Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek,, şiddetli darlık veya zorluğa düşmeye delalet eder. Rüyada Kedi saldırması gören kimsenin, düşman olacak çocukları olur. Rüyada kedinin birine saldırması, rezil olmanıza sebep olacak bir olaya karışmaya delalet eder.Rüyada Kedi saldırması görmek, eğer zengin ise, servetinden zarar etmeye, elinden bir miktar malının kısa zaman içinde zayi olacağına delalet eder. Rüyada kedinin saldırması, sıkıntı, meşakkat ve bir kadınla tartışma veya kavga etmek ile yorumlanır. Bazı yorumcular şöyle tasvir etmiştir. Şiddetli darlık veya zorluğa düşürülmek, kötü bir döneme girmek ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Saldırması Görmek ne demektir ?

Rüyada kedi saldırması görmek, zor bir dönemin ve maddi sıkıntı yaşayacak olmanın habercisi olarak tabir edilir. Rüyada kara kedi saldırması gören kimse, bir kadınla nikahlanır, kadın görmüşse eşinden ayrılır. Rüyada beyaz kedi saldırması görmek, iyilik etmek birine borç vermek ve yüksek derecelere, dinde kuvvete delalet eder.

Rüyada Kedi saldırması gören kimse, bu olumsuzlukları yaşar.Evde kedi saldırması gören hanesi dağılır,Siyah kedi saldırması görenin işleri bozulur,Sarı kedi saldırması gören hasta olur,Gri kedi saldırması görenin ameli azalır,Yavru kedi saldırması görenin çocukları bir birinden ayrılır.Rüyada Kedi saldırması görmenin olumlu tabirleri şunlardır.Yabancı bir kadınla dost olmak,Zinaya meyil eden birini uyarmak, evine giren düşmanı tanımak,Nazardan korunmak için çok dua etmek, huyu bozuk bir kadınla dost olmaya delalet eder.Rüyada kedi saldırdığını görmek, evlat ve hizmet edenlerin çoğalması ve iyi yönde menfaatleri elde etmeye işaret eder. Bazı yorumcular şöyle demiştir. Kedinin saldırması bunların tam tersi olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse yalnız kalır ve çevresinde bir çok kimse kendisinden uzaklaşır.

Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak

Rüyada Kedi saldırısına uğramak, rezil olmasını sebep gösterecek bir olayın içine girmek ve suçlanmak ile yorumlanır. Rüyada kedi saldırısına uğrayan kimse, maddi ve manevi yıpranır.Rüyada Kedi saldırısına uğramanın İslami anlamı, kötü huylu bir kadın ile kavga etmek ve maddi zarar yaşamak ile yorumlanır. Dini tasvirleri genel olarak aynıdır pek değişmez.

Rüyada Kedinin Saldırmaya Çalışması

Rüyada Kedinin saldırmaya çalışması, bazı tabircilerin görüşüne göre: görgülü, alim bir çocuğa sahip olur. Rüyada kedinin saldırmaya çalışmasını gören kimse, hasta ise yakın zamanda şifa bulur. Kafir veya cahil ise hidayete kavuşur.

Rüyada Birine Kedi Saldırması

Rüyada birine kedi saldırması, şiddetli darlık veya geçim sıkıntısı yaşayarak maddi yönden zayıflamaya delalet eder. Rüyada birine kedi saldırması gören kimse, kendisinin yürütemeyeceği bir işe yorumlanır.Rüyada Birine kedi saldırması görmenin iki manası vardır. Rüyayı gören kimse istemeden bir borca girer veya bir kadınla büyük bir kavga yaşar.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada Kedi ısırması görmek, rüya sahibi bir kadın tarafından sıkıntıya düşürülür. Rüyada kedi ısırması gören kimse, dert çeker, borç altına girer denilmiştir. Rüyada kedinin elini veya ayağını ısırması maddi kayıp ve büyük borç altına girmek ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada Kedi tırmalaması görmek, erkek görmüş ve bekar ise bir kadınla evlenir. Rüyada kedi tırmalaması gören kimse, yakın zamanda bir musibet yaşayabilir. Rüyada kedinin tırmaladığını görmek, bir rivayete göre maddi zarara uğramaktır.

Rüyada Kedinin Üstüne Atlaması

Rüyada Kedinin üstüne atlaması, bir musibete uğrayacağına işarettir. Rüyada kedinin üstüne atlamasını gören kimse, Bir rivayete göre de hayır ehlinden olmayan bir kadınla birlikte olmaya işarettir. Rüyada kedinin üstüne atladığını görmek, acil önlem alınmasını hatırlatan bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Kedinin Saldırması

Rüyada Kedinin saldırması, bir rivayete göre ertesi günün sabahında hayırlı bir haber alacağına işarettir. Rüyada kedinin saldırmasını görmek, servet ve paraya delalet eder. Rüyada kedinin saldırması, İslami görüşlerde pek hayırlı olmadığına işaret edilmiştir.

Rüyada Kedilerin Saldırması

Rüyada Kedilerin saldırması, bazı yorumcular demiştir ki: rüyayı gören kimsenin ömrü uzun ve sıhhati daim olur. Rüyada kedilerin saldırmasını gören kimse, bir tehlikenin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada çok kedi saldırması görmek, huzursuz olmak ve rahatsız edileceği bir döneme işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Saldırması

Rüyada Siyah kedi saldırması, bu rüya kendini gizleyen düşmanın açığa çıkmasına işarettir. Rüyada siyah kedi saldırması gören kimse, bir kadınla kavgaya tutuşur. Rüyada siyah kedi saldırısına uğramak, yakın zamanda bir oyuna veya tuzağa getirilmek anlamına gelir.

Rüyada Sarı Kedi Saldırması

Rüyada Sarı kedi saldırması, hastalık ve dert anlamına gelir. Rüyada sarı kedi saldırması gören kimse, borç alır ve vaktinde ödeyemez. Rüyada sarı kedi saldırısına uğramak, musibet ve dert çekmek ile yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kedi Saldırması

Rüyada Beyaz kedi saldırması, nasıl görülmüşse görülsün hayır ve berekete delalet eder. Rüyada beyaz kedi saldırması gören kimse, yakın zamanda bir kadınla dost olur. Rüyada beyaz kedi saldırısına uğramak, maddi yardım görmek ve iyilik sahibi olmak ile yorumlanır.

Rüyada Gri Kedi Saldırması

Rüyada Gri kedi saldırması, boz kedi rüyası bir şeyden emin olmayı ifade eder. Rüyada gri kedi saldırması gören kimse, kendini gizleyen düşmanını görür. Rüyada gri kedi saldırısına uğramak, zor bir döneme girmeye delalet eder.

Rüyada Kedi Köpek Kavgası Görmek

Rüyada Kedi köpek kavgası görmek, iki düşmanın bir birine düşmesine işaret eder. Rüyada kedi köpek kavgası gören kimsenin, düşmanları çoğalır. Rüyada kedi köpek kavgası izlemek, Yolcu ise selametle evine döner.

Rüyada Kedi Köpek Saldırması

Rüyada Kedi köpek saldırması görmek, güçlü, saygın ve etkili olmaya delalet eder. Rüyada kedi köpek saldırması gören kimseyi, kıskanan ve çekemeyen çok olur. Rüyada kedi köpeklerin bir birine saldırması, yakınlık kurmak, düşmandan emin olmak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir