Rüyada Kedinin Üstüne Atlaması

Rüyada kedinin üstüne atlaması, bir çok farklı şekilde yorumlanabilir bunun için rüyanın detaylarını tam hatırlamak ve bu doğrultuda diğer nesne, varlık ve olaylarla birleştirerek genel olarak net bir tabir çıkartmak daha doğru olacaktır. Rüyada kedinin üstüne atlaması ile ilgili olarak en yaygın olarak yapılan yorum mutluluk ve saadet dolu bir döneme girmek üzere olduğunuzdur. Kişi maddi ve manevi olarak huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürecine girecek stres sıkıntı ve hastalıklardan uzaklaşacaktır.

Rüyada kedinin üstüne atlaması ile ilgili olarak yapılan bir diğer yorum ise aile kurmak ve evli bireyler için aile saadetinin artması veya aileye yeni bir birey katılması, yani evlat sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Evli olmayan bir kişi tarafından rüya görülmüş ise onu çok mutlu edecek birinin hayatına umulmadık bir zamanda aniden gireceği şeklinde tabir edilir. Bu süreçte etrafınıza dikkatli bakmanızı tavsiye ediyoruz, doğru kişi çok yakında olabilir.

Rüyada kedinin üstüne atlaması ile ilgili olarak bazı yorumcular ise maalesef olumlu yorumların dışında hastalık ve sıkıntılı bir süreç ile iftira ve nankörlük görmek olarak görüş bildirirler. Bunlardan ilki yani hastalık ve sıkıntılı süreç için yaşamsal unsurlarınız etkileyecek fakat çok ciddi olmayan bir hastalık şeklinde yorumlanır. İftira ve nankörlük için ise çevreniz tarafından net bir şekilde anlaşılacak olan bir iftira ve nankörlüğü herkes tarafından bilinen bir bireyden gelebilir.

Rüyada başka birinin üstüne kedinin atlaması ise bu bahsedilen olayların tanıdığınız birinin veya aile içi bireylerden birinin başına gelebileceği şeklinde tabir edilir. Genel anlamda bakıldığında aile bir düğün olabilir, bebek haberi alabilirsiniz veya bir aile ferdi iftiraya uğrayabilir şeklinde tabir edilir.

Rüyada kedinin üstüne atlaması ile ilgili olarak çok sık rastlanan bir diğer olay kedinin üstüne sıçraması şeklinde tabir edilmesi bu iki olay aslında tamamen birbiriyle aynı anlamı taşımaktadır ve yukarıda size aktarılan bilgiler her iki şekilde de aynıdır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kedinin üstüne atlaması ile ilgili aramalar

 • rüyada kedi saldırması diyanet
 • rüyada kedinin üstüme atlaması
 • rüyada kedi saldırması islami
 • rüyada üzerine kedi sıçraması
 • rüyada kedi saldırması ne anlama gelir
 • rüyada kedi saldırısına uğramak
 • rüyada kedinin saldırmaya çalışması
 • rüyada birinin üzerine kedi atlaması

 

 

Yorumlar 13

 • Rüyamda bir kedi üstüme atlıyordu çok korkarak sıçrayarak uyandım bu ne demektir lütfen bilgilendirir misiniz beni ???

 • Erkek arkadaşım var ve onunla ilerisini düşünüyoruz ailelerde biliyor. Onun için istihareye yattım ve rüyamda birinin elinde bir kedi vardı ve ben kaçarken üzerime fırlattı ben koşarak eve geldim elektrikler yoktu

 • Rüyamda karanlık bir hastahanede yim burası çalıştığım yer içeri kediyi alma ma ya çalışıyorum ve kedi üzerinden atlayıp içeri giriyor

 • Rüyamda tanımadığım bir evdeyim ailem yanımda büyük dışarıya açılan cam kapı var kapının tam dibinde 2 veya 3 tane kedi kapıyı kapamaya çalışıyorum ama bı tanesi içeeri fırlıyor sonra tekrar alıyorum atıyorum kapıyırum kapıyı bır bakıyorum bi kedi yanda oturmuş onu alıp atıyıp derken bi anda ciyaklıyor bn tam ortadan tutuyorum ama cok güçlü neredeyse yüzüme atlıycak en son hayır diyerek uyanmıstım

 • Rüyamda kedi önce üstüme atlıyor Daha sonra da sırtıma yapışıyordu bende Allahuekber Allahu ekber diye bağırıyordum tıpkı gerçek gibiydi..
  Daha önce kediyle alakalı hiçbir şey yaşamamıştım psikolojik olduğunu düşünmüyorum ..

 • Rüyamda kedi üzerime yapışıyordu tüyleriyle benimle birlikte gittiğim yerde durmak istiyordu asılıp tüylerini üzerimden kediyi cekmek istiyorum kurtuluyorum ama yine gelip atliyor yapışıyordu nereye gitsem yanimda en son zorla konuşarak kediyi bende senin üzerine çıkacam tamam gitmeyecem dedim o sekilde kediyi üzerimden asılıp çektim sonra rüya bitti baya uğraştım yani hayır olsun yorumlarsaniz teşekkür ederim 🙂

 • Rüyamda sokakta gördüğüm kediyi sevdim kucağıma aldım ve sevdikten sonra yere bırakmak istediğim de bana hırçınlaştı ve tekrar tekrar bırakmak istedim ama o beni bırakmadı her bırakmak istediğimde bana hırçınlaştı…..şimdiden teşekkürler

 • Rüyamda bir yoldayım yürüyorum elimde bir tabak var içinde bulgur pilavı sonra bir kedi çıkıyor.üstüme atamaya çalışıyor. başta kendimden uzaklaştırıyorum ama peşimi bırakmıyor tabaktakini istiyor diye tabağı boşaltıyorum çok az pilav varmış artık kurtuldum diyorum yine geliyor sürekli üstüme atılıyor. Etrafımda sıçrıyor habire.

 • Rüyamda gördüğüm olay bakıma muhtaç ıslanmış bir kedinin üstüme zıplayarak koltuk altıma girmesi şeklinde olan bi olay. Üstümde de mont vardı. Ve aynı zamanda yakın bir zamanda bir evliliğim olacak. Bunların bi bağlantısı olabilir mı.

 • ruyamda siniflarimiz degisiyodu( hangi sube oldugu ama normalde degismedi bu sene kafama cok taktim degismemesini istiyodum) sonra biz trenle bir yere gidiyoduk en yakin arkadasima senle ayni siniftami (hoslandigim cocuk) diyodum oda hayir diyodu ben gulumseye basliyodum hoslandigim cocukta bana gulumsuyodu bende ona gulumsedim sonra bi anda tren duruyo annem soforun adiyla bi adamin adamini adini bagriyo nerde bunlar diye ama nasil bagirma herkes bagirsin diyo herkes bagirmaya basliyo sonra bi kedi uzerime atliyo sonra kiz kardesim anneme anne bu kizin boynu bok olmus diyo sonra canavar gibi bi insan geliyo kel disleri ayrik filan sonra ben uyandim

 • Merhaba

  rüysmda 2-3 kedi üstüme atlarken uyandim birden.

  Anlamai ne olabilir?

  Tesekkürler

 • Öncelikle merabalar kolay gelsin

  Rüyamda bir siyah arabanın içinde dar bir sokamaya giderken sol tarafimda dışarda bir adam elinde karonuzla bekliyordu ve karpuzu hep yere atmıştı karpuzun içi tamamen kırmızıydı aracı park edip indim az ilerde sokağın basinda her tarafa saçılmış poşetler içerisinde çöpler vardı ve bu çöplerin üstünde bir-kac kedi gördüm o kedilerden biri siyahtı biride üstüme sıçradı ve sağ omuza geldi oturdu üstume sıçrayıp sağ omuzumda oturan kedi ise renkli bir kediydi kedi omuza atlayıp oturduktan sonra uykudan uyandım yorumlayıp cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim size.

 • Rüyamda arkadaşımın evindeydim yanımızda erkek kardeşi de vardı ben kediden korktuğumu bi yere koymalarını istedim koyduk dediler kardeşi yanımda oturuyordu arkasında koyu renk kedi farkettim sakın atma bırak dedim arkadaşım güldü kardeşi öne eğilince kedi arkasından üstüme geldi birden sıçrayıp uyandım bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir