Rüyada Kara Fatma Görmek

Rüyada kara fatma görmek, kişi ya da kişiler için hayra delalet olan bu rüya kişinin mevki ve makam yönünden yükselip büyük işlere imza atacağına yorumlanır. Rüyada kara fatma gören kimseler gözünü daldan budaktan esirgemeyen her türlü zorluklara kafa tutan, aklı kamil kimselerdir. Rüyada kara fatma görmek, olumsuz olarak ifade edilir ise sinsi düşmanlarınıza, size zarar vermek isteyen insanlara, hanenize gelecek kötülüklere ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, çıkarcı kendi duyguları doğrultusunda hareket eden menfaat düşkünü kimselerdir. Rüya sahipleri için uyarı niteliği taşıyan bu rüya çevrenizdeki insanların yaklaşımlarına karşı dikkatli ve duyarlı olup mantığınız çerçevesinde hareket etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kara Fatma Ezmek  

Rüyada kara fatma ezmek, kişi ya da kişiler için olumsuz anlam ifade eden bu rüya kişiye yardım eli uzatan, vefalı dostlarına karşı kötümser davranarak ileriye dönük olabilecek kötülüklere karşı zemin hazırlayacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında kara fatma ezmesi, ticari hayatında mutsuz olup her anlamda başarısız olacağına işaret eder.

Rüyada Kara Fatma Öldürmek  

Rüyada kara fatma öldürmek, bu rüya kişi ya da kişiler için dönüm noktası olarak ifade edilse de gerçek anlamı itibariyle rüya sahibinin yaşayacağı tatsızlıklarda anlam taşır. Rüyasında kara fatma öldüren kimse, eline geçen fırsatları görmezden gelip hayatını yok sayar.

Rüyada Kara Fatma Sürüsü Görmek  

Rüyada kara fatma sürüsü görmek, rüya sahipleri için hayırlı anlam taşıyan bu rüya kişinin rızk kapılarının açılıp hayatının her köşesinde başarılı olacağına yorumlanır. Rüyasında kara fatma sürüsü gören kimseler, ummadık yerlerden güzel teklifler alarak kazançlarını her daim arttırırlar.

Rüyada Kara Fatma Isırması  

Rüyada kara fatma ısırması, fitne fesat kimselerden gelecek olan kötülüklere işaret olan bu rüya kişiye ailevi ve özel konularda zarar vermeye çalışan, kişiyi en ummadık anda zayıf noktasından vuran kötü niyetli kimselere yorumlanır. Rüyasında kara fatma ısırması gören kimseler kısa zaman da mal mülk sahibi olup büyük servetlere nail olurlar.

Rüyada Siyah fatma Görmek  

Rüyada siyah fatma görmek, kara fatma rüyasıyla aynı yorumları içeren bu rüya kişinin vefalı dostlarından göreceği yardımlar sayesinde kısa zaman da yüzeye çıkarak rahata ereceğine yorumlanır. Rüyada görülen siyah fatma aynı zaman da kariyer hayatında elde edilen başarılara, yükselişe işaret edilir.

Rüyada Kara fatma Yemek  

Rüyada kara fatma yemek, kişinin elde ettiği başarılar sayesinde sevdikleri insanları da bir araya toplayarak eğlenceli ortam düzenlemesine yorumlanır. Rüyasında kara fatma yediğini gören kimseler  yapılan iyilikleri görmezden gelen çıkarcı kötü niyetli kimselerdir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada kara fatma görmek, şans ve kısmet olarak ifade edilen bu rüya kişinin eline geçen fırsatları doğru yönde değerlendirmesi ile kısa zaman da büyük işlere imza atacağına yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada kara fatma görmek, ilk görüldüğünde olumsuz olarak anlam taşıyan bu rüya diğer rüyaların aksine kişi ya da kişiler için hayırlı olup şansa, kısmete, bol kazanca, mutlu birlikteliğe yorumlanır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kara fatma görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada karafatma sürüsü görmek
  • rüyada ölmüş karafatma görmek
  • rüyada yatakta karafatma görmek
  • rüyada başkasının evinde karafatma görmek
  • rüyada karafatma kovalamak
  • rüyada kara fatma ısırması
  • rüyada kara böcek görmek diyanet
  • rüyada karafatma öldürmeye çalışmak

 

Yorumlar 1

  • Merhaba, rüyamda evde yerde gezen irili ufaklı bir sürü kara fatma görüyorum, yanımda bir kişi daha var ama kim olduğunu hatırlamıyorum, yanımdaki kişiye evi kara fatmalar basmış ilaçlama yapalım diyorum ama bir şey yapmıyorum öylece şaşkınlıkla onlara bakıyorum. Tabir ederseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir