Rüyada Kolonya Almak

Rüyada kolonya almak, genellikle güzel, bakımlı, hoş kadını işaret alan rüya bekar kimseler için hayırlı eş ve evliliğe, evli kimseler için sıcak samimi yuvaya sahip olunmaya yorumlanır. Rüyada alınan kolonya  güzel ve hoş kokmuyorsa,  yaptığınız işlerde umduğunuz sona ulaşamayarak mutsuz olacağınıza tabir edilir. Rüyada güzel, hoş kokulu kolonya almak, karakterli, hoş görülü saygın kimseyle  birlikte olmaya işarettir. Rüyada alınan kolonya şişesinin kırıldığını görmek, ilişki içinde olduğunuz kimseyle aranızın açılarak kopukluk yaşayacağınıza sembol edilir. Kolonya almak, rüyası bazen de kılık kıyafete son derece önem veren,dış görünüşüyle bir çok işin üstesinden gelebileceğine inanan, egosu yüksek kimselere işaret eder. Ünlü rüya alimlerimiz görülen rüya hakkında kişinin sevdiği kimseye karşı duygularına hakim olamayarak hislerinde açıklık getireceğine ifade etmişlerdir. Kolonya rüyası hoşlandığınız kimseye karşı fedakarlıkta bulunmaya, yaptığınız yardımlarla kendinizi vicdanen özgür hissetmeye ifade edilir. Bu rüya manevi olarak ta vicdan temizliğine, iyi huya, kalbi temiz kimselere birlikte zaman geçirmeye, yapılan sohbetlerden yana keyif almaya ifade edilir.

Rüyada Kolonya Almak Neye İşarettir ?

Rüyada kolonya almak, rüyayı gören kişiler için kurulacak hayırlı yuvaya, izdivaç halinde olmaya, mutluluk hissi yaratan aynı zaman da heyecan verici bekleyişe işaret eder. Rüyada hoş kokulu  kolonya almak, yerinde karar almaya, şansınızın ve bahtınızın her daim açık olup girilen işlerden yana mutlu olacağınıza sembol edilir.. Rüyada kötü kokulu kolonya almak, dışının güzelliğinin yanı sıra kalbi ve vicdanı körelmiş bayanla evlilik yapacağınıza sembol edilir.

Rüyada Kolonya Sıkmak

Rüyada kolonya sıkmak, dünya nimetlerine, hayatı zevki sefa içinde yaşamaya, her türlü isteğinizin kabul görülüp mutlu olacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, manevi yaşamlarını dikkate almayarak, dünyevi hayatın yıldızlarına kapılarak kaybolurlar. Rüyada hoş kokulu kolonya sıkmak, gerek davranışlarınız gerekse yaşam tarzınız ile bir çok insanı kedinize çekmeye tabir edilir.

Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya görmek, bu rüya  kişinin yaşamında oluşacak değişikliklerle hayatına farklı boyutlar getirerek yaşamın her anından keyif alacağına yorumlanır. Rüyasında kolonya gören kimseler, hırslı, oldukça başarılı, kararalı, yaptıkları eserlerle bir çok konuda kendisine inana kimselere ışık saçan etkin kişilerdir.

Rüyada Kolonya Şişesi Görmek

Rüyada kolonya şişesi görmek, rüyada görülen kolonya şişeleri, bakımlı, güzel, hoş görünümlü güven duygusu gelişmiş bayana işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, yakın zaman da arzu ettikleri bayanla evlenme kararı alırlar. Rüyada kolonya şişesi görmek, bazen de hayal dünyanızın körelmesine, umduğunuz sona ulaşamamaya, beklentilerin yarım kalmasına ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kolonya almak ile ilgili aramalar

  • rüyada birinin eline kolonya dökmek
  • rüyada misafire kolonya dökmek
  • rüyada boş kolonya şişesi görmek
  • rüyada tütün kolonya görmek
  • rüyada kolonya ikram etmek
  • rüyada limon kolonyası görmek
  • rüyada kolonya diyanet
  • rüyada yere kolonya dökmek

Yorumlar 1

  • Rüyamda kolonya alıyorum ancak istediğim bir kolonya var onu da sipariş veriyorum, kasiyerin bu çeşit kolonya dan haberi yok ve siparişi yazarak not ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir