Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek, yapacağı işlerden hayırlı sonuçlar alıp faydalanmaya delalet eder. Aşk üzüntü ve keder görür. Rüyada yavru kedi beslemek, evlat, torun veya kendinden yaşça küçük birinden büyük bir hayır görmeye delalet eder.Birine yardım için karar alır ve küçük hayırlar yapar. Rüyada kedi beslemek, işlerinin çözümü zor ve karışık olur ve sonradan kolaylaşır. Bazı tabircilerin görüşlerine göre; Rüyada kedi besleyen kimse, görevinden alınmışsa tekrar görevine döner. Rüyada kedi beslediğini görmek, kadınla dostluk, cimrilik, kıskançlık demektir.

Rüyada kedi beslediğini gören kimse, yabancı bir toplumdan veya ehli zimmetten paraya kavuşur, hayallerini elde eder.

Rüyada Kedi Beslemek

Kirmani (r.a.) diyor ki: Rüyada yavru kedi beslemek, Zarar ve hasara uğramadan önce uyarı demektir. Rüyayı gören kimse için şöyle yorum yapılır. İşlerinin çözümü zor ve karışık olur ve sonradan kolaylaşır.

Caferi Sadık (r.a.) şöyle buyuruyor: Ticaretten rızkı ve malı çok fazla olur.

İmamı Nablusi (r.a.) diyor ki: Rüyada kedi beslemek, Düşmanına galip olmaktır. Rüyada kedi doyuran kimse, Sabırlı olur, haklı olana yardımcı olur.

İbni Şirin (r.a.) diyor ki: Rüyada Kedi beslemeyi gören kimse, işlerinden hayırlı sonuçlar alır ve bol nimet sahibi olur. Rüyada kedi beslemek, huyu bozuk birine, insanları rahatsız eden kadına, kibir ve gururla herkesi yanından uzaklaştıran kimseye delalet eder.

Bir evde veya sokakta kedi beslemek, herkes için huzurlu olacağına yorumlanır. Ancak, rüya sahibi hasta ise, hastalığı artar. Bekar için evlenmeye tabir edilir.Kedi ile alakalı çok ayrıntılı tabirleri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kediye Yemek Vermek

Rüyada kediye yemek vermek, Bir kimse korktuğu halde kedi cinsinden bir hayvana yemek verse, bir musibete düşer. Rüyada kediye yemek veren kimse, iş sahibi olur. Rüyada kediye evinde yemek vermek, evde huzur, muhabbet ve hayrın artması demektir. Rüyada kediye sokakta yemek vermek, insanlara hizmet etmek ve iş kurmak, halka açık bir hizmete delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüyada yavru kedi beslemek, çocuklarından fayda görür. Ticaretten dolayı rızkı ve malı çok fazla olur.İmamı Nablusi (r.a.) diyor ki: Rüyada yavru kedi besleyen kimse, Düşmanına galip gelir. Rüyada kedi yavruları beslemek, Hizmetçi ve maddi kazançtır.

Rüyada Kedi Doyurmak

Rüyada kedi doyurmak, verilen öğütleri tutup tövbe etmeye işaret eder. Rüyada kedi doyuran kimse, güç kazanıp toplum içindeki yeri ve değeri yükselir.Rüyada kediyi doyurmak beslemek, çalışmalarıyla hayırlı işler yapmaya delalet eder. Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada kedi doyurduğunu görmek, başarı, kazanç sevinmek ile tabir edilir.

Rüyada Van Kedisi Beslemek

Rüyada Van kedisi beslemek, yeni veya eski şey hayra tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Van kedisi besleyen kimse, sabırlı olursa istediğini elde eder.

Rüyada Siyam Kedisi Beslemek

Rüyada siyam kedisi beslemek, ümidi olunmayan yerden rızka tabir edilip, yorumlanır. Rüyada siyam kedisi besleyen kimse, büyük bir iş başarır ve takdir edilir.

Rüyada Sarı Kedi Beslemek

Rüyada sarı kedi beslemek, bu rüya hastalanmanın habercisidir. Rüyada sarı kedi besleyen kimse, düşmandan korku gibi bir büyük musibetin olacağına delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Beslemek

Rüyada kara kedi beslemek, sinsi bir kadına yardım etmektir. Rüyada kara kedi besleyen kimse, zarar ve ziyandadır dikkat etmesi gereklidir.

Rüyada Beyaz Kedi Beslemek

Rüyada beyaz kedi beslemek, güzel ahlaklılar için güzel ve dindar bir kadınla evliliğe. Rüyada beyaz kedi besleyen kimse, bekar ise evlenir. İşi olmayan için yeni bir iş alametidir.

Rüyada Kedinin Karnını Doyurmak

Rüyada kedinin karnını doyurmak, rızk, kısmet, nasip ve güzel talih demektir. Rüyada kedinin karnını doyuran kimse, yapacağına inanılmayan bir işi kolayca yapar.

Rüyada Aç Kedi Doyurmak

Rüyada aç kedi doyurmak, dünyevi ve dini şerefe, bir rivayete göre yolculuğa işarettir. Rüyada aç kedi doyuran kimse, mükafat ve kazanç elde eder.

Rüyada Kedileri Beslemek

Rüyada kedileri beslemek, hayat şartlarının kötüye gitmesine, eğer devlet hizmetinde görevli ise, görevinde başarılı olmaya işaret eder. Rüyada kedileri besleyen kimse, Bir rivayete göre elindeki malını son kuruşuna kadar harcar.

Rüyada Kedi Emzirmek

Rüyada kedi emzirmek, o kimsenin akrabası olan ahlaksız bir kadın ile evlenir. Rüyada kedi emziren kimse, biberon ile kediyi besliyorsa, bir hayır için kendisinden yardım istenir.

Rüyada Kedi Emmesi Görmek

Rüyada kedi emmesi görmek, iyi işlere ve istifadeli bir evliliğe işarettir. Rüyada kedi emmesi gören kimse, muradına kavuşur ve istediğini elde eder.

Rüyada Kedi Yalaması Görmek

Rüyada kedi yalaması görmek, halkın canını sıkacak şekilde ısrar edip zorlayarak bağış istemeye işarettir. Rüyada kedi yalaması gören kimse, bir iş hakkında hizmet eder.

Rüyada Kedinin Kan Emmesi

Rüyada kedinin kan emmesi görmek, can sıkıcı bir haber alır. Rüyada kan kedi gören kimse, üzülür veya haksızlığı uğrar. Kedinin kan emmesi, bazı tabircilere göre, iş veya eş değişikliği ile yorumlanır.

Rüyada kedi beslemek ile ilgili aramalar

  • rüyada yavru kedi beslemek
  • rüyada kediye yemek vermek
  • rüyada aç kediyi doyurmak
  • rüyada siyah kedi beslemek
  • rüyada kediye et vermek
  • rüyada aç kedi görmek
  • rüyada kediye yemek vermek diyanet
  • rüyada kedinin ekmek yemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir