Rüyada Kız İstemek

Rüyada kız istemek ile ilgili rüya tabirleri uzmanlarının birleştiği nokta rüyanın hayırlı bir olayın müjdecisi olduğu şeklindedir. Rüyada kız istemek, bir çok farklı olaya gebe olsa da bu olaylar neticesi yaşanan olaylar sevindirici ve mutluluk verici gelişmeler ile sonlanacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada kız istemek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bulunduğu ortama ve olayın gerçekleşme durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Bazen evlilik, bazen çocuk, bazen ise maddi kazanımlar olarak  değerlendirilir. Aşağıda sizlere bu rüyada kız görmek ile ilgili farklı durumların da yorumlarını aktaracağız.

Rüyada sevdiği kızı istemeye gitmek

Yapılacak bir yolculuk sonrası gerçekleşecek hayırlı bir haberin müjdecisi olarak yorumlanan bu rüya, farklı bir bakış ile çok istenilen bir şey için harcanacak eforu temsil etmektedir. İstenilen ve arzu edilene ulaşmak için kişinin harekete geçmesi gerektiğini haber verir ve bu rüya sonunda ise rüyada kız istemek fiiliyatının sonucu rüyayı etkileyen bir faktördür kızın verilmesi gösterilen çaba sonunda istediğini elde etmeye, kızın verilmemesi ise maalesef istenilen şeye ulaşamamak olarak tabir edilir.

Rüyada istenen kızın verilmemesi

Yukarıda da bahsettiğimiz şekilde rüyada kız istemek eğer rüyada istenen kızın verilmesi ile şekil alıyorsa bu kısa vade içerisinde emeklerinizin kaşılığını alacağınız anlamındadır. Bu kısa vade de beklentilerin oluşacağı anlamında da yorumlanabilir, sonucu hayırlı bir iş için cevap gelmesi olarak düşünebilirsiniz. Beklenen bir hamile haberi, olumlu geçen bir iş görüşmesi, başarılı bir tedavi süreci gibi…

Rüyada görücü gitmek

Rüyada görücü gitmek genellikle toplu şekilde gidilecek bir seyahat habercisi olarak görülür bu seyahat ailece gidilen bir tatil olabilir. Bazen ise başarılı geçecek bir iş seyahati olarak tabir edilir. Bir kısım rüya tabiri uzmanına göre ise görücü gitmek ile rüyada kız istemek aynı şekilde yorumlanmalı sadece olayın ismi farklılığı olduğu şeklindedir.

Rüyada erkek istemeye gitmek

Rüyada kız istemek değilde rüyada erkek istemeye gitmek aslında kötü niyet olmadan yapılacak bir hatanın habercisi olarak görülür. Kişi aslında güzel bir iş yaptığını zannettiği halde toplum tarafından hoş görülmeyecek bir davranış sergileyebilir bu bağlamda kişinin dikkatli davranarak tedbir alması önerilir.

Rüyada beni istemeye geldiklerini görmek

Rüyada kişi kendini istemeyen gelen birilerini gördüyse bu onun için sevindirici bir haber niteliğindedir. Onun için yapılan bir hazırlık ve çalışmayı anlattığı tabir edilir. Kişi kendini isteyeni tanıyor ise o kişiden fayda görür eğer tanımıyor ise tanımadığı bir kişiden gelecek ve onu mutlu edecek bir olay gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada kızı vermemek

Rüyada kız istemek değilde olayn diğer tarafı daha baskın ise yani rüyada kız vermek tarafınızdan yapılmış ise sizden beklentisi olan birinin habercisi olup yapacağınız bir yardımı ön plana çıkarabiliriz. Kız vermek tamamı ile tarafınızdan yapılacak hayır hasenatın bir habercisidir.

Rüyada görücü geldiğini görmek

Bu rüyada size uzaktan gelecek ve sizi sevindirecek bir misafir olarak yorumlanır. Rüyada görücü geldiğini gördüğünüz kişi yada kişiler ziyarete gelecek dostlarınız olarak yorumlanır.

Rüyada kızını istemeye geldiklerini görmek

Kişi rüyada kızını istemeye gelen birilerini gördüğünde buruk bir mutluluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bir yandan sevinirken diğer yandan üzüleceğiniz bir olay yaşamak üzere olabilirsiniz. Ama bu üzüntü tatlı üzüntüler bunlar diye adlandırılan türdendir. Örneğin Üniversite sınavını kazanarak başka bir şehre gitmeniz gerekir ve bu durum ailenizden ve sevdiklerinizden ayrı kalacağınız için içinizi  burur ve bir hüzün duyarsınız ama diğer yandan bakıldığında istediğiniz bir okulu ve istediğiniz bir bölümü kazanmışsınızdır.

Rüyada kız istemek ile ilgili aramalar

  • Rüyada sevdiği kızı istemeye gitmek
  • Rüyada istenen kızın verilmemesi
  • Rüyada görücü gitmek
  • Rüyada erkek istemeye gitmek
  • Rüyada beni istemeye geldiklerini görmek
  • Rüyada kızı vermemek
  • Ruyada gorucu geldigini gormek
  • Rüyada kızını istemeye geldiklerini görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir