Rüyada Kara Kedi Görmek Ne Demek

 Rüyada kara kedi görmek, zararı ve kötülüğü dokunacak bir kadına işarettir. Rüyada kara kedi gören kimse, duygusal, narin bir kadınla evlenir. Bazı yorumcuların görüşlerine göre, sinsi düşman, cahil bir kadınla münakaşa olarak yorumlanır. Rüyada görülen kara kedi, Bir rivayete göre şöyle yorumlanır. Malını veya parasını bir kadın zayi eder. Rüyada kara kedi görmek, sıkıntılarla ve üzüntülerle dolu günlerin sizi beklediğine yorumlanır. Rüyada kara kedi gören kimse hakkında, Bazı yorumcular demiştir ki, mezhebinin karışıklığına ve inancının azaldığına delalet eder. Rüyayı görenin huyu güzelse, zorlukları atlatıp başarılı olur.Rüyada yavru kara kedi görmek, başkanı veya memleketi idare etmekle görevli olanlara müteşekkir olacaklarına delalet eder. Rüyayı gören kimse, eğer güzel ve iyi huylu ise, bir kadından mükafat göreceğine delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek 

Kirmani (r.a.) sormuşlar rüyada kara kedi görmek neye işarettir? Dünya’ya talebin artmasına ve ona düşkün olmaya delalet eder. Rüyada kara kedi gören kimse, Dünya hayrından bir kadın ile şakalaştığı kadar istifade edeceği zevke işarettir.

Caferi sadık (r.a.) diyor ki: Rüyada kara kedi yavrusu görmek, muhakkak elinden kıymetli bir şey gitmesine delalet eder. Rüyada kara kediden korkmak, uzaklaşma, birine soğukluk hissetmek veya yitirdiğini bulmaya işarettir.

İmamı Nablusi (r.a.) diyor ki: Rüyada kara kedi görmek, Kendine kötülük kastedenlere iyilik eder. Korkudan sonra güvene, üzüntüden sonra kurtuluşa erer. Rüyayı gören kişi, sürekli yemin ederek kelam ediyorsa, Bir yemin eder ve bundan pişman olarak bir daha yemin etmemeye tövbe eder.

Kedi hakkında çok ayrıntılı tabirleri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kara Kedi Sevmek 

Rüyada kara kedi sevmek, özellikle bir kadınla rüya sahibinin ilgisi var ise, mutlu ve güzel günlere delalet eder. Rüyada kara kedi seven kimse, birine bağlanır ve onu gerçekten çok sever.Rüyada kara kedi sevmenin iki farklı yorumu vardır. Kendini gizleyen bir kadın, faydasız bir ilişki ve sonunda mutsuz olmaya delalet eder. Bazı yorumcular demiştir ki, muhakkak elinden kıymetli bir şey gider.

Rüyada Kara Kediler Görmek

Rüyada kara kediler görmek, Güzel ihtiyar bir kadınla konuşmak ve ondan hayırlı nasihatler almak. Rüyada kara kediler gören kimse, bir çok kadın kişiler ile dost olur kiminden fayda kiminden zarar görür. Rüyada çok kara kediler görmek, kadınlarla ağız kavgası edip birbirlerini çok üzmeye delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kara kedi yavrusu görmek, eğer rüya sahibi memursa, görevden alınmasına veya sürgüne gönderilmesine delalet eder. Rüyada kara kedi yavrusu gören kimsenin, serveti, para ve makamı elinden gider.Rüyada yavru kara kedi görmek hakkında İslam hulasası demiştir ki: gam ve kederi var ise, bunlar dağılır. Hasta ise, sıhhat bulur.

Rüyada Kara Kedi Kovalaması

Rüyada kara kedi kovalaması görmek, emir ve hükmünün artık geçersiz olmasına delalet eder. Rüyada kara kedi kovalaması gören kimse, kavga eder veya birinden kötü söz işitir.

Rüyada Kara Kedi Saldırması

Rüyada Kara Kedi Saldırması görmek, hanımından ayrılır ve aralarında dava ve dövüş olur. Rüyada kara kedi saldırması gören kimse, istemeden bir kişinin kalbini kırar ve çok üzülür.

Rüyada Kara Kedi Isırması 

Rüyada kara kedi ısırması görmek, bir kadınla ağız kavgası edip birbirlerini üzer ve şiddetle nefret meydana gelir. Rüyada kedi ısırması gören kimse, mutlaka zarar görür dikkat etmelidir.

Rüyada Kara Kediden Korkmak

Rüyada kara kediden korkmak, sim siyah olduğunu görmesi kuvvet ve saadetine delalet eder. Rüyada kara kediden korkan kimse, bir kadından uzaklaşır.

Rüyada Kara Kedinin Eve Girdiğini Görmek

Rüyada kara kedinin eve girdiğini görmek, yeniden memuriyetine iade edilip durumunun düzelmesine işarettir. Rüyada evde kara kedi görmek, daha önce hiç görmediği bir misafirin gelmesine delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Ezmek

Rüyada kara kedi ezmek, düşmanına iyi bir ders vermek veya kıskanılmak anlamına gelir. Rüyada kara kedi ezdiğini gören kimse, bir kadın tarafından çok kıskanılır.Rüyada Kara Kedi Emzirmek

Rüyada kara kedi emzirmek, birine maddi yardım yapmaya ve iyilik görmeye işarettir. Rüyada kara kedi emzirmesi gören kimse, bir yolculuğa çıkar. Muhakkak eline çok para geçer.

Rüyada Kara Kedi Beslemek

Rüyada kara kedi beslemek, bir kadına iyilik etmeye ve bereketli seneye, iyilik yapmak veya sevince delalet eder. Rüyada kara kedi besleyen kimse, dindarsa dinini güzelce yaşamaya işarettir.

Rüyada Evden Kara Kedi Atmak

Rüyada evden kara kedi atmak, birçok kadının birbirleriyle çekişip kavga etmelerine delalet eder. Rüyada evden kara kedi atmak, sorunlardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Evden Kara Kedi Çıkması

Rüyada evden kara kedi çıkması görmek, evli için eşlerin ayrılmasına delalet eder. Rüyada evden kara kedi çıktığını gören kimse, evinden bir kadının gitmesi terk edilmek anlamına gelir.

Rüyada Kara Kedi Öldürmek

Rüyada kara kedi öldürmek, izzet ve şeref bulur. Rüyada kara kedi öldüren kimse, mutlaka düşmanına karşı zafer elde eder. Rüyada kara kedi öldürdüğünü gören kimse, arzu ve ameli hayır ise kısa sürede muradına erer.

Rüyada Kara Kedi Almak

Rüyada kara kedi almak, bekar biri kısa sürede evlenir. Rüyada kara kedi alan kimse, Dünya ve Ahiret hayatı için hayır ve iyiliğe çalışır. Rüyada kara kedi aldığını görmek, faydalı ve kazançlı işler olmasına delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Can Çekişmesi Görmek

Rüyada Kara kedi can çekişmesi görmek, büyük bir bela geleceğine, üzüntü ve düşünceye delalet eder. Rüyada Kara kedi can çekişmesi gören kimse, bir ayrılık yaşar ve telafisi bir araya gelmesi mümkün olmaz denilmiştir.

Rüyada kara kedi görmek, ile ilgili aramalar

  • rüyada siyah kedi görmek diyanet
  • rüyada kara kedinin eve girdiğini görmek
  • rüyada kara kediden korkmak
  • rüyada kara kedi görmek neye işarettir
  • rüyada kara kedi kovalamak
  • rüyada kara kedi ısırması
  • rüyada kara kedi saldırması
  • rüyada kara kedi saldırısına uğramak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir