Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüyada konuşan kedi görmek, doğa kurallarının üstünde bir durum olduğundan dolayı yorumlanması sırasında özellikle bu durum göz önünde bulundurulmaktadır.Rüyanızda gördüğünüz kedinin özelliklerine göre de farklı yorumlamalar yapılabilmesi mümkündür. Bunlardan yaygın olanlarını şu şekilde sıralayabilmemiz mümkündür:    Rüyada konuşan kedi görmek, farkında olmadığınız yetenekleriniz olduğu anlamına gelebilmektedir. Bu durumda kedinin sizinle iyi şekilde mi yoksa kötü şekilde mi konuştuğu da önem taşımaktadır.

 Rüyada konuşan kedi görmek, kedinin sizinle konuşurken iyi şekilde konuşuyor olmasını yani size iyi şeyler söylüyor olmasını yeteneklerinizi ya da becerilerinizi iyi yönde kullandığınız anlamına gelebilmektedir. Rüyada konuşan kedi görmek, eğer sizinle konuşan kedi size kötü şeyler söylüyorsa yaptıklarınızın yanlış olduğu veya yeteneklerinizi ve gücünüzü kötüye kullandığınız anlamına gelebilmektedir.Bir kişinin rüyasında kendisi ile konuşan ve kendisi ile arkadaşlık yapan bir kedi görmesini sinsi insanlarla arkadaşlık yapma şeklinde yorumlaya bilmesi de söz konusudur.

 Rüyada konuşan kedi görmek, rüyasında bir kedi ile konuştuğunu gören kişi çevresinde dost gibi görünen pek çok kişiye de sahip anlamına gelebilmektedir. Bu sebeple bu kişilerin dikkatli olması da gerekmektedir.    Rüyada konuşan kedi görmek eğer kedi size kırgın ya da kızgın ise yeteneklerinizin ya da gerçek gücünüzün farkında olmadığınız şeklinde de yorumlanabilmektedir. Çevrenizde bulunan kişilerin size karşı tutumlarında bir yanlışlık olduğunu düşündüğünüz için de rüyanızda bir kedinin sizinle konuştuğunu görebilmeniz mümkündür. Bu durumlarda kedi eğer sizi uyarmaya ve iyiliğiniz için size uyarılarda bulunmaya çalışıyorsa bu durumda çevrenizdeki kişinin gerçek dostluğuna inanabilirsiniz. Aksi durumlarda kedi sizi iyiye sevk etmiyorsa çevrenizdeki kişilerin de sizi iyiye sevk etmediğini düşüne bilmeniz de mümkündür.

 Rüyada konuşan kedi görmek, rüya tabiri yapılırken ya da yaptırılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus pek çok özelliğin göz önünde bulundurulmasıdır. Bu sebeple rüyada konuşan kedi görmek ile ilgili olarak rüyanızda gördüğünüz diğer konuların da önemli olduğunu görebilmemiz mümkündür.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada konuşan kedi görmek ile ilgili aramalar

 • kedi ile konuşmak
 • rüyada kediyle konuşmak diyanet
 • rüyada kedinin anne demesi
 • rüyada konuşan siyah kedi görmek
 • rüyada kedinin yardım istemesi
 • rüyada kedinin yemek istemesi
 • rüyada beyaz kedi ile konuşmak
 • rüyada kedinin allah demesi

 

Yorumlar 3

 • merhabalar hayır olsun rüyamda kedimiz eve gelen ve kediden korkan kişiye niye geldin ben mi sana gel dedim ben başka odaya gitmek zorunda değilim diyordu.

 • Rüyamda annemle annemin yatak odasında konuşurken evin içinde bir fare ve bir kedinin olduğunun bilincindeyim ancak farenin varlığından rahatsız kedinin ise değilim kediye bir yemek tabağı dolusu tuz vermek istiyorum tuz ile dolu tabağı anneme göstererek anne bu kedi tuzu yer mi acaba diye sorarken acaba bizim ne konuştuğumuzu anlıyor mu diye anneme sorarken kedi bizimle aynı odanın içinde ve yatağın ucunda yerde duruyordu ve bana bakarak “anlıyorum” diye cevap verdi sonrasını hatırlamıyorum zaten rüya esnasında da bunu çok normal karşılıyorum ama uyandığımda çok tuhaf hissettim haliyle yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.tr

 • Merhaba rüyamda siyah gri renkte bir kedi gördüm.bahcedeydi.onunla konusabiliyordum.benden balık istedi.ama o an yanımda balık yoktu.coo üzüldüm o an.balik veremedigim icin.bir zaman aradan sonra yanıma tekrar geldi yine balık istedi.benim elimdede o an poşet vardı baktım bir tane balık vardı kediye verdim.ve ona dedimki ama sen bitane balıkla doymazsin dedim.o da bana bana bitane bile yeter deyip gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir