Rüyada Kolonya Koklamak

Rüyada kolonya koklamak, bu rüya kişinin vicdanını özgür kılacak güzellikler yaşayarak kendisini özgür hissedeceğine yorumlanır. Rüyasında kolonya kokladığını gören kimse, dünyevi zevkler içinde hayatını dolu dolu yaşar. Rüyada güzel kokulu kolonya koklamak, mutlu olacağınıza inandığınız kimseyle dünya evine girerek hayırlı bir yola baş koyacağınıza tabir edilir. Rüyada kötü kokulu kolonya koklamak ya da sürmek, sizin için hayırlı olmayacak kimselerle birlikte hareket ederek hayatınızın göz göre göre alt üst edeceğinize işaret edilir. Rüyasında kolonya kokladığını gören kimse, bilinmesinin yasak olduğu gizli bir olayı gün ışığına çıkararak çevresinde bulunan insanları zora sokar. Rüyada bileğinize sürdüğünüz kolonya kokladığınızı görmeniz, hayırlı ve helal olan mala ulaşarak hayırlı kazanca vakıf olacağınıza sembol edilir. Kolonya koklamak, rüyası kimi zaman da alışılmışların dışına çıkmaya, hayatınızı yaşanılır hale getirecek yeni etkenler içinde yer almaya, mutlu olunmaya tabir edilir.  Bu rüya kimi zaman da aceleci davranmaya,yersiz kararlar almaya, ticari hayatınızda olumsuz izler yaratacak söylemlerin içinde kalmaya sembol edilir.

Rüyada Kolonya Koklamak Nedir?

Rüyada kolonya kolamak, dünyevi güzelliklerden yana son derece keyif almaya, hayatı güzel yönleriyle yaşamaya, her türlü fırsatı gerçeğe dökmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler oldukça başarılı, olaylardan ve durumlardan etkilenmeden hareket edebilen, sağ duyulu kişilerdir. Rüyada kolonya kolamak, bazen de haneye gelecek hoş misafire, yapılan sohbetlere, güler yüzlü olmaya tabir edilir.

Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya görmek, kolonya rüyası, başarıyı, tutkulu aşkı, sağlıklı geçecek ömrü, kazançta bereketi içerir. Rüyada kolonya sürmek ya da kolamak, tutkulu yaşanılacak aşka, iş hayatınızda yaşanılacak değişikliklere işaret eder. Rüyada kolonya yakın hoş kokular sürmek, yakın zaman da murat kapısına vakıf olacağınıza tabir edilir. Rüyada kolonya almak, sevdiğiniz kimseden alacağınız mutlu edici hediyeye, keyfinizin yerine gelmesine ifade edilir.

Rüyada Kolonya Sıkmak

Rüyada kolonya sıkmak, ticari anlamda hayatınızı yakından ilgilendirecek olaylar içine gireceğinize, yeni insanlarla karşı karşıya kalarak aynı fikirlerin peşinden gideceğinize yorumlanır. Rüyada kolonya sıkmak, bazen de yükselişe, kariyer edinmeye, iş hayatınızda saygınlık elde edeceğiniz mevki ve makama ulaşmaya ifade edilir.

Rüyada Esans Görmek

Rüyada esans görmek, esans rüyası gizli kalınan sırların gün ışığına çıkmasına, vicdanen kendinizi özgür hissedeceğinize yorumlanır. Rüyada esans sürmek, canınızın sıkılmasına sebep olacak bir takım dedikodulara maruz kalacağınıza, hane içinde esans süren kimseyi görmenize sevdiğiniz kimseden beklenmedik kötü sözler duyacağınıza ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada kolonya koklamak ile ilgili aramalar

  • rüyada kolonya görmek diyanet
  • rüyada birinin eline kolonya dökmek
  • rüyada kolonya ikram etmek
  • rüyada tütün kolonya görmek
  • rüyada boş kolonya şişesi görmek
  • rüyada kolonya diyanet
  • rüyada kolonya vermek
  • rüyada misafire kolonya dökmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir