Rüyada Köpek Isırdığını Görmek

Rüyada köpek ısırdığını görmek , kişinin yakın çevresinde bulunan ve sevgisini kazanmış biri yada birileri tarafından uğrayacağı saldırı ve saldırı sonucu alacağı zararı simgeler. Rüyada köpek ısırdığını görmek , arkadaşları ve sevdikleri arasında ona kin ve nefret besleyen birinin olduğunu ve bu kişinin harekete geçerek ona zarar vereceği şeklinde yorumlanmıştır. Rüya tabirleri uzmanlarına göre rüyada köpek ısırdığını görmek gizli bir düşman tarafından daha doğrusu dost bildiniz bir düşmanınız tarafından alacağınız zararın habercisidir. Kişinin rüyada detayları hatırlaması ve ayrıntılı bir şekilde bu detayları inceleyerek  rüya hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını tavsiye ediyoruz.

Rüyada köpek ısırdığını görmek dostları tarafından ihanete uğramak olarak ta yorumlanır. Kişi hiç beklemediği kişilerden beklenmedik bir ihanet ile karşı karşıya kalması muhtemel olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Elini Köpek Isırması

Rüyada elini köpek ısırdığını görmek çok yardımınızın dokunduğu sevdiğiniz bir kişi tarafından zarar  göreceğiniz veya ihanete uğrayacağınız anlamında tabir edilir. Kişi yakın olduğu dost yada akrabalarından birinden zarar görecek şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Siyah Köpek Isırması

Rüyada siyah köpek ısırdığını görmek güçlü ve zalim bir düşman olarak tabir edilir ve bu durumun en tehlikeli olan tarafı ise bu kişinin sizin tarafından dost bilinmesidir.

Rüyada Beyaz Köpek Isırması

Rüyada beyaz köpek ısırdığını görmek dostlarınız arasında size zarar vermek isteyen kişinin aciz ve kudretsiz olduğunu size zarar vermek için çok uğraşsa bile vereceği zararın sizi fazla etkilemeyeceği anlamında yorumlanır.

Rüyada Kolunu Köpek Isırması

Rüyada kolunu köpek ısırdığını görmek, yakın çevrenizden bir dostunuzun size zarar vermek amacı ile sevdiğiniz başka birine yapacağı kötülük yada ihanetin habercisi olarak yorumlanır. Bu kişi sizi üzeceğini ve yaralayacağını bildiği için bir dostunuzun canını yakmaktan çekinmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Köpek Isırması ve Acıması

Rüyada köpek ısırdığını görmek ve bu olaydan dolayı canının yandığını hissetmek kısa vade sözlü olarak duyacağınız bir iftira yada karalama çabaları sonucunda üzülecek ve canınız sıkılacak şeklinde yorumlanır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

Rüyada köpek ısırdığını görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada elini köpek ısırması
 • rüyada siyah köpek ısırması
 • rüyada beyaz köpek ısırması
 • rüyada köpek ısırması ve acıması
 • rüyada kolunu köpek ısırması
 • rüyada köpek saldırısına uğramak
 • rüyada köpek ısırması ve kanaması
 • rüyada başkasını köpek ısırması

Yorumlar 8

 • Rüyamda diz kapağıma gelen bir köpeğin diz kapağımın yan tarafını ısırdığını ve yaranın akarak değil ama sadece yaranın üzerinde kan olacak şekilde kaynadığını gördüm ve yaram acıyordu.ne anlama geldiğini yorumlarmısınız,teşekkürler..

 • selam a. rüyamda bir köpeğin beni belimden ısırdığını canımın çok yandığınıgördum. etrafımda kim olduğunu hatırlamadığım bi arkadaşımı gördüm ondan yardım istedim ama yardım etmedi. o kadar canım yandı ki uykudan uyandım. teşekurler

 • Rüyamda eve giderken beyaz bi köpek bana saldırdı uzerime çıktı ittikce geldi ittikcegeldi.sonra teptimayagimla giderken ayağımı ısırdı ve cok canımi yaktı o ayagimda daha once kaza geçirmiştim araba ezmisti o ayağımdi.ve ayagim birden cokfena morardi ve sisti hareket ettiremedim.sonra o bildiğim sokak baska bi yer oldu. Kalabalık karanlk surune surune eve gitmeye calisiyodum kimse bana yardim etmedi.sonra o beni isiran kopek etraftaydi bu kez siyahti. Bana yine saldırmak istedi .bu defa kacabildim önümde demirden kapi vardi onu kapatarak kopekten kurtuldum.ruyanin devaminda amcamin kizinin evine gittim orda halam vardi amcamin kizlari vardı hic ilgilenmediler benimle.yemek yediler lahmacun yediler.sonra ben babami aradım onlar geldi babam dediki açma kizim beni kalpten öldüreceksin gibi cumle kullandi ama ben yinede açtım görsünler diye.cok farkli bi morarmaydi bastan aşağı. Çokk kotuydu

 • Rüyamda siyah bir köpek tarafından kolumdan ısırıldım köpek zor bıraktı kolumu. Ve ayrıca çok detaylı bir şekilde kolumun ağrıdığını ve morardığını hissettim.

 • Rüyamda ailemle bir yere giderken dönüş yerini kaçıyordum başka bir yola giriyordum sonra arabadan inip bis bir tarlaya giriyorduk sonra annemin girdiği yer çamur batakti çıkıp tekrar arabaya binip ters yönden gitmeye başladım o arada bi köpek kolumdan yakaladı ne yaptıysam bırakmıyordu sonra uyandım ama kolum o an ağrıyordu tekrar uyudum sabah uyandığımda halen ağrıyordu

 • Rüyamda yolda yürürken gördüğüm bir sokak köpeği vardı, biraz daha ileri gittiğim de başka bir köpeğe denk geldim havlıyor du ayaklarımla saldırmasını engellemeye çalışırken ilk gördüğüm köpek arkamdan ısırdı ve canım acıdı, kan yoktu biraz ileride tanımadığım biri beni sadece izliyordu.

 • Rüyamda köpek sürekli olarak heryerimden ıssırıyordu en son sağ kolumu ısırdı kan gördüm kokumda sonra birdahaki saldırmasında sinirlendim birden bi can havliyle köpeği yere fırlattım sonra uyandım

 • Merhaba
  Rüyamda akşam saatleri beyaz bir köpek kolumu ısırdı ve canımın yandığını hissettim kolum birden morardı çizgiler şeklinde ve kolumu kaybetmemek için etrafımdakilerden hastaneye götürülmeyi istedim sonrasında acı hissi birden geçti yorumu nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir