Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek, bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler içinse eşiniz ve ailenizle güzel hayat sürdürmeye işaret eder. Rüyada kına gecesi gören kimse, yakın zaman da kendisi için hayır getirecek haber alarak yaşadığı tüm sıkıntılarından kolay yollarla kurtulur. Rüyada kına gecesi görmek, bazen de yeni ve güzel arkadaşlıklar kurmaya, çevrenizi genişletmeye, sosyal yaşantınızı daha güzel ve hareketli hale getirmeye ifade edilir.

Rüyada Kına Gecesi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kına gecesi görmek, hayatı düzene sokmaya, kötülüklerden uzak olmaya, hakkınızda hayırlı olacak kimseyle evlilik kararı almaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, ileri görüşlü, eleştirilere açık, kendisini bir çok konuda yenileyen bilgi aşkı kimsedir. Rüyada kına gecesi görmek, bazen de eşinizle ilişkinize hareketlilik getirmek adına serüvenlere katılmaya, hayırlı olan bir çok yola vakıf olmaya tabir edilir.

Rüyada Kına Gecesi Kaftanı Görmek

Rüyada kına gecesi kaftanı görmek, bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler içinse çocuk sahibi olup aileyi daha yaşanılır kılmaya işaret eder. Rüyada kına gecesi kaftanı görmek, sonu hayırlı olan yola girmeye, Allah’tan her daim hayırlı olanı dilemeye, şükretmeye tabir edilir.

Rüyada Kına Gecesi Töreni Görmek

Rüyada kına gecesi töreni görmek, yeni ve güzel olan işlere vasıl olmaya, hayatınıza hareketlilik getirmeye, faydalı işlerde uğraşmaya yorumlanır. Rüyada kına gecesi töreni görmek, bazen de ailenizden her konuda destek görmeye, yanlış yaptığınız işlerde onların desteği ve ilgisi sayesinde zorluk çekmeden dönmeye ifade edilir.

Rüyada Kına Poğaçası Görmek

Rüyada kına poğaçası görmek, hazırlık olarak ifade edilen bu rüya kişinin girdiği yolda sona gelerek zafere ulaşmasına kısa zaman kaldığını işaret eder. Rüyada kına poğaçası görmek, bazen de müjdeli haber almaya, keyfin yerine gelmesine, hayırlı haber almaya tabir edilir.

Rüyada Kına Gecesi Hazırlığı Yapmak

Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak, bu rüya kişinin hayatının her haliyle daha güzel olup yaşadığı bir çok sıkıntısını geride bırakacağına yorumlanır. Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak, bazen de karasızlık  içinde olmaya, yersiz sıkıntıya girmeye, dertsiz başınıza dert açmaya tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, Rüyada kına gecesi görmek,  bekar kimseler için evliliğe işaret ederken, evli kimseler içinse arkadaş çevrenizin genişleyerek girdiğiniz sosyal aktivitelerinizin daha güzel hale geleceğine yorumlanır. Rüyada kına gecesi görmek, bazen de mevki ve makama, kudret sahibi olmaya, başarılı kimselere işaret eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kına gecesi görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada kına gecesi görmek imam nablusi
 • rüyada evli birinin kına gecesini görmek
 • rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak
 • rüyada kına gecesi elbisesi görmek
 • rüyada kına gecesinde ağlamak
 • rüyada kendi kına gecesi hazırlığı yapmak
 • rüyada kızının kına gecesini görmek
 • rüyada arkadaşının kına gecesini görmek

Yorumlar 3

 • Rüyamda kendi kına gecem oluyorkılık kıyafet giyinmiş salona gitmişim şarkı çalıyor bende oynuyorum yavaş yavaş davetliler geliyor tabi.kınanın başından sonuna kadar eski erkek arkadasım oturmuş beni izliyor gider diye bekliyorum gitmiyor.ben hiç habamı bozmuyorum ama keyfim yerinde sonra düğün salonunda oynarken bi bakıyorum aynadan her yerim süslü püslü ama saçım evde topladığım basit bir topuz hatta o sırada bozup tekrar bağlıyorum ardından düğün günü geliyor damat yok ortada ben damadın gelmesini bekliyorum ama başka biri geliyor başkasının düğünü oluyor annem dahil herkes o düğüne gidiyor ben ise soruyorum anneme benim düğünüm vardı diye tam hatırlayamıyorum ama ya ertelendi yada olmayacak gibi bişey söylüyor dediğim gibi hatırlayamadım be uyandım sonra

 • Hayırlı cumalar ben rüyamda trenle ankaraya gittim ailemle sonra kına gecem yapıldı kına yakıldı bir elime altın konuldu diger elime kına yakılmadı unuttular sonra ben kaynanamla sarıldım çok üzerimde de kaftan var arabaya dogru gittim ben 1 yıl 2 aylık evliyim çoçugum yok

 • Ruyada kendi kinamdaydim. Gelen misafirler kalabalıktı ilk halay çektim halay başıydım esimle aramda 2 kişi vardi kina turkuleri soylenmeye başladı halayın başında dura kaldım ama eşim olacak kişi acıklı ağıtların söylenmesine izin vermedi orkestra ya ekipi de iyi ce net gordum yüzlerine daha sonra kendi aramızda oynamaya başladık kiz arkadaslarim onlarin anneleri vs tanidiklarimlaydim kadin erkek ayni yerdeydi uzerimde kaftan vardı ellerimin ortasında yaş kına vardı gercek di sanki guzel bi gelin olmuştum damadi da hatirliyorum herkesin YÜZÜ netti ((benim kendi yüzüm bedenim dahi tam net olmasa da gördüm kendimi))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir