Rüyada Küçük Kurtçuklar Görmek

Rüyada Küçük Kurtçuk (böcek) Görmek

Rüyada görülen küçük kurtçuk , mala, aile fertlerine, hırsıza ve elde edilecek menfaate gibi şey­lere yorumlanır. Rüya sahibinin moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de gerileceğine, çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine işarettir. Rüyada küçük kurtçuk görmek kişinin içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak bu kişilerinde ona yardımcı olamayacağına da yorumlanır.

Rüyada görülen kurtçuklar, rüya sahibinin ailesinden olan kişilerin başkalarının malından yemelerine ve yiyecekle­rine veyahut yediklerine de delalettir. Rüya sahibinin çevresinde, insanların sırtından geçinen hiç bir iş yapamadığı gibi hiç bir işe de yaramayan insanların varlığına da işarettir.Bazı durumlarda ise rüyada küçük kurtçuk görmek hane içinde yaşanacak bir kalabalığın habercisi olarak tabir edilmektedir. Bu kalabalığın sebebi rüya tabirleri uzmanları tarafından hayırlı bir iş olarak yorumlanmaz.

Rüyada görülen et yiyen veya yemeyen kurtlar, rüya sahibinin başkasının malından yiyen aile bireyidir. Bir kimsenin arkasından çıktığını gördüğü kurtlar, o kimsenin torunlarıyla ilgili bir duruma işarettir. Bir kimsenin rüyasında kurtların kendi ağzından çıktığını görmesi ise , o kimseye ailesinin hile yapmak istemesine , fakat onların hilesinden kurtulmasına işaret eder.

Kurtçuğun Vücuttan Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin üzüntü ve kederden kurtulmasına ve ken­disine zarar veren şeylerden kurtulmasına işarettir.

Kurtçukların Karnında Hareket Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin ka­zancından yiyen aile fertlerine ve akrabasından olan kim­selere yorumlanır. Bu kişilerin üzüntü ve kederine şeklinde yorumlanmıştır.

Kurtçukların Vücudunu Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin malında mey­dana gelecek bir zarara, noksanlığa ve telef olmasına, hır­sızın vereceği zarara da işaretle yorumlanır.

Kurtçukların Kendi Ağzından Çıktığını Görmek 

Rüya sahibinin ailesinin kendisine hile yapmak istediklerine, fakat onların hilesinden kurtulmaya işaret eder.

İpek  Kurtçuğu  Görmek 

İpek kurdu haram mala ve korunulacak kuvvetli olan şeylerin elde edilmesine delalet eder. Bazı tabircilere göre akrabadan gelen menfaate, rüya sahibinin bir mala nail olmasına işaret eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada küçük kurtçuk görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada evde kurtçuk görmek
  • rüyada beyaz kurtçuk görmek diyanet
  • rüyada vücudundan kurtçuk çıktığını görmek
  • rüyada kurtçuk görmek imam nablusi
  • rüyada küçük kurt böcek görmek
  • rüyada kurtçuk temizlemek
  • rüyada saçında kurtçuk görmek
  • rüyada evde beyaz kurtçuk görmek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar 2

  • Rüyamda bir beyaz tabak etrafında bulunan 4 adet meyva gördüm. Tabağın tam ortasında 3 adet kurtçuk vardı. Bunlardan 2 tanesi kararmış ve kurumuşlardı. Bir tanede beyaz kurtçuk vardı. Beyaz kurtçuk siyah kurtçuklardan bir tanesini yedi.

  • Rüyamda eltim olan kişı evime gelip bana poşetin icinde cezerye ,incir gibi yiyecekler getiriyor. Ben cezeryeyi alıp bir ısırık yiyorum sonradan içinde beyaz kurtçuklar olduğunu görüyorum. Sonra posete baktigimda hepsinde görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir