Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada mavi yılan görmek, hayra yorulduğu gibi düşmana da yorulur. Yalanları ile sizi kandıran, yakınlık göstererek iyi niyetinizi kullanmaya çalışan kötü huylu kimselere yorumlanmaktadır.  Rüyada mavi yılan gören rüya sahibi kişinin, erkek bir düşmanı olduğuna ve düşmanının onu sürekli takip ettiğine yorumlanır. Rüyada mavi yılan gören kişiye zararı dokunacak bir kişinin olduğuna işaret eder. Rüya sahibi eğer çevresinde bu tip bir kişi varsa buna dikkat etmelidir. Rüyada mavi yılan görmek, bazen iş hayatında yaşanacak olan sıkıntılara ve haksızlığa uğrayacağına yorulur.

Rüyada mavi yılan gören kişi hiç beklemediği bir durumdan geçecektir. Bu rüyayı görmek, eğitim gören birinin bu alanda başarısız olacağını ve sabretmesi gereken durumlar yaşayacağını gösterir. Rüyada mavi yılan gören kişi bekar ise sevdiği kişi ile sorunlar yaşayıp aralarındaki bağın yavaşça kopacağına işaret eder. Bu dönem geçici bir dönem olup rüyayı gören kişinin Allah’a sığınıp sabretmesi gerekir.

Rüyada mavi yılan görmek rüya sahibi kişinin erkek evlat müjdesine nail olmanın sevincini yaşayıp kendilerini bekleyen güzel geleceğe yönlenmelerine de işarettir. Mavi yılan sembolü, çevrenizde bulunan eğlenmeye ve değişkenliğe açık, her türlü ortama uyum sağlayabilen kimse ile dostluk kurarak bu kişi sayesinde hayatınızda eksikliğinizi ortadan kaldıracağınıza yorumlanır. Rüyada hanede mavi yılan görmek, haneye gelecek misafire, evde yapacağınız bir takım değişikliklere, sıkıcı hayata son vereceğinize tabir edilir.

Rüyada mavi yılan gören bir kimse için, büyük din Alimlerin bu rüyayla ilgili yorumları şöyledir; Cafer-i Sadık (r.a) tabiri: Rüya iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bazı konularda şüpheleri vardır ve bunların olmasından korkmaktadır. Kişinin dikkat etmesi gereken bir düşmanı vardır. İmam Nablusi (r.a) yorumu: Gören kişi için rüya hayra yorulmaz. Kişinin başına gelecek olan kazaya işaret eder. Kişiye karşı düşmanlığı olan birine ve ondan göreceği kötülüğe yorulur.

Dini olarak bakıldığında ise rüyada mavi yılan sembolü, hayırlı haber, müjde, sevinç şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mavi Yılan Öldürmek

Rüyada mavi yılan öldürmek, elinizin rahatlamasına, yaşadığınız maddi sıkıntıların son bulmasına, hayatın normal hal almasına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da size ve ailenize karşı düşmanlık besleyen kimselere karşı verdiğiniz mücadelelerden galip ayrılacağınıza tabir edilir.

Rüyada Mavi Yılan Tarafından Isırılmak

Rüyada mavi yılan tarafından ısırılmak, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin sorunlar yaşayacağına ve çok büyük sıkıntıların içine gireceğini gösterir. Kişinin bu sıkıntılar içinde zorluk çekeceğine işaret eder. Rüyada mavi yılanın ısırması büyük maddi sıkıntıların yaşanacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin maddi planlarını ertelemesi ve birikim yapması gerekir.

 

Rüyada mavi yılan görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada mavi yeşil yılan görmek
  • rüyada mavi yılan kovalaması
  • rüyada mavi yılan tutmak
  • rüyada mavi beyaz yılan görmek
  • rüyada iki renkli yılan görmek
  • rüyada yeşil yılan görmek
  • rüyada mavi yılandan kaçmak
  • rüyada yılan görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir