Rüyada Mercimek Görmek

Rüyada  mercimek  görmek , borcun ödenmesine, uzaklarda olan kimselerin gelmesine, verilen vaatlerin yerine getirilmesine yorumlanır. Mercimek  rüyası, zahmet çekilerek kazanılmış mal, hayırlı bir iş teklifi almaya, şansınızın açılmasına tabir edilir. Rüyada  mercimek  yemek, kazanılacak parayı simgelerken, rüyada  mercimek  aldığını görmek , ise pişmanlık duyacağınız sözler vermeye güç duruma düşeceğinize sembol edilir.

Rüyada  kuru mercimek  görmek , maddi ve manevi sıkıntıya, dara düşmeye, kafa yorgunluğuna delalettir. Rüyada  kavrulmuş mercimek  görmek , ani ataklarda bulunmaya, toplumca hoş karşılanmayacak davranışlara yer vermeye sembol edilir. Rüyada  görülen mercimek  sembolü, bazen de doğacak olan hayırlı, sağlıklı evlada, duaların kabul görülmesine, Allah katında müjdelenme şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada  görülen mercimek  hakkında İslami rüya alimlerimiz, rüyanın kişi için son derece hayırlı olup rızkının genişleyeceğine, helal kazancının artarak geçim sıkıntısından kurtulacağını belirtmişlerdir.

Rüyada  Mercimek  Görmek  Ne Demek?

Rüyada  mercimek  görmek , kazançta artışa, şansın dönmesine, yapılan işlerde istenilen verime ulaşmaya yorumlanan mercimek  rüyası bazen de meşakkatle yapılan işlere yorumlanır. Rüyasında mercimek  gören kimse, başarısını şansa bırakmayarak azmi ve kararlılığı sayesinde amacına ulaşma şerefine nail olur. Mercimek  rüyası, bekar kimseler için hayırlı kısmete, gönül ilişkisine, birlikteliğe, delalet ederken, evli kimseler içinse bebek müjdesine, hanede sevincin ve mutluluğun kat ve kat artmasına ifade edilir.

Rüyada  Mercimek  Tarlası Görmek

Rüyada  mercimek  tarlası görmek , bu rüya kişinin eline geçecek olan çok yönlü kazanç ve kısmete, yüzünüzün gülmesine, mutlu olunmaya işaret edilir. Rüyasında mercimek  tarlası gören kimse, patron ya da yönetici olacağı işlerde boy göstererek eline geçen her türlü fırsatı başarıya çevirir.

Rüyada  Mercimek  Pişirmek

Rüyada  mercimek  pişirmek, kafa karışıklığına, kararsız kalınmaya, gerçekleşmesini çok istediğiniz bir işte emek harcamaya yorumlanır. Rüyasında mercimek  pişirdiğini gören kimse, belli belsiz olaylar yüzünden dertsiz başına dert açmış yaşamını farklı boyutlara sürüklemiştir. Mercimek  pişirmek rüyası kimi zaman da ast üst ilişkisine değer vermeye, saygınlık içinde iş hayatınızda varlığınızı sürdürmeye tabir edilir.

Rüyada  Mercimek  Yemek

Rüyada  mercimek  yemek, hanede mutluluğun ve huzurun hiç eksik olmayıp her zaman bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da bekar kimseler için yakın zaman da alınacak teklif karşısında şaşkınlığın yanı sıra sevinci yaşayacaklarına, evli kimseler içinse hayırlı bir eş ve evlada sahip olmanın mutluluğa işarettir.

Rüyada  Mercimek  Toplamak

Rüyada  mercimek  toplamak, mercimek  toplamak, rüyası kişinin arzu ettiği hayata kavuşması adına her türlü fırsatı elinde bulma şansını elde edeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zaman da orta yaşlı kimseleri temsil edip bu kişilerden maddi ve manevi anlamda yardım görerek tecrübe edineceğinizi yorumlar.

Rüyada  Mercimek  Satmak

Rüyada  mercimek  satmak, kişinin kendisi için başarı sağlayacak işlere gireceğine, hayatını olumsuz yönde etkileye aksiliklerden ve başarısızlıklardan kurtulacağına yorumlanır. Rüyasında mercimek  sattığını gören kimse, kazancını alın teri dökerek güçlüklerle kazanarak kimseye muhtaç olmadan hayatına devam eder. Bu rüya bazen de güçlü yapıya sahip olmaya, kararlılığa, idealler ve hedefler peşinde koşmaya sembol edilir.

Rüyada  Haşlanmış Mercimek  Görmek

Rüyada  haşlanmış mercimek  görmek , bu rüya ticari anlamda verilen maddi ve manevi emeklerin karşılığını fazlasıyla görmeye, ileriye yönelik gelişmenize imkan sunacak ortamlar yaratmaya yorumlanır. Rüyasında haşlanmış mercimek  gören kimse, hayatı her daim güzel yanlarıyla yaşamış, ailesini ve sevdiği kimseleri her türlü kaza ve belalardan uzak eylemiş, kuralcı kimsedir. Bu rüya bazen de taşınmaz mallara yatırım yapmaya, kişinin kendisini garanti altında tutmasına sembol edilir.

Rüyada  Çiğ Mercimek  Görmek

Rüyada  çiğ mercimek  görmek , çiğ mercimek  rüyası hayal kırıklığını, ticari işlerde başarısızlığı, kişinin  inandığı kimselerden gereken değeri görememesini simgeler. Çiğ mercimek  rüyası bazen de çekilen çile ve zahmetlerin son bulacağına, yaşanılan hayatın normal seyrinde devam edeceğini işaret eder.

Rüyada  Mercimek  Almak

Rüyada  mercimek  almak, mercimek  almak, rüyası elinize geçen kazancı başarılı şekilde değerlendirmeye, gereksiz harcamalardan kaçınarak ticaret işlerine atılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, ellerine geçen her türlü fırsatı başarıya dönüştürerek pratik zekaları sayesinde hayatlarını ileri noktaya taşırlar. Bu rüya aynı zaman da ardı ardına gelecek mutlu edici habere, kazanç ve kısmet kapılarının sonuna kadar açılmasına, her türlü işten hayırlı sonla ayrılmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada  Mercimek  Görmenin Psikolojik Anlamı?

Rüyada  mercimek  görmek , birden fazla anlamı içinde barındıran lokum yemek rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Mercimek   sembolü içeren tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada  mercimek  görmek , genellikle bolluk bereket şeklinde yorumlanıp kişinin kolay yollarla elde edeceği kazancını simgeler. Bu rüyayı gören kimseler, her türlü başarıyı elde tutarak hayatlarını barış ve güven içinde geçirirler.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada mercimek görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada mercimek görmek imam nablusi
  • rüyada mercimek görmek diyanet
  • rüyada kirmizi mercimek görmek
  • rüyada yesil mercimek görmek
  • rüyada siyah mercimek görmek
  • rüyada mercimek tarlası görmek
  • rüyada yeşil mercimek tarlası görmek
  • rüyada mercimek toplamak

Yorumlar 1

  • Merhaba, rüyamda en yakın,dost dediğim arkadaşımın yüzüne elimde bir tas/tabakta olan kırmızı mercimeği yüzüne atip onunla aramızı acar gibi attıktan sonra çekip gidiyorum. Sebebi iki bayan arkadaşı var biri ust katta ev dayımın evi konumunda ilk sevgilisi onu bekliyor, ben ve diğer sevgilisi 3müz bi yere gidicektik. O rest çeker gibi bizimle gelmeyip diğer kizin yanına(eve) gideceğini söylediğinde öfkelenip yüzüne tabakta olan mercimeği atıp bi daha girusmemek üzere oradan ayrılıyorum. İçimde bir burukluk var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir