Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, eşinden yakınlık ve hürmet görmek. Diğer bir rivayete göre, küslük ve soğukluk varsa ortadan kalkar. Rüyada kedi sevmek muhabbet, aşk ve güzel bir yakınlaşma anlamına gelir.Rüyada kedi sevmek birine karşı sevgi ve muhabbet duymaya veya birine hoşgörü göstermesi gerektiğine delalet eder. Bazı tabircilerin görüşlerine göre, rüyada kedi sevdiğini gören kimse, nefret uyandıran tiksindirici ve sevmediği bir kimse ile arkadaş olur. Bir rivayete göre rüyada kedi seven kimse, din ve şeriat noktasında makbul olmayan bir iş göreceğine işarettir.Rüyada kesi sevmek hakkında olası görülecek tüm rüyaların anlamını aşağıda paylaştık.

Kedi sevmek hakkında alt kısımlarda tüm vasıfları tabir edebileceğinden dolayı burada ayrıca ayrıntılı bilgiye lüzum görmedik. Rüyada Kedi Sevmek Ebu Said Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada kedi sevmek, Bir kadınla yakınlaşmak, dost olmak, bekar biri için evlenmek ile tabir edilir. Eğer kişi layıksa büyük bir kazanç sağlar veya bütün isteyip de ulaşamadığı arzularını elde eder.Caferi Sadık Radıyallahu Anh demiştir ki: Rüyada kediyi sevmek veya seven birini görmek hakkında bir tabirde şöyle bahsedilmiştir, sevdiği kimselerden birinden kötülük görür.Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada kedi sevmekle, sevmemek  iki şekilde tabir edilmiştir. Altından imal edilmiş ev eşyasına sahip olmaya, erkek için bir kadına sevi duymaya işarettir.Kedi rüyasının çok geniş anlatılmış tabirlerini Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Severken Görmek

Servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmak demektir. Rüyada kedi sevmek görmek muhabbet duyacağı ve seveceğiniz biri ile yakınlaşmak anlamına gelir.Rüyada kediyi severken görmek, Dünya ve ahiret mutluluğunu elde etmektir. Dünya ve ahiret mutluluğunu elde eder. Bazı alimlerin beyanına göre hastalıktan şifa ve afiyete kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Kediyi Sevmek

Rüyada kedi sevmek iki şeye işarettir. Düşmanı o kimseyi gıybet eder, veya onun diline düşer. Rüyada kedi seven biri istediğini elde eder. Rüyada kedi sevmemek bütün isteyip de ulaşamadığı arzularını elde etme durumu olmaz ve şansı kapanır. Rüyada kediyi sevmediğini geri çevirdiğini görmek mahcup olmak ile yorumlanır.Bazı tabircilerin görüşlerine göre, onun emrine itaat etmezler ve sözünü dinlemezler. Maddi kaybı varsa malını tekrar elde eder

Rüyada Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada kedi seven birini görmek bir rivayete göre, işlerden sorumlu hiçbir şeyi önemsemez ve yoluna devam ederse maddi manevi kazanç elde eder.Rüyada Kedi Yavrusu SevmekRüyada kedi yavrusu seven birini görmek, helal mal kazanmak için bir işte çalışan birinin yakın zamanda kendi işini yapmasına delalet eder. Rüyada kedi yavrusu sevmek evlat sahibi olmaya veya sürpriz bir haber demektir.

Rüyada Siyah Kedi Sevmek

Rüyada siyah kedi sevmek hakkında bazı alimlerin görüşü, siyah kedi sevdiğini gören kimse, hasta ise, vefat eder, zengin ise, fakir olur.

Rüyada Beyaz Kedi Sevmek

Rüyada beyaz kedi gören bir kimsenin, kayıp bir kimsesi varsa! Ya kayıp olanın kendisi gelir veya sevinçli bir haber duyar. Rüyada Sarı Kedi SevmekRüyada sarı kedi sevmek bir rivayete göre, rüya sahibinin rızkının genişlemesine, bitkinin bitmediği bir yere sahip olduğunu görmek

Rüyada Kedi Sırnaşması Görmek

Rüyada kedi sırnaşması görmek, Diğer bir rivayete göre, para, altın, sermaye veya ticaret malı kazanmaya delalet eder.

Rüyada Sevimli Kedi Görmek

Rüyada sevimli kedi görmek rüya sahibinin rızkının genişlemesine, biriyle olan münasebetinin daha iyi bir muhabbet ile sağlamlaşmasına delalet eder.

Rüyada Gri Kedi Sevmek

Bazı yorumculardan nakledilen, bir rivayete göre rüyada gri kedi sevmek, kadına veya eşe karşı duyulan aşk ve muhabbet ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Sevmek ile ilgili aramalar

  • rüyada gri kedi sevmek
  • rüyada kedi sevmek beslemek
  • rüyada kedi sevmek neye işarettir
  • rüyada siyah kedi sevmek
  • rüyada sarı kedi sevmek
  • rüyada kedinin seni sevmesi
  • rüyada kedi öpmek
  • rüyada siyah beyaz kedi sevmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir