Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele  görmek, rüyada görülen kertenkele  kadına, gizli düşmana, saltanata, gören kişinin geçimine, beyliğe, mal sahibine, devlete işaret eder. Kertenkele  rüyasını ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadık ( r.a ) kertenkele ı, gizli düşmanlık, saltanat, selamet, evlilik, sel şeklinde yorumlamışlardır. kertenkele  rüyası aynı zaman da mesleki hayatınızda başarması zor işlerle uğraşarak, bir çok konuda sıkıntıya düşeceğinize tabir edilir.

Rüyada görülen kertenkele  sürünerek size doğru geldiğini görmek, size zarar vermek isteyen kişilerin bir araya gelerek size karşı savaş açacaklarına tabir edilir. Kertenkele  rüyası bazen de maddi durumun düzelmesine, ailevi hayatınızda yaşanılan sıkıntı ve sorunların aşılacağına işaret edilir. kertenkele rüyaları şeytani rüyalar olduğu için bu rüyaları başkalarına anlatmamak, cenabı hakka sığınmak en doğru yaklaşım biçimi olacaktır. Rüyada kertenkele görmek, hastalığa, elden ayaktan düşmeye, çaresiz olmaya, inandığınız güvendiğiniz yakınlarınızın bir bir etrafınızdan yok olup gitmesine sembol edilir. Rüyada kertenkele  öldürmek, düşmana karşı galip gelmeye, size yönelik kötülük yapmak isteyen kimseleri bozguna uğratmaya, ömrü zaferle süslemeye yorumlanır.

Rüyada Kertenkele  Görmek Ne Demek?

Rüyada kertenkele  görmek, kertenkele rüyası birbirinden farklı eylemlerle anlatılır. Bunlar gizli düşman, saltanat, beylik, esenlik şeklindedirler. Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde kertenkele  çıktığını göre kimse, aile fertlerinden birinin düşmanlığına vasıl olur. Bu rüya bazen gizli düşmana işaret ettiği gibi bazen de dilek ve isteklere, yönetici vasfına ulaşmaya, orduya komuta etmeye işaret edilir. Rüyada kertenkele  sembolünü gören kimseler, her fırsatta kendilerine kötülük yapma eyleminde bulunacak sinsi düşmana sahip olurlar.

Rüyada kertenkele  görmek diyanet yorumu, uyarı mahiyeti taşıyan kertenkele  rüyası sizi tehdit eden saklı düşmanlarınıza işaret eder. Bu rüya gerçek hayatınızda her fırsatta karşınıza çıkacak,olmayacak şeyler yaparak zor duruma düşmenize vesile olacak sinsi düşmanlarınıza yorumlanır. kertenkele  rüyaları yanlış kimselerle gönül ilişkisi içinde olmaya da tabir edilir. Kişinin ahlak yoksunu bir kimsenin ağına kapılarak hem ailesini hem de sevdiği kimseleri görmezden gelerek ilerde pişman olacağı yanlışlar sergileceğine sembol edilir.

Rüyada Zehirsiz Kertenkele  Görmek

Rüyada zehirsiz kertenkele  görmek, rüyada size zarar vermeyen zehirsiz kertenkele  görmeniz elinize geçecek bol miktarda paraya, ganimete ulaşamaya yorumlanır. Rüyasında zehirsiz kertenkele  gören kimse, yaptığı her işte başarılı olmuş hayatının her karesinde mutlu olmuştur.

Rüyada Su Kertenkele si Görmek

Rüyada su kertenkele si görmek, oldukça hayırlı ve güzel rüyadır. Kişinin zengin kadir kıymet bilen kimse ile dostluk kurarak hayatını garanti altına alacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da mal varlığınız da artışa gitmeye, hayatı dolu dolu yaşayarak daha keşfetmediğiniz yerleri keşfetmeye yorumlanır.

Rüyada Yavru Kertenkele  Görmek

Rüyada yavru kertenkele  görmek, pasif etkisiz düşmana işaret eden rüya gören kişinin çevresinde düşmanlık yapmak yerine egosunu tatmin etmek adına yanlış söylemlerde bulunarak kişiyi rahatsız eden fesat düşmanlarına işaret eder. Rüyada yavru kertenkele  görmek, bazen de ticaret hayatına atılmaya, ailenizden maddi ve manevi destek görmeye, bekar kimseler içinde evliliğe yorumlanır.

Rüyada Kertenkele  Eti Görmek

Rüyada kertenkele  eti görmek, mal, mülk ve zenginliğe işaret olan rüya yaptığınız işlerde kazançlı bir çok yatırıma ulaşma şansını elde edeceğinize yorumlanır. Bu rüya gizli düşmana işaret ettiği gibi kişinin çiğ ya da pişmiş kertenkele  yemesi, rakipleri karşısında her türlü başarı sağlayacağını gösterir.

Rüyada Siyah Kertenkele  Görmek

Rüyada siyah kertenkele  görmek, güçlü kudretli düşmana işaret eder. Siyah kertenkele  sembolü, hile ve oyunla düşmanın size yönelik yaptığı en büyük etkenidir. Bu rüya başka bir değişle ordu generallerine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Kertenkele  Görmek

Rüyada yeşil kertenkele  görmek, dinin düşmanı demektir. Rüyasında sokakların kertenkele lerle dolu olup kertenkele lerin istilasına uğradığını görmesi, görülen bölgede savaşın meydana gelerek ölümlerin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kertenkele  Görmek

Rüyada beyaz kertenkele  görmek, kertenkele ın beyaz olması zayıf, güçsüz düşmana işarettir. Bu rüya kişinin yaşanan olaylara fazla aldırış etmeden hayatına normal seyrinde devam etmesini simgeler. Rüyada görülen beyaz kertenkele  hakkında ünlü rüya alimimiz Kirman’i beyaz kertenkele ı görüp onu tuttuğunu gören kimse, yüksek mertebelere ulaşır şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Dev Kertenkele ı Görmek

Rüyada dev kertenkele  görmek, sıkıntılı günler yaşamaya, kişinin ağır hastalık geçirerek uzun süre kendisini toparlayamayacağı na yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler çevrelerini saran kötü düşmana vasıl olup girdikleri bir çok işte sekteye uğrarlar.

Rüyada Kıvrılmış Kertenkele  Görmek

Rüyada kıvrılmış kertenkele  görmek, rüyada kıvrılan kertenkele  görmek, kurtulması ve aşılması zor duygusal enerji ve bağlara işaret eder.

Rüyada Kertenkele  Derisi Görmek

Rüyada kertenkele  derisi görmek, rüyada kertenkele  derisini altın olarak bulduğunu görmek, meliklerin ve alimlerin hazinesinin ele geçmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, değerli eşya ve ziynete sahip olup hayatı bolluk ve bereket içinde yaşar.

Rüyada Minik Kertenkele  Görmek

Rüyada minik kertenkele  görmek, kobra kertenkele ı ikili ilişkilerde tatsız olaylara, sevdiğiniz kimseyle aranızın açılmasına sebep olacak tartışmaların içine girmeye yorumlanır. Rüyasında minik kertenkele  tarafından ısırıldığını gören kimse, kendisine dost olarak  gördüğü insanlardan zarar görerek beklenmedik üzücü olayların içine düşerler.

Rüyada Engerek Kertenkele  Görmek

Rüyada engerek kertenkele  görmek, hayra ve iyiye yorumlanmayan rüya size karşı kötülük besleyen hasımlarınızın size zarar vermek adına oyun hazırladıklarına yorumlanır. Bu rüya adımlarınızı dikkatli atmanız adına size yönelik uyarı işareti taşır.

Rüyada Büyük Kertenkele  Görmek

Rüyada büyük kertenkele  görmek, rüyada görülen büyük kertenkele , güçlü düşmana, korku ve endişeye  zayıf kertenkele görmek ise zayıf düşmana işaret eder. Rüyasında büyük kertenkele  gören kişiler, rakipleri karşısında yenik duruma düşerek hayallerine son verirler.

Rüyada Küçük Kertenkele  Görmek

Rüyada küçük kertenkele  görmek, rüyada zayıf, küçük kertenkele  görmek, pasif, zararsız, korkularının esiri oluş zayıf düşmana işarettir. Bu rüya aynı zaman da iyi niyete, güzel düşüncelere, olumlu düşünerek hayırlı işlere girişmeye tabir edilir.

Rüyada Uzun İri Kertenkele  Görmek

Rüyada uzun kertenkele  görmek, korku ve endişeye, aileden gelecek kötülüklere işarettir. Rüyasında iri uzun kertenkele  gören kimse, komşusu tarafından kötülük görecektir. Rüya tabircileri, uzun iri kertenkele a sahip olmaya, kişinin saltanat sahibi olması şeklinde ifade etmişlerdir.

Rüyada Evde Kertenkele  Görmek

Rüyada evde kertenkele  görmek, hane içinde size karşı düşmanlık besleyen bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada evde birden fazla kertenkele  görmek, düşmanlarının çokluğuna, evde kertenkele öldürmek, düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize tabir edilir. Rüyada evde siyah kertenkele  görmek, verdiğiniz mücadelede yenik düşeceğinize, rüyada küçük kertenkele görmek, ise zayıf düşmanın olduğunu işaret eder.

Rüyada Ölü kertenkele  Görmek

Rüyada ölü kertenkele  görmek, ölü kertenkele rüyası insanlar hakkında yerli yersiz konuşmalar yaparak çevresinde bulunan insanların zarar görmesine sebep olan kötü niyetli kimselere ve bu kimselerden gelecek kötülüklere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaptıkları kötülüklerden utanç duyacakları gibi bulunduğu yerden de uzaklaştırılacaktı.

Rüyada kertenkele  Öldürmek

Rüyada kertenkele  öldürmek, rüyada kertenkele  öldürdüğünüzü görmeniz düşmanınızla verdiğiniz savaştan galip ayrılacağınıza yorumlanır. Rüyada kertenkele la boğuşup kavga etmek, düşmanınızla kavga etmeye, ona karşı zafer sağlamaya ifade edilir. Rüyada sokaklarda kertenkele  öldürdüğünü görmek, yapılacak savaşlara, düşmanlarınızı yenilgiye uğratacağınıza tabir edilir.

Rüyada kertenkele  Yakmak

Rüyada kertenkele  yakmak, yaşanılan sıkıntı ve sorunlardan rahat şekilde kurtulmaya, iyi niyetli bir çok kimseyle arkadaşlık ederek hayatınızı normal seyrine sokmaya tabir edilir. Bu rüya maddi yükün hafiflemesine, borçların azalmasına, ağız tadınızın ve sağlığının yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada kertenkele dan Korkmak

Rüyada kertenkele dan korkmak, düşmanın şerrinden ve kötülüklerin emin olmaya, olabilecek saldırılara karşı savunma pozisyonu almaya yorumlanır. Rüyasında kertenkele dan korktuğunu gören kimse, kafasında şekillendirdiği amaç ve eylemlerini erteleyerek uzun süre planlarını askıya alır.

Rüyada kertenkele dan Korkmamak

Rüyada kertenkele dan korkmamak, bu rüya yüksek derecelere ulaşamaya, hedeflerinizin peşinden giderek kararlı olduğunuzu her defasında rakiplerinize göstermeye yorumlanır. Rüyasında kertenkele dan korkmadığını gören kimse, öz güvenini kontrol altında tutarak hedef ve amaçlarını kusursuz şekilde gerçekleştirir.

Rüyada kertenkele  Yutmak

Rüyada kertenkele  yutmak, işlerinizde başarılı olunmaya, kazanç elde etmeye, evli iseniz hayırlı evlada sahip olmaya yorumlanır. Rüyasında kertenkele  tuttuğunu gören kimse, ortaklık kurduğu kimselerle ticari işlere yönelerek hayırlı ve bol kazanca ulaşma şansını elde ederler. Bu rüya aynı zaman da sıkıntıların son bulmasına, hak edilen zafere ulaşılmaya sembol edilir.

Rüyada kertenkele dan Kaçmak

Rüyada kertenkele den kaçmak, insanların  imkansız gözüyle baktığı işleri gerçekleştirmek adına eyleme geçmeye, azim, sabır ve kararlılık ile bu işleri zahmetsiz şekilde gerçekleştireceğinize tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler, herkesi şaşırtarak adından sıkça söz ettirecek başarılara imza atarlar.

Rüyada kertenkele  Beslemek

Rüyada kertenkele  beslemek, sıra dışı eylemlerde bulunmaya, alışılmışın dışına çıkmaya, kendinize yeni dünya kurmaya ifade edilir.kertenkele  beslemek, bazen de yardımda bulunmaya, hayırlı ve güzel işlere vasıl olup insanların sevgisini kazanmaya tabir edilir.

Rüyada kertenkele la Konuşmak

Rüyada kertenkele ile konuşmak, rüyada gördüğünüz kertenkele ın size iyi ve güzel söz söylemesi, düşmanınızdan gelecek olan hayırlı ve güzel dileğe, kertenkele nin size güzel hitaplarla yaklaşması, kırgınlıkların son bulup düşmanınızla barışma yoluna gideceğinize tabir edilir.

Rüyada kertenkele  Isırması

Rüyada kertenkele  ısırması, rüyada akrep, kertenkele  gibi sürüngen hayvanların ısırması gören kişinin yasak ve günah olan bir şeyin peşinde giderek yasak olan bir şeyi yapmasına yorumlanır.

Rüyada kertenkele  Yumurtası Görmek

Rüyada kertenkele  yumurtası görmek, rüyayı gören kişinin kendisi için hayırlı olacak güzel işlere girerek kazancını arttıracağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaptığı çalışmaların karşılığını maddi anlamda fazlasıyla alarak her türlü beklentilerine ulaşırlar.

Rüyada Ağza kertenkele  Girmesi

Rüyada ağza kertenkele  girmesi, ağza kertenkele  girmesi, rüyası ilim ehli olmaya, başınızın üzerinde kertenkele  görmek, devlet erkanında yer almaya, kertenkele ın uçarak yükseldiğini görmek, sevinçli haber ve surüre işaret eder.

Rüyada Vücuttan  Ağızdan kertenkele  Çıkması

Rüyada vücuttan ve ağızdan kertenkele  çıkması, bu rüya çevreye karşı yaptığınız söylemler dolayısıyla zor anlar yaşayarak olumsuz olayların içine düşeceğinize yorumlanır. Rüyasında vücudu ve ağzından kertenkele  çıktığını gören kimse, istemediği olayların içine düşerek normal ve sakin yaşamını mutsuz hale getirir.

Rüyada Koynundan kertenkele  Çıkması

Rüyada koynundan kertenkele  çıkması, bu rüya evli kimseler için çocuğunuzla tartışma içine girerek ısrarlı olduğunuz bir konuda fikir ayrılığı yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyasında koynundan kertenkele  çıktığını gören kimse, evlatları karşısında önemsenmeyerek ailesine karşı her daim kendisini yenik hisseder.

Rüyada kertenkele ların Üstünden Yürümek

Rüyada kertenkele ların üstünden yürümek, amaç ve hedeflerinize korkusuzca yaklaşacağınıza,  rakipleriniz karşısında üstünlük sağlayarak zafere ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada kertenkele ların üstünde yürümek, bazen de mevki ve makama, güce ve kudrete, kariyer sahibi olunmaya tabir edilir.

Rüyada kertenkele  Başı Ezmek

Rüyada kertenkele  başı ezmek, gerek iş hayatında gerekse eğitim hayatında olması zor bir çok başarının üstesinde gelineceğine, kısa zamanda çok büyük başarılar sağlayarak adından sıkça söz ettireceğine yorumlanır. Rüyasında kertenkele ın başını ezdiğini gören kimse, ömrünü çalışarak ve hayallerini kılmak adına geçirerek her türlü zafere ulaşırlar.

Rüyada Boyuna kertenkele  Dolanması

Rüyada boyuna kertenkele  dolanması, rüyasında boynuna kertenkele  dolandığını gören kimse, kazandığı malının zekatını vermeyerek  mal varlığını yalnızca çıkarları doğrultusunda kullanır. Rüyada boyuna kertenkele  dolanması, bazen de günahlara bürünmeye, haram ve hile yoluyla kazanç elde etmeye, suçluluk gütmeye tabir edilir.

Rüyada kertenkele  Sütü İçmek

Rüyada kertenkele  sütü içmek, rüyasında kertenkele  sütü içtiğini gören kimse, Allahı tealanın razı olduğu amelleri işler. Rüyada kertenkele  sütü içmek, günah işlemekten kaçınmayı, kazancı hayırlı ve helal işlerde kullanmayı, Allah’a razı gelmeye tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kertenkele görmek ile ilgili aramalar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir