Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, güçlü bir önsezi sahibi olduğuna ve bu güçlü önsezileriniz  sizin için çok yakınınızda farkına varmadığınız ve bilmediğiniz bir tehlikenin var olduğuna işaret etmektedir.Siyah Kedi, nedenini bilmediğiniz bu nedensiz tehlikenin üzerinizde korku ve huzursuzluk yaratmaya sebep olurken bu endişelerinizi çarçabuk çözmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada kara kedi görmek, bazı rüya yorumcularına göre de bir hizmetçi olarak yorumlanmaktadır. İbn-Sirin’nin yorumlarında kara kedi ev ahalisinden birisi olarak yorumlanır. Genel olarak rüyada görülen kara kedi kötü huylu bir kadına işaret eder.Rüyada kara kedi görmek, bağımsız olan ruh hali, gücü ve yaratıcılığı sembolize eder.

Rüyada kara kedinin eve girdiğini görmek

Bu rüyada kara kedi genellikle hane içindeki kötü niyetli bir kadını simgeler ve bu kadın tarafından zarar görme ihtimaliniz olduğu doğrultusunda size mesaj veren bir rüya olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada kara kedi kovalamak

Rüyada kara kedi kovalamak etrafınızda bulunan ve size karşı iyi niyetli olmayan bir yada birden fazla kişiyi hayatınızdan çıkarmanız ve onlardan uzaklaşarak kendinizi güvene alacağınız şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada kara kedi ısırması

Rüyada kara kedi tarafından ısırılmak kötü niyetli bir kadın tarafından zarar görmek olarak tabir edilir. Size zara verecek olan kadının akraba veya çok yakından tanıdığınız birisi olması yüksek ihtimal olarak tabir edilir.

Ayrıca kedi görmek kötü şansa ve talihsizliğe delalet ettiği söylenmektedir.Rüyada kedi görmek kedi sevmek, kedi okşadığını görmek ruh halinizin direncini temsil etmektedir.Rüyada kara kedi görmek, yaşamınız boyunca karşılaştığınız engelleri kendi azminizle ve iç kuvvetinizle aşarak mutluluğu ve başarıyı bulacağınıza işaret eder.Rüyada siyah beyaz kedi görmek, kısa bir zamanda bazı tehlikeler hissedeceğinize delalet eder.

Rüyada bir kedi kovaladığınızı görmeniz iyiye yorumlanmaktadır. Düşmanlarınızın var olduğuna ve sizi çekemeyenlerin size zarar veremeyeceklerine işaret etmektedir.Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek; size ihtiyacı olanları ihmal ettiğinize işaret eder.  Siyah kedi yavrusu görmek bazen de hile ve dalavereli bir tür durumlara işaret etmektedir.Rüyada kara kedi yatak odanızda ise ; özel yaşantınızda bilinçaltında yer eden bazı sırlarınız ve gizli endişelerinizin olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada kedi görmek adlı makalemizi de okuyarak rüyanız hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve daha ayrıntılı olarak yorumlama şansı bulabilirsiniz.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kara kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada siyah kedi görmek diyanet
  • rüyada kara kedinin eve girdiğini görmek
  • rüyada kara kediden korkmak
  • rüyada kara kedi görmek neye işarettir
  • rüyada kara kedi kovalamak
  • rüyada kara kedi ısırması
  • rüyada kara kedi saldırması
  • rüyada kara kedi görmek diyanet

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda önce siyah bir köpek ile karşılaştım daha sonra eve gelince sıramın altında siyah bir kedi gördüm ve çığlık attım ben çığlık atınca kedi de korktu ve yanımdan uzaklaşarak sıranın altına geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir