Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, Sıhhatli yaşamak, hayırlı ve faydalı evlat demektir. Rüyada yavru kedi görmek bir rüya yorumcusuna göre: müjde ve sevinçtir. Rüyada kedi yavrusu gören kimse, evlat veya torun müjdesi alır veya aile, akraba yardımı kendisine ulaşır.Rüyada kedi yavrusu görmek, evlat, müjde, yardım görmek hayırlı ve temiz bir hayata delalet eder. Rüyada kedi yavrusu sevmek, rızık, emniyet ve güvene çevresinde takdir edilecek bir iş yapmaya yorumlanır.

Rüyada yavru kedi görmek rızık, para ve servetinin artmasına, istediğini elde etmeye delalet eder.Kirmani (r.a.) görüşüne göre: Rüyada kedi yavrusu gören kimse, sevinir veya birini sevindirir. Rüyada kedi yavrusu görmek, evlat veya torunundan ayrı kalmışsa kısa zamanda kavuşur. Rüyada kedi yavrulaması gören kimse, bilmediği bir şeyi öğrenir ve hayret eder, eğer sabırlı davranır tavrını bozmazsa büyük fayda görür.Caferi Sadık (r.a.) rivayet edilir ki: Rüyada yavru kedi görmek ayrıldığı kimseye yakında kavuşur, kalbinde oluşan duyguların bir çoğunu elde eder. Rüyada kedi yavrusu görmenin tefsiri şöyledir, evlat ve yardımcı veya kendisine hizmet edecek bir kimsenin yakınlaşması demektir. Rüyada yeni yavrulamış kedi görmek, fakir kimse için zenginlik, evlat, akraba ziyaretleri olarak yorumlanır.

Rüyada kedi yavrusu görmek hakkında, İmamı Nablusi (r.a.) demiştir ki: Bu rüya hayırlı rüyalardan, kedi nankör olarak görülse bile yavrusu şefkat, saflık ve merhameti temsil ettiği için yaşanacak güzel bir hadisenin habercisi olarak rüyanız tasvir edilir. Rüyada yavru kedi gören kimse birinden bir şey istemiştir ve bununla ilgili haber bekliyordur derler, eğer böyle bir şey varsa istediği şey umduğu gibi güzel neticelenir.Caferi Sadık (r.a.) şöyle demiştir: Rüyada siyah kedi yavrusu görmek, sıkıntı ve üzücü bir haberdir. Rüyada sarı kedi yavrusu görmek başına gelecek bir hadise ile yorumlanır. Rüyada gri kedi yavrusu görmek sefer, yolculuk ve uzak bir yere seyahat etmek zorunda kalmaktır.Kedi ile alakalı çok ayrıntılı anlatılmış tabirleri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada yavru kedi görmek; altı şekil ile tabir olunur.

 1. Hayırlı kadın,
 2. Zarar,
 3. Selamet,
 4. Hayırlı olmayan bir işe girmek,
 5. Yorgunluktan, zarara uğradıktan sonra kazanmaya başlamak,
 6. Aile ve ev içinde ilgi noksanlığına…

Rüyada kedi yavrusu görmek, sarı kedi hastalık, siyah kedi sıkıntı, siyah beyaz kedi yavrusu görmek yeni bir başlangıç yapmak demektir.

Rüyada Kediyi Yavrularken Görmek

Rüyada kediyi yavrularken görmek insanın kalbinde sakladığı duygularla işarettir. Rüyada yavrulayan kedi görmek, evlat, müjde ve berekettir.

Rüyada Kedi Yavrusu Beslemek

Rüyada kedi yavrusu beslemek iki şekilde tasvir edilir. Eğer evli ise; çocuğu olur. Asi ise tövbe eder. Rüyada yavru kedi besleyenin evine bereket gelir, Gam ve keder; varsa bunlar gidip yerine ferah, neşe gelir. Bir rivayete göre; rüyada yavru kedi beslemek, zahmetten sonra rahatlığa, geçimsizlikten sonra yakınlığa ve dostluğa işaret eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada kedi yavrusu sevmek, küçük ve yeni az kazanç ve küçük hayırlarda bulunmak, tasa ve kederden sonra rahatlığa delalet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, ticaret malına, iyi ve faydalı kazançlı işlere, kısmet ve nasibin çoğalmasına delalet eder.

Rüyada Sarı Kedi Yavrusu Görmek

Bir rivayete göre, Rüyada sarı kedi gören kimse hastalanır. Rüyada sarı kedi görmek, çocuk veya eşin hastalanması olarak yorumlanır.

Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada siyah kedi yavrusu görmek, endişe hüzün ve kederdir. Bazı tabircilere göre siyah yavru kedi görmek iki şekilde yorumlanır; 1 Maddi Zarar, 2 Selamete çıkmak.

Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu gören kimse, hakkında Nablusi demiştir ki; hayırlı evlat, zafere ulaşma, kötü kimselerden gene kötü kimselere sığınma.

Rüyada Kedi Yavrusu Öldürmek

Rüyada kedi yavrusu öldürülmesi görmek, kendinden hiç bir fayda görülmeyen işe yaramayan bir adamla bir araya gelmeye tabir olunur.

Rüyada Kedi Yavrusu Yıkamak

Rüyada kedi yavrusu yıkamak hakkında tabirciler şöyle demişlerdir. Kardeşler arası iyi diyaloğa, manevi kuvvet, baba tarafından gelen zenginlik demektir.

Rüyada Kedi Yavrusu Emzirmek

Rüyada kedi yavrusu emzirmekle ilgili rüya hocaları şöyle demiştir. Kedi yavrusu beslemek yetime yardım, hayır etmek ile yorumlanır.Rüyada Kedi Yavrusu KurtarmakRüyada kedi yavrusu kurtarmak hoşa gitmeyecek tiksindirici iş yapmaya, büyük bir sıkıntı ve kedere girmeye delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Isırması

Rüyada kedi yavrusu ısırması görmek, zoraki yola çıkmak, yöneticilerin zulmü karşısında haksızlığa uğramaktır.

Rüyada Kedi Yavrusu Ağlaması

Rüyada kedi yavrusu ağlamasını görmek, hoşa gitmeyecek tiksindirici iş yapmaya, büyük bir sıkıntı ve kedere girmeye delalet eder. Rüyada ağlayan yavru kedi görmek sıkıntı ve beladır.

Rüyada Yaralanmış Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada yaralanmış kedi yavrusu görmek, yapacağı seyahat esnasında zahmet çeker, eğer hasta ise, hastalığının uzaması muhtemeldir.

Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek, büyük sevinç ve sürpriz bir gelişmenin habercisidir. Rüyada yeni doğan kedi yavrusu gören kimse, evli ise çocuğu olur, bekar ise yakın zamanda evlilik kararı alır.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek

Rüyada beyaz yavru kedi görmek, kısmet ve iyi bir şans alametidir. Rüyada yavru beyaz kedi görmek, evinin rızkının ve bereketinin artmasına delalet eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavruları Görmek

Rüyada yeni doğmuş kedi yavruları görmek, iki şekilde tasvir edilir. Rüyayı gören ehil ise, ilim öğrenmek ve hayırlı bir amel işlemek ile yorumlanır. Rüyada yeni doğmuş kedinin yavrularını gören kimse, istediğini elde eder, çevresi genişler, rızkı artar.

Rüyada Küçük Kedi Görmek

Rüyada küçük kedi görmek, rüyayı görenin hane halkının hallerinin güzelliğine delalet eder. Rüyada küçük kedi gören kimse hakkında, şöyle söylenmiştir. Hayırlı ve kazançlı işleri olur.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüyada yavru kedi beslemek, az ama faydalı ve kazançlı işler yapmaya delalet eder. Rüyada yavru kedi besleyen kimse, yaptığı veya yapmaya karar verdiği işlerde muvaffak olur ve zarar etmez.

Rüyada Gri Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada gri kedi yavrusu görmek, üç türlü tabir edilir, şansı açılır, fakirlik ve ihtiyaçtan kurtulur. Rüyada gri kedi yavrusu gören kimse hakkında, bir rivayete göre iki yüzlülükle mal sahibi olacağı söylenmiştir.

Rüyada Yavru Kediyi Tekmelemek

Rüyada yavru kediyi tekmelemek, sağlıklı ve fakat dini bilgisinin az olmasına delalettir. Rüyada yavru kediyi tekmeleyen kimse, tanıdığı bir kişinin hasta olmasına veya rüyayı görenin hastalanmasına işaret eder.

Rüyada Eve Yavru Kedi Girmesi

Rüyada eve yavru kedi girmesi, Zengin, etkili, saygın bir evlada delalet eder. Rüyada eve yavru kedi girdiğini görmek, kendisini sağlıklı ve iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Yavru Kediyle Oynamak

Rüyada yavru kediyle oynamak, boşa zaman kaybetmek, zamanının kıymetini bilmemek ile yorumlanır. Rüyada yavru kediyle oynayan kimsenin, kalbi ve hatırı kırılır.

Rüyada Yavru Kedi Oynatmak

Rüyada yavru kedi oynatmak, akrabası yüzünden gama, kedere ve hüzne düşmeye delalet eder. Rüyada yavru kedi oynatan kimse, günah işlemeye ve yalan söylemeye işarettir.

Rüyada Yavru Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada yavru kedi seven birini görmek, faydalı ve güzel işler yaparak kazanç sağlamaya işaret eder. Rüyada yavru kediyi seven birini görmek, emrinde çalışan işçilere, hizmetçi veya yardımcılar ile yorumlanır. Rüyada Kedi Yavrulaması Rüyada kedi yavrulaması görmek, şerefli, cömert, hayırlı, faydalı ve kazançlı işler yapmaya, muhterem bir kimseyle dost olmaya delalet eder. Rüyada kedi yavrulaması gören kimse, ahlakı güzel, helal süt emmiş bir kadına delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Sesi Duymak

Rüyada kedi yavrusu sesi duymak, çok mal, para ve nimete, refah ve rahata delalet eder. Rüyada kedi yavrusu sesi duyan kimse, yüce makama, kadir ve kıymet bilen kadına işarettir.

Rüyada Kedi Yavrusuna Çarpmak

Rüyada kedi yavrusuna çarpmak, günah sahibi kimse için tövbe etmeye delalettir. Rüyada kedi yavrusuna çarpan kimse, hapiste olan için kurtuluşuna veya gurbette olan kişinin evine dönmesine yorumlanır.

Rüyada Yeni Doğmuş Yavru Kedi Görmek

Rüyada yeni doğmuş yavru kedi görmek, Dünya ve Ahirette hayırlı, bereketli ve karlı işler ile tabir olunur. Rüyada yeni doğmuş yavru kedi gören kimse, bilmediği bir şeyi öğrenir veya şaşıracağı bir haber alır.

Rüyada Yavru Kedi Tırmalaması

Rüyada yavru kedi tırmalaması görmek, bir kadından eziyet görür veya gam ve keder çeker. Rüyada yavru kedi tırmalaması gören kimse, birbirlerine kötü söz söyleyen kalp kıran kimseye delalet eder.

rüyada yavru kedi sevmek ile ilgili aramalar

 • rüyada yavru kedi beslemek
 • rüyada beyaz kedi sevmek
 • rüyada kedi yavrusu görmek diyanet
 • rüyada sarı yavru kedi görmek
 • rüyada gri kedi sevmek
 • rüyada kedi okşamak
 • rüyada kedi sevmek diyanet
 • rüyada bir sürü kedi görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir