Rüyada Koşan At Görmek

Rüyada koşan at görmek ile alakalı değişik tabir ve yorumlar bulunmaktadır. Bunun ile ilgili olarak rüyada görülen detaylar rüya tabirinde belirleyici unsurlar olabilmektedir. Rüyada koşan at görmek, rütbe, makam ve yolculuğa işeret eder. Rüyayı gören kişi  at binmeyi bilmeyen biri ise , kısa süre içerisinde hedeflerine kavuşacağı ve bu doğrultuda başarıdan başarıya koşacağı şeklinde tabir edilir. Çok nadirde olsa bazı rüya tabirleri uzmanlarına göre ise koşan at görmek çıkılacak bir yolculuğun habercisi olabilir.

Rüyada koşan at görmek, bazen kısa vadede alınacak bir gayrimenkul habercisi olabilmektedir. Kişinin büyük ihtimal ile yeni bir ev alması ve bu evde mutlu ve huzurlu günler geçirmesi olarak tabir edilmiştir. Son dönemlerde ise bu binek hayvanın bir vasıta ile eşleştirildiği çok fazla olarak görülmüş ve bu doğrultuda istenilen ve arzulanan bir arabanın alımı olarak yorumlanmıştır.

Rüyada koşan at görmek, bolluk, malın artması, zenginliğin hızlı bir şekilde gelmesi ve malın bereketlenmesi olarak ta tabir edilir. Kişinin işlerinde artış yaşanması ve bu doğrultuda kazancının artması helal yoldan kazanılan bir servet olarak tabir edilir.

Rüyada gördüğünüz koşan at eğer uzun ve sık tüylere sahip ise bu nüfuzunuzun artacağı ve bulunduğunuz çevrede ve yaşam alanınız da güç kudret sahibi olacağınızın, aile ve akrabalarınızın çoğalacağı köklü ve güçlü bir aile yapınızın oluşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada koşan at görmek ve bu atın başı boş şekilde olması ise kontrolsüz bir gücü temsil etmektedir. Bu at ile ilgili olarak iki farklı durum söz konusudur. Birincisi bu başı boş koşan at sizin tarafınızdan yakalanırsa bu şansınızın arttığı bir dönemin başlangıcı olarak değerlendirilir. İkinci durumda ise bu başı boş koşan at size zarar verecek şekilde çarpar ise bu kazandığınız zenginliğin başınızı döndüreceği ve yanlış işler yapabileceğiniz anlamında tabir edilir.

At ile daha fazla bilgi edinmek ve atların renklerine göre anlamları ve rüyada gördüğünüz diğer detaylar ile daha fazla bilgi edinmek için arama bölümümüzden arama yapabilir veya aşağıda önerilen benzer içeriklerden faydalanarak rüyanız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.Rüya tabirlerinde en doğru adres www.akilat.com

Rüyada at görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada kahverengi at görmek
 • rüyada beyaz at görmek ne demek
 • rüyada koşan at görmek
 • rüyada evde at görmek
 • rüyada at sürüsü görmek
 • rüyada at binmek
 • rüyada at görmek diyanet
 • rüyada gri at görmek

 

 

 

 

Yorumlar 4

 • 1 yada 2 saniyelik bir rüya gördüm
  saat 7:30 sıralarıydı rüyamda at gördüm
  atın önümden geçtiğini gördüm sonra korkuya uyandim

 • Merhabalar efendim rüyamda yüzlerce at gördüm sanki bir savaş yada biryere doğru koşuyorlardı sahil kenerında idi siyah ve kahve rengi atlardı insanlarda vardı atların üstünde yeleleri çok güzel görünüyordu koşarlarken çok etkilendim teşekkür ederim

 • Ruyamda denizin yakininda kurak bir yerde bir kayanin dibinde oturuyordum birden yanimda hoslandigin cocuk geldi el ele oturuyoduk babamda ordaydi bizden biraz uzakta oturmus bizimle muhabbet ediyordu abimlerde ordaydi ama gorunmuyolardi sonra ortalikta bir suru olmus at vardi bunlarin olumune tilki benzeri bir sey sebepti icleri bosaltilmis birakilmisti daha sonra tepenin arkasinda canli guzel kahverengi bir at bize dogru geliyordu

 • Rüyamda iki tarafı nehir olan daha önce görmediğim çok güzel bir yerdeyim evin içinde duruyor gibiyim ama dışarıda da gibiyim sonra tanımadığım yaşlı bir amca geliyor yanıma o sırada da iki tane at çıkıyor karşımıza biri anne at biri de adamın dediğine göre 8 günlük atmış annesi bembeyaz yavrusu kahverengi bu ikisi koşuyorlar ama öyle güzeller ki sonra bize yavaşça yaklaşıyorlar ama anne atın gülümsediğine eminim sonra annem taya et vermemi söylüyor yavaşça yaklaşıyorum anne attan kafa onayı alıyorum tam uzattım yiyecek kasılmaya başladı sonra tekrar uzattım bu sefer eti parçalayamadı dişleri oynamaya başladı sonra tekrar kasıldı ve düştü annem öldüğünü söyledi ben veteriner çağırdım orda bitti rüya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.