ıslatmak, kişinin başına gelecek olan üzücü olayları işaret eden bu rüya gören kişinin korku dolu anlar yaşayarak başının ağrımasına sebebiyet verecek sorunlarla baş başa kalacağına yorumlanır. Altına işemek rüyası yetişkinler için mal kaybına, maddi zarara işaret ederken, çocuklar içinse bilinçsizce yapılan hatalara, aile büyüklerinizin nasihatlerini kulak ardı etmeye ifade edilir.

Rüyada Halıyı Islatmak

Rüyada halıyı ıslatmak, kişinin hane için ilişkilerini ele alan bu rüya ailede birlik ve beraberliğin bozularak anlaşmazlıkların ve tartışmaların boy göstereceğine, ayrılık gibi üzücü olayların yaşanacağını işaret edilir. Rüyasında halıyı ıslattığını gören kimse, aile içinde dışlanarak eşi ya da çocuklarının sevgisinden yoksun yaşarlar. Bekar kimseler için bu rüya ilişkilerin çıkılmaz hal alarak sevdiğiniz kimse ile sorunlar yaşayacağınıza ifade edilir.

Rüyada Birini Islatmak

Rüyada birini ıslatmak, bu rüya kişinin karşısında insana kırıcı davranışlar sergileyerek o kişiyi kendisinden uzak kılacağına yorumlanır. Rüyasında birini ıslattığını gören kimse, o kişiye karşı bencilce davranışlar sergileyerek o kişinin aşağılanmasına sebep olurlar. Rüyada birini ıslatmak, bazen de yapılan hatalardan ders almamaya, kişinin bildiğini okumaya devam etmesine, uğursuzluğa işaret edilir.

Rüyada Hortumla Islatmak

Rüyada hortumla ıslatmak, verdiğiniz yeminleri tutarak sevdiğiniz kimselere olan samimi duygularınızı güçlü kılacağınıza, dostluk kurduğunuz kimseleri, her şeyden önde hayatınızı onlara göre şekillendireceğinize ifade edilir. Rüyada bir kimseyi hortumla ıslatmak, bazen de o kimseden medet ummaya, yardım beklemeye, kişinin yalnızlığa çekilerek hayattan ve beklentilerinden soğumasına ifade edilir.

Rüyada Pirinç Islatmak

Rüyada pirinç ıslatmak, bol berekete, açılan nasip kapılarına, hayırlı geçecek ömre, sağlık sorunlarından uzak sakin huzurlu hayat yaşamaya işaret edilir. Rüyada pirinç ıslatmak, bazen de mevki ve makama ermeye, ticari başarılar göstererek yükselişe doğru emin adımlarla ilerlemeye ifade edilir. Pirinç ıslatmak, hayırlı rüyalardan olup kişinin maddi ve manevi beklentilerini elde etmesi konusunda sağlayacağı başarılarına yorumlanır.

Rüyada Yatağını Islatmak

Rüyada yatağını ıslatmak, kişinin trafik kazası gibi sonu acı biten kazalara sebebiyet vererek bir ömür vicdan azabıyla yaşayacağına, hayatının korkularla sürüp gideceğine yorumlanır. Rüyada yatağını ıslatmak, bazen de insanların samimiyetlerine aldanmaya, kişinin her kes kendisini gibi görmesine, sabırsızca hareketlerine ifade edilir.

rüyada ıslatmak ile ilgili aramalar

  • rüyada birini hortumla ıslatmak
  • rüyada birisi tarafından ıslatılmak
  • rüyada birine su atmak
  • rüyada hortumla ıslandığını görmek
  • rüyada suyla birbirini ıslatmak
  • rüyada birinin seni ıslattığını görmek
  • rüyada kendini ıslatmak
  • ruyada hortumla kendini ıslatmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir