Rüyada kertenkele görmek

Rüyada kertenkele görmek, çeşitli rivayetlere gebedir. Rüyada altından, yeşil, beyaz kertenkele görmek farklı olarak tabir edilmektedir. Altından kertenkele görmek maddi ve manevi tüm problemlerin sona ereceğine delaletken, yeşil kertenkele görmek günah işlemekten keyif alma olarak yorumlanmaktadır. Rüyada siyah kertenkele görmek cesaretli kimseleri ifade etmektedir. İşte, rüyada kertenkele görmek hakkında detaylı bilgiler

Rüyada gördüğümüz durumlar gerçek hayatta farklı anlamlar taşıyabilmektedir. Gündelik yaşantımızda görmüyor olsak bile kertenkele gibi canlıları rüyamızda görebiliyoruz. Sizler için rüyada kertenkele görmek detaylarını aşağıda bir araya getirdik.

Rüyada kertenkele görmek ne demektir?

Rüyada kertenkele görmek, en genel yorumu ile çocuğa, saltanata, gizli düşmanlara, kadına, beyliklere, bireyin geçimine işaret eder. Rüyada kertenkele görmenin rüyayı gören kişinin etrafında onun kötülüğünü isteyen düşmanın olduğu şeklinde yorumlanır. Bunun dışında yalnızca iyi günlerde yanında bulunan, menfaat sahibi arkadaşlara da işaret eden bir rüya şeklinde yorumlanır. Kimi rüya yorumcularına göre, rüya içerisinde görülen kertenkeleın maddi ve manevi olarak zor günlerin başlaması anlamına gelmektedir.

Rüyada siyah kertenkele görmek ne demektir?

Rüyada siyah kertenkele görmek; kaybedecek bir şeyi bulunmayan, gözü kara, bir şeyi aklına koyduğu zaman kimseden çekinmeyerek onu sağlamak adına her şeyi yapacak kadar cesaretli olan kimi kişilerin varlığına işaret eder. Kötü kişilere ve onlardan gelecek belalara yorulur. Rüyada siyah kertenkele görmek, korku salacak kadar tehlikeli insanlara ve onlardan gelecek tehlikelere işarettir.

Rüyada beyaz kertenkele görmek ne demektir?

Rüyada beyaz kertenkele görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilere hatta çok sevdiği kişilere karşı takınmış olduğu olumsuz ve kötü tavırların değişmesine işarettir. Normal bir hale gelmek anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin, insanlara karşı duymuş olduğu güvensizlikten yavaşça kurtulmaya başladığına ve yakın zamanda da düzeleceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Yeşil Kertenkele Görmek

Rüyada yeşil kertenkele görmek, dini görevlerini yerine getirmeyip, günah işlemekten keyif alan birine işarettir. Bu birey, rüyayı gören kişinin kendisi olacağı gibi etrafındaki yakın arkadaşlarından birisi de olabilir. Bu rüyayı gören bireyin davranışlarını düzene sokması veya kötü davranışları olan bireyden ileride zarar görmemek için uzaklaşması konusunda uyarı aldığı söylenebilir.

Rüyada Sarı Kertenkele Görmek

Rüyada sarı kertenkele görmek, iyi anlamlar taşımaz. Maddi manada kuvvetli, etrafı kalabalık, ismi ve sözü her yerde geçen birine, onun şerrine işarettir. Genel manasıyla art niyete, kem gözlere, hileye, fenalığa, kötülüğe düşünen birine rivayettir. Bu bireyden gelecek olan zarar şeklinde yorumlanır. Rüya içerisinde sarı kertenkele görmek, iyi biçimlerde tabir edilmez ve uğursuzluk anlamını taşır.

Rüyada Altından Kertenkele Görmek

Rüyada altından kertenkele görmek, rüyayı gören kişinin manevi ve maddi yönden yaşamış olduğu tüm problemlerin son bulacağına ve sonsuz mutluluğa kavuşacağına işarettir. Bunun dışında iş yaşamında önemli atılımlar yapıp oldukça üst seviyelere erişmek anlamına da gelir. Rüya içinde altından kertenkeleı elinde tutmak, rüyayı gören bireyin karşısına ona önemli yararlar sağlayacak birinin çıkacağına işaret eder. Bu tür bir rüyayı gören bireyin hayır işlerine yönelip etrafında yer alan gereksinimi olan kişilere yardım eli uzatacağına da yorumlanır.

Rüyada Siyah Kertenkele Yavrusu Görmek

Rüyada siyah kertenkele yavrusu görmek; henüz harekete geçmemiş, bireyin farkına varamadığı düşmanlara yorumlanmaktadır. Her daim iyi görünen fakat kötü niyeti olan arkadaşlara dikkat çeker. Bireyin bütün sırlarını açmak hakkında dikkatli olmasının, yapacağı atılımların, atacağı adımların nazara geleceği şeklinde ifade edilir. Ailevi konuların ortalığa dökülmesine sebep olacak tanıdıkların yaratacakları problemlere de tabir edilmektedir.

Rüyada Evde Kertenkele Görmek

Rüyada evde kertenkele görülmüş ise; evdeki bireylerden birinin rüya sahibine düşmanlık yapılacağına işaret eder. Bu birey, kişiden nefret ediyor anlamına gelmez ancak kişi kendisi de farkında olmadan rüya sahibinin canını sıkabilir. Evde kertenkele görmenin bir başka tabiri ise evde bulunan biriyle tartışma yaşanacağıdır. Rüyada görülen kertenkele, dışarıdan eve sokulmuş ise, eve alınan bireylere dikkat edilmelidir. Bu bireylerden zarar görmek mümkündür. Ev içerisinde pek çok kertenkele varsa ve bu kertenkelelardan korkulmuyorsa, evde günah işlemeye meyilli olan bireyler bulunmaktadır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kertenkele görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kertenkele görmek diyadinnet
  • rüyada kertenkele görmek öldürmek
  • rüyada kertenkele görmek rüya tabirleri
  • rüyada yeşil kertenkele görmek
  • rüyada kertenkele sürüsü görmek
  • rüyada kertenkele yakalamak
  • rüyada kertenkelenin kaçtığını görmek
  • rüyada kertenkele öldürmek nablusi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir