Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek, bu rüya kişinin çevresinde musallat olmuş fitne fesat kimselerin varlığına, kişinin başına gelecek olan felaketlere yorumlanır. Rüyasında kaplumbağa gören kimse, çevresinde güven duygusu güttüğü insanların oyunlarına maruz kalarak kötümserliğe düşerler. Rüyada kaplumbağa görmek, aynı zaman da güce kudrete, itibar sahibi olmaya, iş hayatınızda önemli konumlara yükselmeye başarıya işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler çevresindeki bir çok düşmanları karşısında dik durarak onların yapacağı kötülükler karşısında pasif kalmaz.

Rüyada Kaplumbağa Görmek Ne Demek?

Rüyada kaplumbağa görmek, rüyada görülen kaplumbağa hayvan sembolü rüyanın şekline bağlı olmaksızın farklı semboller de dile getirilir. Bu rüya kişilerin verecekleri hayat mücadelelerine, düşmanlarına karşı açtıkları hayatta kalma mücadelesine, dik duruşlarına yorumlanır. Rüyada görülen kaplumbağa sembolü aynı zaman da İslamdan uzak durmaya, dini vecibelere soğuk yaklaşmaya, hayatın sadece çıkarlardan ibaret olma kanısına varmaya ifade edilir.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek, bir çok anlamda hayra işaret olan bu rüya kişinin rızkını helal yollarla elde ederek fitne fesatlıktan ve kötülüklerden uzak duracağına, hayatını sevdikleri insanlarla huzur içinde yaşayacaklarına yorumlanır. Rüyasında kaplumbağa yavrusu gören kimse, helal süt emmiş, iyi huylu kimseyle hayatını birleştirerek evlilik yolunda ilerler. Bu rüya aynı zaman da müjdeye, hayırlı evlat sahibi olmaya ifade edilir.

Rüyada Siyah Kaplumbağa Görmek

Rüyada siyah kaplumbağa görmek, kişinin güçlü düşmanları tarafında maddi ve manevi zarar uğrayarak aldığı darbelerden dolayı hayatının alt üst olacağına yorumlanır. Rüyasında siyah kaplumbağa gören kimse, ailesini mutsuz kılacak sorunlarla karşı karşıya kalıp ayrılıkların yaşanmasına göz yumacaktır.

Rüyada Kaplumbağa Beslemek

Rüyada kaplumbağa beslemek, bu rüya kimseye boyun eğmeyen, kendi  doğrultusunda giden insanlara yorumlanır. Kişinin rüyasında kaplumbağa beslediğini görmesi, düşmanlarına öncülük yaparak ilerde yaşanacak olan kötülüklere zemin hazırlayacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da yardım sever iyi niyetli, eli açık kimselere tabir edilir.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüyada kaplumbağa öldürmek, düşmanlarınız karşısında üstünlük sağlamaya, rakiplerinizi saf dışı bırakmaya, güçlü kudret sahibi kimselere yorumlanır. Rüyasında kaplumbağa öldüren kimse, başarıdan başarıya koşmuş, her türlü zorluklardan bile kazanç sağlayan, ticari zekası keskin kimselerdir.

Rüyada Kaplumbağa Araba Görmek

Rüyada kaplumbağa araba görmek, bu rüya maddi sıkıntılar çeken kimseler için rahata ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya, kazancınızın artması için hayırlı olan bir çok şeye yatırım yapmaya yorumlanır. Rüyasında kaplumbağa araba gören kimse, elindeki fırsatları doğru yerde ve doğru zaman da değerlendirerek kısa zaman da büyük şöhretlere nail olur.

rüyada kaplumbağa görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kaplumbağa görmek islami
  • rüyada kaplumbağa görmek imam nablusi
  • rüyada su kaplumbağası görmek
  • rüyada denizde kaplumbağa görmek
  • rüyada siyah kaplumbağa görmek
  • rüyada yeşil kaplumbağa görmek
  • rüyada ters dönmüş kaplumbağa görmek
  • rüyada kaplumbağa öldürmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir