Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada kırık  yumurta görmek, ölüm ile tabir olunan  bu rüya kişinin sevdiği kimseyi kaybetmesine yorumlanır. Rüyasında kırık  yumurta gören kimse, ezilen kişiliğe sahip olup hayatının her köşesinde mutsuz olur. Rüyada kırık  yumurta görmek, aynı zaman da kişinin mutsuz giden evlilik hayatına, tartışmaların süre gelmesine,  tabir olunur. Rüya alimlerimiz görülen bu rüya hakkında olumsuz olarak ifade etmiş kötülüklere bürünmüş insanlardan göreceğiniz zarara yorumlamışlardır. Bu rüyayı gören kimseler çevresine karşı duyarlı olup olabilecek kötülüklere karşı ailesini korumalıdır.

Rüyada kırık  yumurta görmek, kırık  yumurta sembolü bir çok kötülüğe ve musibete işaret ettiği gibi kişinin hanesinde çıkacak olan cenazeye de işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da hasta olan bir sevdiğiniz kaybederek üzüntü yaşarlar. Rüyada kırık  yumurta görmek, aynı zaman da yanlış kurulan dostluklara, hırslarınıza yenik düşeye, kaybedilen mala tabir edilir.

Ünlü Rüya Alimlerimize Göre Rüyada Kırık  Yumurta Görmek

Seyyid Süleyman Yorumu, rüyada kırık  yumurta görmek, hane içi çıkacak cenazeye, evli kimseler için ayrılıklara, maddi kayıp yaşamaya yorumlanır.

İbn’i Şirin Yorumu, rüyada kırık  yumurta görmek, beklentilerinizin gerçekleşmemesine, yenik düşmeye, kurulan kötü dostluklara tabir edilir.

Molla Cami Yorumu, rüyada kırık  yumurta görmek, Allah’ın buyruklarını yok saymaya, kötülüklere, inanca olan zayıflığa, harama el uzatmaya yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada kırık  yumurta görmek, yumurta sembolünün tersine kötülüğe ve şerre delalet eden bu rüya kişinin kurduğu kötü dostluklara, başarısız süre gelen hayatına, kapanan kısmet kapılarına yorumlanır.

Rüyada Kırık  Yumurta Yemek

Rüyada kırık  yumurta yemek, kişinin gözünü daldan ve budaktan esirgemeyerek her türlü kötülüklere göğüs geleceğine yorumlanır. Rüyasında kırık  yumurta yiyen kimse azmi ve hırsları doğrultusunda hareket ederek hayatını sadece amaçtan ibaret olarak yaşar. Bu rüyayı gören kimselerin tek amacı başarmaktır.

Rüyada Kırık  Yumurta Kusmak

Rüyada kırık  yumurta kusmak, içinizdeki kötülükleri atmaya, düze çıkmaya, hayatınızdaki tüm engelleri aşmaya yorumlanır. Rüyasında kırık  yumurta kusan kimse hara yollarla elde ettiği kazançlarını hiç uğruna kaybederek bir nevi de olsa kendisini rahatlatır. Rüyada kırık  yumurta kusmak aynı zaman da hanenize fitne fesatlık katarak düzeninizin bozulmasına sebep veren kötü niyetli kimselerden kurtulmaya da tabir edilir.

Rüyada Kırık  Yumurta Temizlemek

Rüyada kırık  yumurta temizlemek, kurduğunuz kötü dostluklardan arınmaya, tövbe ederek hayatınızı sil baştan kurmaya, tabir edilir. Kişinin rüyasında kırık  yumurta temizlemesi, zayıf olan manevi inancını güçlü kılarak şeytanın kötülüklerine karşı üstünlü sağlayacağına yorumlanır. Bu rüya bazen de hak edilmiş kazanca, başarıya, zayıf olan insanlara el uzatmaya ifade edilir.

Rüyada Kırık  Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada kırık  yumurta sarısı görmek, bu rüyayı gören kimselerin kısmet kapıları açık olup yakın zaman da evlilik yolunda önemli adımlar atacaklardır. Rüyasında kırık  yumurta sarısı gören kimseler, insanların dedikodularına, maruz kalıp sebepli sebepsiz tartışmaların ortasında kalacaklardır. Bu rüya bazen de hayırsız evlada, kötü niyetli insanlara, kapanan kapılara yorumlanır.

Rüyada  Yumurtanın Kırıldığını Görmek

Rüyada yumurtanın kırıldığını görmek, yumurta kırılması çocukla tabir edilip hane içinde çıkacak olan cenazeye işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler hamile ise bu doğacak olan çocuğunun düşerek öleceğini gösterir. Rüyada görülen  yumurta kırılması, bazen de sevdiğiniz kimselerle tartışma yaşayacağınıza, ikilemlere düşeceğinize yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir