Rüyada Kilim Görmek

Rüyada kilim görmek, kilim rüyası bolluğa ve berekete sembol edilip kişinin kazanacağı rızka, maddi rahatlığına, esenliğe ermesine yorumlanır. Rüyasında kilim gören kimse, maddi zorluklardan kurtularak hayatını ailesi ve sevdikleri insanlarla birlikte sevgi içerisinde geçirir. Rüyada kilim görmek, aynı zaman da omzunuzdaki yüklerin hafifleyerek azda olsa rahata ereceğinizi işaret edilir. Kişinin rüyasında kilim üzerinde yürüdüğünü görmesi, Allah’ı tealanın çizdiği yolda mesut bir şekilde yaşayacağını, tüm dileklerine kavuşacağını tabir edilir.

Rüyada Kilim Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kilim görmek, mal mülk anlamı içeren kilim rüyası rüya sahipleri için kurtuluş olarak ifade edilip kişinin hayatını mutsuz kılacak her türlü sıkıntılardan arınacağına yorumlanır. Rüyasında kilim gören kimse, evlilik yoluna hazırlanan, hayırlı kısmetiyle dünya evine girmenin sevincini yaşayan temiz kalpli kimsedir. Rüyada kilim görmek, başka bir değişle yolculuğa çıkmaya, yenilikler peşinde koşmaya, arzulara yorumlanır.

Rüyada Çiçekli Kilim Görmek

Rüyada çiçekli kilim görmek, rüyada görülen çiçekli kilim rüyası mal ve mülke işaret olup kişinin kazanacağı dünya nimetlerine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, elde ettiği rızklarını hayırlı yönlerde kullanarak ileriye dönük güzel hayatın temelini atarlar.

Rüyada Yeşil Renk Kilim Görmek

Rüyada yeşil renk kilim görmek, hayırlı yolu gösteren bu rüya kişinin maneviyata doğru yol alıp hayatını ilim ihsan yönünde makul kılacağına, dünya nimetlerinden yoksun yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler rahmani duygular besleyen Allah’a ve buyruklarına bağlı kişilerdir.

Rüyada Yeni Kilim Görmek

Rüyada yeni kilim görmek, yeni hayata, başlangıçlara, hayatınızı sil baştan yaşamaya yorumlanır. Rüyasında yeni kilim görmek kimse, geçmişinin ve yaptığı kötülükleri geride bırakarak geleceğe yönelik güzel yuva kurma peşine düşer. Rüyada yeni kilim görmek, aynı zaman da hayırlı kısmetleri, kurulacak güzel yuvaya, başlangıçlara işaret edilir.

Rüyada Beyaz Kilim Görmek

Rüyada beyaz kilim görmek, hayırlı yolculuğa, açılan rızk kapılarına, hayatı güzel ve anlamlı yaşamaya yorumlanır. Rüyasında beyaz kilim gören kimse, gönlü zengin, babacan, insanlara yardım etmekten haz alan kimselerdir. Rüyada beyaz kilim görmek, bazen de evlilik yolunda atılan adımlara, kısmete tabir edilir.

Rüyada Temiz Kilim Görmek

Rüyada temiz kilim görmek, vicdanı ve kalbi temiz insanlarla birlikte olmaya, hayır işi yapmaya, rızkınızı bereketli hale getirecek hayırlara vesile olmaya yorumlanır. Rüyasında temiz kilim gören kimsenin amel defteri  temiz olup günahlardan kaçan, maddi hırs gütmek yerine hayatını olduğu gibi şükrederek yaşayan kimsedir.

Rüyada Kirli Kilim Görmek

Rüyada kirli kilim görmek, rüya sahibi için olumsuz olarak ifade edilip gittiği yolun yanlış olduğunu, kurduğu arkadaşlıkların kötülüklerden ibaret olduğunu ifade eden rüyadır. Kişinin gördüğü bu rüya aynı zaman da kişi ya da kişiler için uyarı anlamı taşıyıp hayatını çeki düzene vermesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Küçük  Kilim Görmek

Rüyada küçük kilim görmek, rüya sahipleri için hayırlı olmayan bu rüya kişinin elde ettiği mallarını hiç uğruna kaybederek sıfırı tüketeceğine yorumlanır. Rüyasında küçük kilim gören kimse, hane içinde cenazeye şahit olup sevdiği bir yakınını hiç uğruna kaybeder.

Rüyada Kilim Almak

Rüyada kilim almak, zenginliğe, dünyalık elde edilen mallara, rahat içinde yaşanılan hayata yorumlanır. Rüyasında kilim alan kimse şanı, şöhreti seven, gözü yükseklerde olup azla yetinmeyen kimselerdir.Bu rüya aynı zaman da hesapsız yapılan harcamalara, maddi sıkıntılara düşmeye, aile içi ayrılıklara işaret edilir.

Rüyada Kilim Taşımak

Rüyada kilim taşımak, rüya sahibinin rızkını zorluklarla elde ederek ailesini ve sevdiklerini kimseye muhtaç etmeden yaşatacağına yorumlanır. Rüyasında kilim taşıyan kimse, iş hayatında gösterdiği başarıları sayesinde kısa zaman da yüksek mertebelere ererek kazancını artmasına nail olur.

Rüyada Kilim Yıkamak

Rüyada kilim yıkamak, mal, mülk, para anlamı taşıyan bu rüya kişinin şansının yaver gitmesi sayesinde kısa zaman da varlıklı insan haline geleceğine yorumlanır. Rüyasında kilim yıkayan kimse, elde ettiği kazançlarını hayırlı işlerde kullanarak ilerde büyük başarılı işlere öncülük yapar.

Rüyada Katlanmış Kilim Görmek

Rüyada katlanmış kilim görmek, kişi ya da kişilerin başına gelecek olumsuz kötülüklerden dolayı hayatının alt üst hale gelip rızkının bıçak gibi kesileceğine yorumlanır. Rüyasında katlanmış kilim gören kimse, iş hayatında karşısına çıkan fırsatları değerlendiremeyerek başarı yolunda kaybolur.

Rüyada Eski Kilim Görmek

Rüyada eski kilim görmek, rızkın kesilmesine, kötülüklerin boy göstermesine, hayatınızı olumsuz yönde kılacak etkinliklerin peşinde koşmaya yorumlanır. Rüyasında eski kilim gören kimse, hataları ve günahları ile boğuşarak yaptığı kötülüklerin cezasını çeker.

Rüyada Kilim Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada kilim görmek, zenginlik anlamı taşıyan bu rüya kişi ya da kişilerin rızk kapılarının açılarak ellerinin bollaşacağı na  yorumlar.

İhya Yorumu, rüyada kilim görmek, kısmet olarak ifade edilip yakın zaman da aile içi gelecek misafire, helal süt emmiş kimseyle hayatınızı birleştirmeye, mutlu birlikteliğe yorumlanır.

Nablusi Yorumu, rüyada kilim görmek, şan ve şöhrete, yüksek makamlara ermeye, iktidar sahibi olmaya, rızkını doğru yerlerde harcamaya yorumlanır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir