Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, hizmet eden kişi veya bir kadın tarafından zarar görmeye işarettir. Rüyada Kedi Tırmalaması gören kimse, biriyle kavga eder. Kedi tırmalaması hüzün, üzüntü ve keder olarak tabir edilir. Rüyada kedinin tırmalaması hakkında, Bazı tabirciler demişlerdir ki; sıkıntı, zahmet ve yorgunluk çekmektir. Rüyada kedi tırmalaması görmek, evli ise, kocasına, çocukları var ise, çocuklarına, veya ailesine zarar gelmesine işaret eder. Rüyada kedi tırmalamaya çalışmasını gören kimse, zor bir iş, eziyet ve zahmet görür veya ailesinden birine musibet isabet eder.

Rüyada kedi tırmaladığını gören kimse hakkında, bazı tabircilerin görüşleri şöyledir. Kadın birinden gelecek zarar ve kimseye faydası olmayan bir adam tarafından kötü söz işitmektir.Rüyada yavru kedi tırmalaması gören kimse hakkında, Nafı ve İbni Kesir demiştir ki, fakir ve miskin olarak vefat eder. Kedi rüyası genel olarak; kadın, hizmetçi, yardımcı veya işçi ile yorumlanmıştır. Rüyada Görülen Kedinin tırmalaması o halde bunlardan birinden eziyet göreceği anlamına gelir.

Rüyada kedi tırmalaması görmek hakkında,

Câbir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: yıldızlar ve burçlara meraklı bir kimseye delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a.) demiştir ki: burçlara meraklı bir kimseye delalet ettiğinden bu rüya hayırsızdır. Fal ve Benzeri şeylere bakan birinden, göreceği zarar veya yanlış bir yönlendirme anlamına gelir.Bir başka rüya yorumcusuna göre: güzel söz işitmeye, bir kadının gönül vermesine delalet eder denilmiştir.

Ama genel olarak kedi tırmalaması gören kimse hakkında pek hayırlı yorumlar yapılmamıştır.Kedi hakkında çok ayrıntılı tabirleri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Tırmalaması

Rüyada yavru kedi tırmalaması görmek, çocukları var ise, çocuklarına, veya ailesine karşı konuşulan kötü sözlere delalet eder. Rüyada yavru kedi tırmalaması gören kimse, kendisine nispet etmek veya kıskanan kimselere işarettir. Rüyada kedi yavrusu tırmalaması çalışan işçi, hizmetçi ile yorumlanır. Bunlardan birini gitmesi demektir.

Rüyada sarı kedi tırmalaması görmek, mal ve mülk, geçim sıkıntısı çekmeden bolluğun artmasıyla tabir etmek gerekir. Rüyada sarı kedi tırmalaması gören kimse, ani bir hastalık geçirebilir.

Rüyada Kedi Tırmalamaya Çalışması

Rüyada kedi tırmalamaya çalışması, sözünün etkili olacağına delalet eder. Rüya sahibi birine gönül koyar, küslük yaşanır denilmiştir.Rüyada kedi tırmalamaya çalışması, Zenginlerden bir kadın ile dost olmaya veya maddi yardım görmesine delalet eder. Rüyada kedinin tırmalamak istemesi, bir lütuf veya yardım görmek anlamına gelir

Rüyada Kedi Tırnağı Batması

Rüyada kedi tırnağı batması görmek, hizmetçi veya yardımcıya yönelik baskı ve ilgi yapması anlamına gelir. Rüyada kedi tırnağı batması gören kimse, birine kötü söz etmesine delalettir.

Rüyada Kedinin Tırnak Batırması

Rüyada kedinin tırnak batırması görmek, bir kadına iyiliği dokunacağına delalet eder. Rüyada kedinin tırnak batırmasını gören kimse, birine yardım eder ve ondan fayda görür.

Rüyada Siyah Kedi Tırmalaması

Rüyada siyah kedi tırmalaması görmek, mücadele ettiği kimselere karşı galip olacağına işarettir. Rüyada siyah kedi tırmalaması gören kimse, sinsi bir düşmandan zarar görür.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

Rüyada beyaz kedi tırmalaması görmek, iyilik ve güzellik göreceği bir kadın demektir. Rüyada beyaz kedi tırmalaması gören kimse, bir kadınla dost olur.

Rüyada Kedi Tarafından Tırmalanmak

Rüyada kedi tarafından tırmalanmak, kavga ettiği birisinden büyük bir darbe yer, başına bir felaket gelir. Rüyada kedi tarafından tırmalandığını gören kimse, bir musibet veya bela yaşar.

Rüyada Kedinin Ayak Tırmalaması

Rüyada kedinin ayak tırmalaması, akraba, eş ve dostlarıyla bağları koparmayıp yardımlaşması gerektiğine işarettir. Rüyada kedinin ayak tırmalaması gören kimse, bir hayır yapmak ister ama yapamaz.

Rüyada Kedinin Tırmalaması

Rüyada kedinin tırmalaması, İşlerinde gayretli, azimli ve kararlı olur ve halk arasında makbul ve muteber olur. Rüyada kedinin tırmalaması gören kimse, endişe ve zahmet duyacağı döneme girer.

Rüyada Kedinin El Tırmalaması

Rüyada kedinin el tırmalaması görmek, iyiliğe talip olup insanların muhabbet ve dostluğunu kazanır. Rüyada kedinin el tırmalaması gören kimse, iş ve maddi kayıp yaşar.

Rüyada Kedi Elimi Tırmalaması

Rüyada kedi elimi tırmalaması görmek, eğer rüyayı gören ehil ise, Dini mübini İslâm’ın hidayet yolunda ve istikametinde gidenlerden olur.

Rüyada Birini Kedi Tırmalaması

Rüyada birini kedi tırmalaması görmek, mühim bir hadisenin meydana gelmesine işaret eder. Rüyada kedi tırmalaması gören kimse, dikkat etmesi gereklidir. Bu rüya haberci rüyalardan sayılır.

Rüyada Kedilerin Tırmalaması

Rüyada kedilerin tırmalaması, kuvvet sahibi bir kadınla evlenir, evliyse bir kızı olur. Rüyada kedilerin tırmalaması nı gören kimse, çevresinde takdir edileceği bir iş yapar.

Rüyada Kedi Tırmalaması ve Kanaması

Rüyada kedi tırmalaması ve kanaması, Eğer bir zarar veya acı görülmüşse, sıkıntı veya musibet yaşayacağına delalet eder. Rüyada kedi tırmalaması ve kanaması gören kimse, bir iftiraya uğrayabilir. Rüya sahibi dikkatli olmalıdır.

Rüyada Kara Kedi Tırmalaması

Rüyada kara kedi tırmalaması görmek, huyu kötü bir kadına delalet eder. Rüyada kara kedi tırmalaması gören kimse hakkında, mal ve parası zayi olur denilmiştir.

Rüyada kedi tırmalaması ile ilgili aramalar

  • rüyada kedi tırmalaması ve kanaması
  • rüyada kedi tırmalaması diyanet
  • rüyada başkasını kedi tırmalaması
  • rüyada sarı kedi tırmalaması
  • rüyada kedinin tırnak batırması
  • rüyada kedi tırnağı batması
  • rüyada kedi tırnağı görmek
  • rüyada sarı kedi saldırısına uğramak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir