Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Rüyada kedi pisliği görmek, üzüntü ve eleştirilmeye delalet eder. Rüyada Kedi pisliği gören, bir belaya karışır çünkü kedi pisliği necis sayılır. Rüyada kedinin pislemesi, sıkıntı düşmek ve yaşanacak bir musibetin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada Kedi pisliği görmek, eğer üzüntülü bir dönemin içindeyseniz, yaşadığınız sıkıntılar bir süre daha devam edeceğine delalet eder. Rüyada Kedi pisliği gören kimseye, keder ve musibet isabet eder denilmiştir.

Bir rivayete göre: Rüyada kedi pislemesi görmek, yasak olan bir şeyi yapan kimseye şahit olmaya yorumlanır. Rüyada kedi pisliği görmenin İslami anlamı: rüyayı görene göre değişebilir, bazısı şu halleri yaşayabilir. Zengin ve güzel bir kadınla dostluk kurmaya işarettir.

Rüyada Kedi pisliği Görmek ne demektir?

Rüyada Kedi pisliği görmek, maddi sıkıntı ve bir konuda çaresiz düşmeye delalet eder. Rüyada üstüne veya elbiseye kedi pislemesi görmek, bir belaya bulaşmak ve çaresizliğe düşmeye yorumlanır. Rüyada Eline kedi pislemesi görmek, hüzün ve keder kendi eliyle birine haksızlık etmek anlamına gelir.Rüyada Kedinin tuvaletini yaptığını görmek, kötü bir hadiseye şahit olmaya veya kötü bir haber duymaya yorumlanır. Rüyada Pisleyen kedi görmek, bir rivayete göre bir kadının hatasının meydana çıkması veya bir ayıbının istemediği kimseler tarafından öğrenilmesine işaret eder.Gördüğünüz tüm kedi rüyalarını Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Pisliğine Dokunmak

Rüyada Kedi pisliğine dokunmak, eğer kızınız var ise, taliplisinin çok olacağına delalet eder. Rüyada Kedi pisliğine dokunduğunu görmek, bir kadınla dost hayatına işarettir.Rüyada Kedi pisliğini eline almak, geçimini devam ettirmek için hırs ve azmin artmasına yorumlanır. Rüyada Kedi pisliği ellemek, maddi sorun veya geçim sıkıntısı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Eve Kedi Pislemesi

Rüyada Eve kedi pislemesi görmek, evden uzaklaşan biri var ise ya kendisi veya sevinçli bir haberi gelir. Rüyada Eve kedi pislediğini görmek, iyilik ve maddi bir menfaatin o ev halkına ulaşmasına delalet eder.

Rüyada Kedi Pisliği Temizlemek

Rüyada Kedi pisliği temizlemek, ticaret yapan biri görmüşse işinde başarılı olur ve o sene zarara uğramaz. Rüyada Kedi pisliği temizlediğini görmek, sonucunu beklediği bir davanın iyi neticelenmesine delalet eder.Rüyada Kedi pisliği temizleyen kimse, yaptığı bir iş varsa o işte muvaffak olur. Rüyada Kedi pisliğini eliyle temizlemek, arkadaş olduğu birine maddi yardım yapmaktır.

Rüyada Evin içinde Kedi Pisliği Görmek

Rüyada Evin içinde kedi pisliği görmek, sermaye ve kıymetli bir eşya ile yorumlanır. Rüyada Evin içinde kedi pisliği gören kimseye, bir rivayete göre sıkıntı ve musibet uğrar denilmiştir.

Rüyada Kedi Çişi Görmek

Rüyada Kedi çişi görmek, bir kadından işitilecek kötü bir söz ile yorumlanır. Rüyada Kedi çişi ve sidiği gören kimse bir haber alır ve çok üzülür. Rüyada Kedini çişini görmek, içinden çıkamayacağı bir işle meşgul olmaya yorumlanır.

Rüyada Kedi Pisliğine Basmak

Rüyada Kedi pisliğine basmak, istemeden bir kadına haksızlık etmek ile tabir edilir. Rüyada Kedi pisliğine bastığını görmek, hastalık, dert ve üzüntü anlamına gelir.

Rüyada Kedi Kakası Görmek

Rüyada Kedi kakası görmek, beş şey üzerine tabir olunur. Sıkıntı, hastalık, hüzün, iyi bir menfaat ve kıymetli bir hediye demektir. Rüyada Kedi kakası gören kimse, tanımadığı bir adamla kavga eder denilmiştir.

Rüyada Kedinin Yatağa İşemesi

Rüyada Kedinin yatağa işemesi, hile ile mal elde etmeye yorumlanır. Rüyada yatağa kedi pislemesi görmek, bilmeden elde edilen haram kazanç ile yorumlanır. Rüyada Kedinin yatağa pislemesi, rüyayı gören için hastalık ve bir illet ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Halıya Kedi Pislemesi

Rüyada Halıya kedi pislemesi görmek, iki davacının aralarında anlaşma sağlanacağı anlamına gelir. Rüyada Evde halıya kedi işemesi ve pislemesi, o eve hizmet edecek birinin gelmesi ve tüm ihtiyaçların onun tarafından karşılanması anlamına gelir.

Rüyada kedi pisliği görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kedinin eve pislemesi
  • rüyada kedinin eline pislemesi
  • rüyada kedinin tuvaletini yaptığını görmek
  • rüyada kedinin üstüne pislemesi
  • rüyada kedinin kaka yaptığını görmek
  • rüyada kedinin pislemesi
  • rüyada eve pislediğini görmek
  • rüyada kedi çişi görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir