Rüyada Kedi ısırması

Rüyada kedi ısırması görmek, yalnızlıktan sonra yakınlık ve sevinçtir. Rüyada kedi ısırması gören kimse, Gam ve keder içindeyse yerine feraha kavuşur. Rüyada kedinin ısırması, Asi ise tövbe etmeye. Gaflet ve Delalette ise hidayete kavuşmaya işaret eder. Rüyada kedi ısırığı görmek zahmet ve meşakkatten sonra sabırla ulaşılan rahatlığa işarettir.

Rüyada kedi ısırması görmek, faydasız ve lüzumsuz işlere delalet eder. Bir rüya alimi demiştir ki: bu rüya sıkıntı ve zorlukla çalışan kadına yardım etmenin habercisi demektir. Rüyada kedinin ısırması, hüzünlü olmaya veya olacağınıza delalet eder. Rüyada kedi ısırması gören kimse, şunları yakın zamanda yaşar. Akıllı, olgun, itibarlı ve ağırbaşlı güzel bir kadın ile birlikte olmak veya dost olmak anlamına gelir.Rüyada kedinin ısırması görmenin olumlu yönleri şunlardır. Aklı selim ve başarılı bir kadın ile dost olmak. Bir kadından yardım veya maddi destek görmek. Ummadığı bir yerden eline geçecek, Ganimet veya Zinet eşyası demektir. Bazı tabirciler bu rüya hakkında, helal süt emmiş bir kadına gönül vermek olarak tabirde bulundular.

Rüyada kara kedi ve siyah kedi ısırması gören kimse şöyle olumsuzluklar yaşar. Bir kadınla ağız dalaşına girer, ev ve iş ile alakalı kafasını meşgul edecek sorunlar yaşar. Rüyayı gören kimse için, hüzünlü olmaya veya olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kedi ısırması Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki: Rüyada kedi ısırdığını görmek, üç türlü tabir edilir: Kanaatkar hanım, az ama faydalı ve kazançlı işler, yaptığı işten zarar etmek ve pişmanlık.

Kirmani (r.a.) demiştir ki: Rüyada kedi ısırması iyi değildir. Çünkü dini bozmaya çalışan birinden uzak durması gerektiğine delalet eder. Bir başka rüya tabircisine göre: boş şeylere rağbet etmenin artmasına işarettir.

İmamı Nablusi Rahmetullah diyor ki: Rüyada kedi ısırması görmek; şerefli, cömert, hayırlı, faydalı ve kazançlı işler yapan kadın ve muhterem bir adamın yakınlığı demektir.Kedi görmenin çok ayrıntılı tabirlerini Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Isırırken Görmek

Rüyada kedi ısırırken görmek, bir kadınla tartışma yaşanacağının habercisidir. Rüyada kedi ısırırken gören kimse, nerede bulunduğu bilinmeyen bir ganimet elde eder denilmiştir.Rüyada kediyi ısırırken görmek bir rivayete göre; üç şekilde tabir edilmiştir.

 1. Kötü huylu kadın,
 2. Menfaatçi biri,
 3. Selamete çıkmak için büyük bir sabır gayret demektir.

Rüyada Kedi Isırması ve Kanaması

Rüyada kedi ısırması ve kanaması görmek hakkında alimlerin görüşlerine göre; bu rüya yaşanacak bir tahribatın veya olumsuz hadisenin habercisidir. Bir başka rüya tabircisine göre: bir kadının kendisine rağbet ve muhabbet etmesi anlamına gelir.

Rüyada Yavru Kedi Isırması

Rüyada yavru kedi ısırması görmek, İslami kaynaklar esas alınarak şöyle yorumlanmıştır. Çocuklarından beklediği her istek ve arzusuna kavuşan kimse demektir.Rüyada kedi yavrusu ısırması görmek, evladından gelecek kötü söz, maddi zarar ve olumsuz haber olarak yorumlanır. Rüyada yavru kedi ısırması veya tırmalaması aynı şekilde, üzülmek ve hayal kırıklığı yaşamakla yorumlanır.

Rüyada Kedinin Parmak Isırması

Rüyada kedinin parmak ısırması yakın bir tanıdığının emniyet güçleri tarafından çağrılmasına yorumlanır. Rüyada kedinin parmak ısırması hakkında, Bazı tabircilerin görüşlerine göre; bir olaya şahitlik etmek ile yorumlanmıştır.

Rüyada Sarı Kedi Isırması

Rüyada sarı kedi ısırması, hastalık, dert ve musibet ile tasvir edilir. Rüyada yavru sarı kedi ısırması görmek, kendinden yaş olarak küçük birinin hastalanmasına delalet eder.

Rüyada Siyah Kedi Isırması

Rüyada Siyah kedi ısırması, gizemli kadın, kendini saklayan bir kimsenin oyun ve tuzağına düşmekle yorumlanır. Rüyada siyah yavru kedi ısırması bir kadının kötü sözüne maruz kalmaktır.

Rüyada Kara Kedi Isırması

Rüyada kara kedi ısırması görmek, huyu bozuk bir kadın tarafından rahatsız edilmek ile yorumlanır. Rüyada kara kedinin ısırması bir kadından borç istemek zorunda kalacağının habercisidir.

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedi tırmalaması görmek, Bir başka rüya yorumcusuna göre: batıl şeylerin çoğalması demektir. Rüyada kedi tırmalaması gören kimse, boş şeyler ile vaktini boşa geçirmekten çekinmesi gerektiğini bilmelidir.

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre; rüya sahibi hastalanır sıhhat bulur yine hastalanır veya iki yüzlülükle mal sahibi olur.

Rüyada Kedinin Ayak Isırması

Rüyada kedinin ayak ısırması, menfaat ve şüphe duymak anlamında yorumlanır. Rüyada kedinin Ayağı ısırması, şüphe etmek ve kaygılanacak bir duruma düşmekle tabir edilir.

Rüyada Kedi Isırığı Görmek

Rüyada kedi ısırığı görmek eğer rüya sahibi davalı veya davacı ise,davanın lehine dönmesine işaret eder. Rüyada görülen kedi ısırığı bazı tabircilere göre kadın, hizmetçi, hizmetli gibi kimselerden zarar görmesine yorumlanır.

Rüyada kedi ısırması ile ilgili aramalar

 • rüyada kedi ısırması ve kanaması
 • rüyada kedi ısırması islami
 • rüyada kedi saldırması
 • rüyada parmağını kedi ısırması
 • rüyada yavru kedi ısırması
 • rüyada kedi ısırması ve tırmalaması
 • rüyada siyah kedi ısırması
 • rüyada beyaz kedi ısırması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir