Rüyada Kendini Ağlarken Görmek

Rüyada kendini ağlarken görmek için rüya tabirleri uzmanları ikiye ayrılmış ve  birtakımı  mutluluk, birtakımı  da kedere tabir etmişlerdir. Genel manada, rüyada ağlamak sevineceğinizin işareti, hüzün, kederden kurtulmaya neşeli habere işarettir. Ağırlıklı olarak yapılan mutluluk ve neşe yorumları rüyada kendini ağlarken görmek  için bazen geçerli olamaya bilmekte. Bu durum ise akıllarda ikinci azınlık olan üzüntü olarak tabir eden yorumcuları akla getirmektedir.  Bu durumda en doğru olanı rüyada kendini ağlarken görmek dışında genel anlmda ağlamak ve rüyanın tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde gözden geçirmekte fayda vardır. İşte tam bu noktada aşağıda sizler için derlediğimiz rüyada ağlamak ve rüyada kendini ağlarken görmek ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

Rüyada Ağlamak” bulunmaz sermayedir. Sevinç, feraha, helal mal, paraya yorumlanır. Rüyada ağladığını gören kimse ALLAH ‘ın rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk göz yaşı gam, kederden kurtulmaya tabirdir. Birey Rüyasında Tanrı korkusundan ağlıyorsa kederin gitmesine ferahlığa, ağlayıpta gözlerinden yaş akmıyorsa hüsrana tebir edilir.

Rüyada Ağlamak Nedir

Duruma göre mutluluk yada kedere işarettir. Rüyada sessiz sedasız ağlamak keder, üzüntülerin bitmesine, rüyada ağlarken gözlerden yaş akması murada ermeğe, sakin sakin ağladığını gören, gamdan kurtulmaya işarettir.

Kirmani: Ağlayan bireyin fazla sevineceğine, ağlamaktan ötürü gözlerinin yaşla dolu olması helâlinden mal kazanacağına işarettir.

Yüksek Sesle Ağlamak

Yüksek sesle bağırarak, feryad ederek, elini yüzüne vurarak, söz ifade ederek, yakasını paçasını yırtarak ağlamak, uyandığında da bu yolla ağlamayla tabir edilir.

Rüyada sesli ağlamak

Rüyada sesli ağlamak veya yukarıda bahsettiğimiz şekilde feryad figan ağlamak uyandığında da aynı tarzda ağlamanın habercisi olarak görülmektedir.

Rüyada başkası için ağlamak

Rüyada başı için kedini ağlarken görmek o kişi tarafından sevindirileceğinize veya o kişi tarafından alacağınız bir haber sonucu aşırı mutlu olacağınıza tabir edilmiştir. İkinci grup tarafından yapılan yorum ise başkası için ağlamak kısa vade de yabancı biri ile yaşanacak münakaşa olarak değerlendirilir.

Rüyada kendini ağlarken görmek ile ilgili aramalar

  • Rüyada başkası için ağlamak
  • Rüyada ağladığını görmek neye işarettir
  • Rüyada ağlamak ne anlama gelir
  • Rüyada ağlamak üzülmek
  • Rüyada ağlayarak uyanmak
  • Rüyada sesli ağlamak
  • Rüyada ağlamak diyanet
  • Rüyada bağırarak ağlamak

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir