Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada karınca sürüsü görmek , kişinin hayatına girecek bolluk, mutluluk, huzur, sağlık, bol ve helal kazancı ve bereketi simgelemektedir. Rüya sahibinin gördüğü karınca sürüsü  kısa zaman içerisinde büyük bir kısmet yakalayarak bereketine bereket katacak ve malına mal katacaktır. Dini yorumcu Cafer-i Sadık (r.a) şöyle buyurmuştur ki; her kim rüyasında karınca sürüsü  görürse o kişi yakın bir zamanda bolluk ve bereketin içerisine düşeceğine delalettir.

Rüyada karınca sürüsü görmek , genel olarak kişinin hayatında olacak bazı mutlu ve güzel haberlerinin yanında aile yaşantısının da huzurlu bir şekilde ilerleyeceğini ifade etmektedir. Kişinin hayatında kazanacağı bol ve helal kazanca işaret etmektedir. Diğer bir yoruma göre ise rüya sahibini karınca sürüsü kovalaması yakın bir zaman da bir hastalık ile yüz yüze geleceğini ve canının sıkılacağına, yakın ve uzak arkadaşları tarafından kıskançlığa uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Sürüsü Saldırısı

Rüyada karınca sürüsü saldırısı, rüya sahibinin başına iyi işler geleceğine ve gördüğü arının evinin bolluk bereket içinde olmasının yanı sıra bu karınca sürüsü tarafından sokulması bu güzel günlerin çok yakın zamanda tekabül edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Sürüsü Kovalaması

Rüyada karınca sürüsü kovalaması, rüya sahibinin çalıştığı iş yerinde mevki atlayacağına, bol, bereketli günler yaşayacağına, sağlıklı günler göreceğine ve eğer işi yok ise kariyer sahibi olacağı işlere adım atacağına, yakın dost ve akrabalarından iyilik göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek Ne Demek ?

Rüyada karınca sürüsü sürüsü görmek , kişinin kısmetlerinin birden açılacağına, evli değil ise izdivaç konularının gün yüzüne çıkacağına, evli ise bir çocuk haberi alacağına ve beklemediği bir anda eline toplu para geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Sürüsü Yuvası Görmek

Rüyada karınca sürüsü yuvası görmek , bir işin olması için biraz zaman olduğu ve bu iş sonunda büyük bir kapı açılacağını ifade etmektedir. Diğer bir anlamı ise rüyada karınca sürüsü yuvasını görülmesi, kişinin çevresindeki insanların kötülük yapmak için pusuda beklediğini ifade etmektedir.

Rüyada Karınca Sürüsü Öldürmek

Rüyada karınca sürüsü öldürmek, rüya sahibine açılacak olan kısmet kapılarının kendi eli ile kapatacağına ve hastalıklı günler geçireceğine, bunun yanı sıra da rüya sahibinin kısmetinin bu aralar kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada siyah karınca sürüsü görmek , rüya sahibinin etrafında dolanan bir düşmanının olduğunu ve bu düşmanının kötülük yapmak için fırsat kolladığını ifade etmektedir. Yakınından veya aile içinden birisinin hastalık haberi ile sarsılacağını da simgelemektedir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada karınca sürüsü görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada karınca sürüsü öldürmek
  • rüyada vücudunda karınca görmek
  • rüyada üzerinde karınca görmek
  • rüyada yatakta karınca görmek
  • rüyada karınca ısırması görmek
  • rüyada karınca sürüsü süpürmek
  • rüyada kanatlı karınca görmek
  • rüyada karınca yuvası görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir