Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya görmek, kişinin duygusal anlamda bağlarının güçlü kılınmasına vasıl olacak ilişki içinde yer alacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yaşadıkları romantik anlarla dünyanın her türlü gerçeklerinden bir an olsun uzak olup içinde oldukları anın keyfini sürerler. Bu rüya oldukça zorlu geçecek sürecin içine girmeye, kişinin hayatının yoğun şekilde geçerek her anını dolu doluya yaşamasına sembol edilir. Rüyada görülen kolonya sembolü, bazı rüya alimlerimize göre karşı cinsle yaşanılacak duygusal anlara, cinsel dürtülerinin kişi üzerinde yoğunlaşmasına tabir edilir. Rüyada kolonya şişesi görmek, güzel, hoş görünümlü bir kadına, kolonya hediye almak, çöp çatallık yapmaya işarettir. Rüyada kolonya koklamak, keyif alacağınız sizi mutlu edecek ortamda yer almaya, Rüyada kolonya sıkmak, yeni başlangıçlara, yeni ev güzel dostluklar edinmeye yorumlanır. Rüyada kolonya almak, aşık olduğunuz sevdiğiniz kimseyle hayatınızı birleştirmek adına hayırlı yola vakıf olacağına sembol edilir. Rüyada hoşunuza gitmeyen kolonya koklamak, istemediğiniz bir durumla karşı karşıya kalmaya, seçim yapma durumunda kalmaya sembol edilir. Rüyada görülen kolonya sembolü, son olarak haneye gelecek misafire, hoş sohbete, iyilik görmeye, eldeki mal düzeyinizin artmasına ifade edilir.

Rüyada Kolonya Görmek Ne Demek?

Rüyada kolonya görmek, rüyayı gören kimsenin  hayatında yer ettiği duygularını açığa çıkararak yoğun bir ilişki trafiği yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatı adında yaşayan, sıradanlığa bağlı kalmayan, öz güvenleri tam olan kişileridir. Rüyasında kolonya gören kimseler, kulağa hoş gelecek sözler işiterek kendilerine yönelik yapılan olumlu eleştirilerden son derece memnun kalırlar.

Rüyada Kolonya Almak

Rüyada kolonya almak, kolonya almak, rüyası genellikle güzel kadınlara işaret eder. Bu  rüyayı gören kimseler bekar iseler karşılarına çıkacak hayırlı kısmetleri ile evliliğe vakıf olurlar. Rüyada alınan kolonya hoş kokmuyorsa, kişinin  dış görünüşü güzel fakat vicdanı körelmiş kimse ile evlilik yapacağına tabir edilir. Rüyada güzel hoş kokulu kolonya almak, güzel olduğu kadar ahlaki değerleri de son derece düzgün olan bayanla evlilik yapmaya yorumlanır. Rüyada güzel şişeli kolonya satın almak, ilerde pişmanlık duyacağınız hatalara yer vereceğinize sembol edilir.

Rüyada Kolonya Koklamak

Rüyada kolonya koklamak, bu rüya kişinin hayatını sıradanlıktan kurtaracak kişiyi eğlenceli boyutlara sürükleyecek kimselerin peşinden gideceğine yorumlanır. Rüyasında kolonya kokladığını gören kimse, kendisini geliştirmek adına, sürekli eyleme yönelerek hayatını farklı boyutlarıyla ele alır.

Rüyada Kolonya Sıkmak

Rüyada kolonya sıkmak, yeni ve güzel dostluklar edineceğinizi, hayatınıza hareketlilik getirerek içinde olduğunuz anın keyfini süreceğinize yorumlanır. Rüyasında kolonya sıktığını gören kimse, kendisine yönelik yapılan ilgiden dolayı son derece memnun olup her fırsatta bu memnuniyetini dile getirir.

Rüyada Kolonya Şişesi Görmek

Rüyada kolonya şişesi görmek, bu rüya gören kimsenin dikkatini çekmesine neden olacak teklifleriyle kişiyi cezp edecek bir olayla karşılaşmasına yorumlanır. Rüyasında kolonya şişesi gören kimseler, merak duygularını yenebilmek ve olaylara daha yakın gözlerle bakabilmek adına bir çok eylemi aynı anda yaşarlar.

Rüyada Kolonya Kullanmak

Rüyada kolonya kullanmak, kolonya sıkmak, rüyası ile benzer anlamları taşıyan bu rüya gören kimsenin hayatını renkli kılacak yeni dostluklar edinerek güzel yarınlara merhaba diyeceğine yorumlanır. Rüyada kolonya kullanmak, bazen de etkileyici ve hoş ortamlarda yer almaya, amacınızın dışına çıkarak duygusal bağlarınızı güçlü kılmaya tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kolonya görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kolonya şişeleri görmek
  • rüyada kolonya satın almak
  • rüyada boş kolonya şişesi görmek
  • rüyada tütün kolonya görmek
  • rüyada kolonya ikram etmek
  • rüyada limon kolonyası görmek
  • rüyada misafire kolonya dökmek
  • rüyada birinin eline kolonya dökmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir