Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek ile ilgili yapılan en belirgin tabir nankör bir dost şeklindedir. Kişi tarafından sevilip sayılan ve kendisine önem verilen bir arkadaş yada akraba tarafından ihanete uğramak, aldatılmak veya tuzağa düşürülmek olarak yorumlanır. Bu rüyada verilen mesaj bazı durumlarda ise kişinin yeni dostlar edindiğini zannederek aslında yeni düşmanları hayatına sokması olarak değerlendirilmiştir. Yine farklı yapılan bir tabir ise rüyada kedi sevmek iftiraya uğramak olarak anlatılmaktadır.

Rüyada gri kedi sevmek

Rüyada gri kedi sevmek, kişinin düşmanlarının kuvveti ile iliştirilmiş olup gri kedi fazla gücü olmayan ve verebileceği zarar çokta kale alınacak bir durumda olmayan düşman, hain, veya iftiracı olarak rüya tabirleri içinde anlatılır.

Rüyada beyaz kedi sevmek

Rüyada beyaz kedi sevmek, zayıf ve etkisiz bir düşman olarak yorumlansa da bu kişileri genelde dost bildiğimiz için can sıkıcı gelişmeler oluşmasına sebep vermeleri mümkündür. Kişinin hayatında bulunan ve dost görünen hainlerdir.

Rüyada Siyah kedi sevmek

Rüyada siyah kedi sevmek, size ciddi zarar verebilecek kuzu postuna bürünmüş bir kurt misali yanınıza yaklaşan ve arkadaşlarınız arasına girebilmiş, hatta yakın dost olarak gördüğünüz sinsi bir düşman olarak yorumlanan siyah kedi sevmek, dikkatli olunması gereken bir durum yaşayabileceğinizi haber verir.

Rüyada sarı kedi sevmek

Rüyada sarı kedi sevmek, size karşı etrafı dolduruşa getirip sürekli arkanızdan kuyunuzu kazmak için çalışmalar yapan ve sizin hakkınızda olmadık dedikodular çıkartan bir düşman olarak tabir edilir. Bu düşman için ağırlıklı olarak dişi yani kadın tabiri yapılır. Bu kişinin verdiği zarar yüksek ölçüde olabilir.

Rüyada siyah beyaz kedi sevmek

Rüyada siyah beyaz kedi sevmek, bu rüyalar arsında en can alıcı olanlardandır zayıf ve etkisiz bir düşmanın umulmadık derece zarar göreceğiniz olayların fitilini ateşlemesi, küçük gibi görülen ve umursanmayan bir olayın hiçi umulmadık derecede zarar verici etkilere yol açması şeklinde yorumlanır.

Rüyada kedi sevmek beslemek

Rüyada kedi sevmek ve beslemek , hali hazırda düşmanız ile olan ilişkilerinizi gösterir. İyilikler yaparak sürekli görüştüğünüz bir kişinin size zarar vermek için fırsat kolladığı anlamında yorumlanır.

 

Rüyada Kedi sevmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kedi sevmek diyanet
  • rüyada gri kedi sevmek
  • rüyada kedi sevmek beslemek
  • rüyada kedi sevmek neye işarettir
  • rüyada siyah kedi sevmek
  • rüyada kedinin seni sevmesi
  • rüyada sarı kedi sevmek
  • rüyada siyah beyaz kedi sevmek

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir