Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, hayırlı evlat müjdesine işaret olan bu rüya kişinin ettiği duaların kabul olup hanesinin bereketli hale geleceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin erkek evlatları olur. Rüyada görülen keçi sembolü, kişinin burcuyla aynı anlamları içerip, şans ve kısmeti, yıldızının açık olmasına, her türlü niyetine kolaylıkla ereceğine işaret edilir. Rüyada keçi görmek, bazen de hayırlı haberlere nail olmaya, kazanç ve kısmet kapılarınızın açılmasına, hayırlı bir çok iş teklifi almaya ifade edilir.

Rüyada Keçi Görmek Ne Demek?  

Rüyada keçi görmek, erkek evlat anlamı taşıyan bu rüya kişinin murat kapısına nail olup özlemlerini sonlandıracak hayırlı haberlere nail olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler her türlü ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşacak, umut kapısı her daim açık olacak, hayatını kolay yollarla ifşa edecektir. Rüyada görülen keçi sembolü aynı zaman da uzun vadeli yapılan işlere, ticari itibar kazanmaya, mevki ve makama tabir edilir. Keçi rüyası hakkında bir çok rüya tabircimiz görülen rüyanın burçla aynı anlamları taşıyıp kişi için beklenene güzel günlerin yakın zaman da ışıla cağına tabir edilir.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek  

Rüyada keçi sürüsü görmek, bu rüya kişinin evlatlarına sembol olup gören kişinin sırtını yaslayabileceği bir den fazla evlada sahip olup hayata sıkı sıkıya tutunacağına yorumlanır. Rüyasında keçi sürüsü gören kimse, elindeki güzelliklerin kıymetini bilerek ileriye dönük sağlam yatırımlı işlerin içine girer.

Rüyada Keçi Kesmek  

Rüyada keçi kesmek,bu rüya gören kişi için pekte hayırlı olmayıp kişinin üzülmesine sebep verecek olayların içine düşerek rızkının bıçak gibi kesileceğine yorumlanır. Rüyada keçi kesmek, aynı zaman da vadesiz yapılan işlere, harcamaları yanlış yönde yapmaya, hayrı olmayan işlere yönelmeye ifade edilir.

Rüyada Keçiye Binmek  

Rüyada keçiye binmek, bu rüya kişinin evlatlarıyla geçireceği hoş vakitlerine, birlik ve beraberlik içinde sürdürdükleri hayatlarına, açılan nasip kapılarına yorumlanır. Rüyada keçiye binmek, aynı zaman da hayırlı haberler almaya, evlatlarınızın mürüvvetini görmeye, sevince boğulmaya işaret edilir.

Rüyada Keçi Yemek 

Rüyada keçi yemek,bu rüya gören kişinin evlatları konusunda son derece şanslı olup her türlü zor anında yardımlarına koşacak hayırlı evlada sahip olacağına yorumlanır. Rüyasında keçi yediğini gören kimse, yakın zaman da ailesi ile birlikte hoş sohbete dahil olacak organizasyona katılarak bulunduğu ortamın tadını çıkarır.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek  

Rüyada keçi yavrusu görmek, keçi yavrusu rüyası hayırla beklenen haberlerin sonlanarak müjdeli bekleyişin sonlanacağına, kazanç ve kısmet kapılarının açılacağına yorumlanır. Rüyada keçi yavrusu görmek, bazen de güzel olaylarla karşı karşıya kalmaya, mutlu edici olaylara, hayırlı kısmetleri nail olmaya ifade edilir.

Rüyada Siyah Keçi Görmek   

Rüyada siyah keçi görmek, siyah keçi rüyası hayırsız evlada, evladınızdan zarar görmeye, insanlara karşı başınızın yerde eğik olmasına sebep verecek üzücü olaylara maruz kalmaya işaret edilir. Rüyada siyah keçi görmek, bazen de birlikteliklerin yarım kalmasına, kısa vadeli işler peşinde koşmaya, sıradanlığa tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada keçi görmek, maneviyatın genişlemesine, hayırlı evlat sahibi olmaya, kişinin Allah’a karşı el açarak yaptığı duaların kabul olup rızkının genişleyeceğine yorumlanır. Rüyada görülen keçi sembolü bazen de inançlı kimselerden yardım görmeye, ilminizi genişlemesine tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada keçi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada siyah keçi görmek
  • rüyada keçi yavrusu görmek
  • rüyada keçi sürüsü görmek
  • rüyada beyaz keçi görmek
  • rüyada boynuzlu keçi görmek
  • rüyada keçi kovalaması
  • rüyada siyah keçi sürüsü görmek
  • rüyada keçinin öldüğünü görmek

 

Yorumlar 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir