Rüyada Kedi Ölüsü

Rüyada Kedi ölüsü görmek, eşiyle kavga edip sonra barışmaya işarettir. Rüyada Kedi öldüren birini görmek, sıkıntıya düşmektir. Rüyada kedi ölüsünü gören, işinde muvaffak olur. Bir rivayete göre; birine hile düşünür veya bir kadına haksızlık eder. Rüyada Kedi ölüsü görmenin İslami anlamı, acayip bir iş yapar ve çevresi ona hayret eder.

Rüyada Kedi ölüsü görmek, bozguncu, hile, yalan ve oyunu çok olan süslü bir kadına haddini bildirmek ile yorumlanır. Bazı rüya tabircileri demiştir ki; ayrılık, bir halden diğer bir güzel hale geçmeye delalet eder. Rüyada Kedi ölüsü gören kimse, kötülüğün yayılmasına ortak olabilir. Rüyada Kedi ölüsünü görmek, ailesinden küçük çocukların veya yeni yetişen neslin iyi bir şekilde yönlendirilmesinde büyük ölçüde katkı sağlayabilir.

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek ne demektir?

Rüyada Kedi ölüsü görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre; iyi huylu bir kadını üzmeye ve ona haksızlık yapmayı düşünmeye işarettir. Rüyada Kedi ölüsü görmenin dini ve diyanet anlamı; korunmak ve güven esaslarının ifadesine göre yorumlanır. Kediyi öldüren rüya sahibi ise çevresinin kendisine güvenini kaybetmesine, düşmana karşı korumasız kalmaya yorumlanır.Rüyada Evde kedi ölüsü görmek, rüyayı gören kimsenin duyacağı bir haber ile çok üzülmesine delalet eder. Rüyada Yavru kedi ölüsü görmek, evlat, eş, varis, araba ve hizmetçi gibi sahip olduğu şeylerden istifadesinin hayırlı olacağına delalet eder.Kediyle alakalı çok geniş kapsamlı anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada Yavru kedi ölüsü görmek, sevdiğiniz bir yakınınızın vefat haberini almaya delalet eder. Bazende duyacağınız kötü haberle çok üzülmeye işarettir. Rüyada Yavru kedi ölüsü gören kimse, kısa süre içinde sevmediği birinden kötü bir haber alır. Rüyada Yavru kedilerin ölüsünü görmek, ummadığı bir düşman tarafından uğrayacağı bir zulüm, haksızlık ve kıskançlık görmek anlamına gelir.

Rüyada Kedi Ölmesi Görmek

Rüyada Kedi ölmesi görmek, maddi ve manevi kayıplar yaşamayı ifade eder. Rüyada Kedi ölmesi gören kimse istemediği biri ile bir araya gelmek zorunda kalır ve canı çok sıkılır. Rüyada Yavru kedi ölmesi görmek, rüya sahibinin tanıdığı yaşı ufak birinin vefat haberini almaya yorumlanır.

Rüyada Kedi Ölüsünü Görmek

Rüyada Kedi ölüsünü görmek, bir rivayete göre tanıdığı bir kadın fakir olur, hasta ise, vefat edip toprağa girer. Bazısı demiştir ki; bu rüyayı gören kadın ise, hasta olacağı anlamına gelir.Rüyada Kedi ölüsünü gören kimse, kibir ve itaatten dolayı gaflete girebilir. Bazı yorumcular bu rüya istemeden gireceği bir işten zarar göreceğine yorum yapmıştırlar.

Rüyada Ölmüş Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada Ölmüş Kedi yavrusu görmek, eğer eşinden çocuğu olmamışsa eşini boşayıp başkasını almaya tabir edilip, pek hayırlı yorumlanmaz. Rüyada Ölmüş kedi yavruları görmek, yolculuğa gideceğine, rüya sahibi memur veya sözleşmeli çalışıyorsa görevinden alınacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Ölüsü Yemek

Rüyada Kedi ölüsü yemek, iş hakkında görüşme yapmak üzere ailesi, arkadaşları veya tek başına bir yolculuğa gider. Rüyada Kedi ölüsü yiyen birini görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir kavgaya delalet eder. Rüyada Kedi ölüsü yediğini görmek, hasta olmaya ve bir sorun yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada Ölü Kedi Yavruları Görmek

Rüyada Ölü kedi yavruları görmek, eşinin düşük yapmasına, bekar biri görmüş ise, acı bir haber ile üzüntü duyacağına delalet eder. Rüyada Ölmüş kedi yavruları görmek, altın, sermaye veya ticaret malı kaybetmek ile yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir