Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek sürprizlere, malının artacağına, övülmeye, sevince, sevindirici habere, izzet ve medhe nail olmaya işarettir. Rüyada kendini hamile görmek çok yakında gelecek zenginliğin habercisi olarak yorumlanırken bu rüyada verilen mesajların ayrıntılarını aşağıdaki satırlarda bulabilirsiniz. İşte kendini hamile görmek ile ilgili yorumlar

Kirmani demiştir ki: Rüyada Hamile olduğunu görmek, gören bireyin malı mülkü parası fazlasıyla artar.

Rüyada hamile olduğunu gören bayanın, mal ve mülkünün artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya tabir olunur.

Rüyada hamile olduğunu gören kadın yaptığı işlerden başarıya ulaşacağına, zenginleşeceğine ve başarılarından ötürü rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek

Yine rüyanızda kendinizin hamile olduğunuzu görmeniz; beklediğiniz mühim bir işin gerçek olacağına ya da sevindirici bir haber alacağınıza tabir edilir. Rüyanızda hamile bir kimse ile karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde ya da Aile içerisinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine işarettir.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek

Dul kadın ve genç kızların rüyada hamile olduklarını görmeleri, evlenmelerine işaret eder. Erkeğin, rüyada kendisinin hamile olduğunu görmesi, halktan gizlediği ve şiddetlenip meydana çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tâbir olunur. Âlim ve fazıl bir zatın rüyada hamile olduğunu görmesi, ilminin artacağına; sanatkâr adamın hamile olduğunu görmesi, hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapmasına delâlet eder.

Rüyada Zevcesinin hamile olduğunu görmek, dünya nimetlerinden bir şey istemeye işarettir.

Rüyada hayvan cinsinden birinin hamile olduğunu görmek, hayır ve menfaate delâlet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve doğurmak, Rüyada bir hamile olduğunu görmek ve doğurmak, çocuk sahibi olmaya yada sevindirici güzel bir müjdeye işaret eder. Yine hamile olduğunu görmek ve bir yerde beklemek, müjdeli haber ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi ana baba amacıyla müjde ve sevinçtir. Rüyada hamile olmak ve rüyada bunun yanısıra armut görmek, doğacak çocuğun erkek olacağına işarettir.

Hamile bir bayanın karnından balık çıktığını görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işarettir. Hamile bir bayanın rüyada kendisini bıyıklı görmesi, bir erkek çocuğu doğuracağına, hamile olmayan bayanın bu Rüyayı görmesi ise, hiç çocuğu olmayacağına delâlet eder.

Rüyada kendini hamile görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada hamile olduğunu görmek diyanet
  • rüyada kendini hamile görmek neye işarettir
  • rüyada başkasını hamile görmek
  • rüyada hamile olduğunu öğrenmek
  • rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek
  • rüyada hamile olmak diyanet
  • rüyada başkasının hamile olduğunu görmek
  • rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir