Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek genel anlamda iyiye işarettir. Bekar bir kişinin rüyasında kaz görmesi yakın zamanda evlenmesine yorulur. Bir diğer tabire göre rüyada kaz görmek, geçici can sıkıntısına yorulur. Ufak tefek eksikler olsa da sonuç istediğine yakın olacağına delalet eder. Rüyada kaz aile hayatınızın düzene gireceğine ve iş hayatında başarılı olacağınıza işarettir.

Rüyada kaz görmek ne anlama gelir ?

Rüyada kaz avladığını görmek helal para kazanacağına işarettir.

Rüyada Kaz Kesmek

Rüyada kaz kesmek nikah demektir. Rüyasında kaz kestiğini gören kişinin yaşça küçük kimseyle izdivaç yapacağına işaret eder.

Rüyada Kaz Pişirmek

Rüyada Kaz pişirmek çalışma hayatında yeni bir işe girileceğine, bu işte büyük bir atılım gerçekleştirileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına ve çok yakın bir zamanda hayırlı bir kişi ile nikah masasına oturulacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Kaz Görmek

Rüyada siyah kaz görmek evlenmemiş olan bir bayana işaret eder.

Rüyada Kaz Sürüsü Görmek

Kaz sürüsü gören kişinin akrabalarından birisinin ona karşı bir tezgâh kurduğu yani ona zarar vermek için çaba sarf ettiği ifade edilmektedir.Rüyada evinde sayamadığı kadar kaz olduğunu görmek zengin olacağına ve korktuğu şeyin gideceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Kaz Görmek

Beyaz kaz hayırlı bir kadına, toplu gezinen yahut çöplükte görülen kavuklar düşük ahlaklı kadınlara işarettir.

Rüyada  Kaz Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kaz yumurtası görmesinin anlamı, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına delalet eder.Rüyada kazın kuluçkaya yattığını görmek evli kişiler için çocuk sahibi olmak demektir. Rüyada Kaz Görmek

Rüyada  Kaz Kanı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kaz kanı görmesi çok büyük sıkıntılara sokan bir durumdan kurtulmak için bazı adımlar atacağına ve ardından çok sevdiği bir kişi ile kendi işini kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada  Kaz Saldırısı Görmek

Rüyada kaz saldırması işlerin yaşanacak kötü ve talihsiz olaylardan ötürü çok sıkıntılı bir hal alacağına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına ve bir rahatsızlık yaşanacağına yorumlanır.

Rüya sahibinin rüyasında kazın doğurduğunu görmesi beklemediği kadar garip bir olayla karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kaz görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kaz görmek rüya tabirleri
  • rüyada kaz yumurtası görmek
  • rüyada kaz yavrusu görmek
  • rüyada kaz yavrusu sürüsü görmek
  • rüyada suda yüzen kaz görmek
  • rüyada kaz vurduğunu görmek
  • rüyada kaz saldırması
  • rüyada ölmüş kaz görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir