Rüyada mevsimsiz karpuz görmek

Rüyada mevsimsiz karpuz görmek, insan yaşamının en önemli yaşamsal faaliyetlerinden olan uykuda farklı şekillerde birbirinden farklı düşler görürüz. Bu düşlerdeki bazı detaylar dikkatimizi çeker ve gerçek yaşantımızda bize neleri işaret edeceğini merak ederek farklı mecralarda araştırmalarımızı sürdürürüz. Diğer yandan rüyada karpuz görmek ne anlama gelir ve nasıl yorumlanır? şeklinde sorularla yoğun şekilde arama motorlarında yoğun şekilde araştırmalarını sürdürüyor. Peki, rüyada karpuz görmek ne anlama gelir ve nasıl yorumlanır? İşte detaylar…

RÜYADA KARPUZ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR? RÜYADA KARPUZ GÖRMEK NASIL YORUMLANIR?

RÜYADA KARPUZ GÖRMEK

Karpuzun özü, anlayış ve ilim ile ifade edilir. Rüyada tamamen yetişmiş ve olgunlaşmış karpuz görmek, vücudun diriliğine ve selamete delâlet eder. Derler ki rengârenk karpuz kısmettir, hayır ve faydaya ve vücut sağlığına alamet eder. Rüyada karpuz görmek; yaşamınızda önemli kayda değer mühim değişiklikler olacağına yorumlanır.

Bazı tabircilere göre de, karpuzu, zengin şerefli ve Arap olmayan kadınlara delâlet eder denilmiştir. Rüyada karpuz görmek, şerefli, soylu ve evlât sahibi bir kişi ile tabir edilir. Yine bazı tabirciler, karpuzu, çocuğa, çoğu da güzel olan şeylere işaret olduğunu söylemişlerdir. Bazı kere de mühim ve Kur’an tilâvet eden kimseye, ilme ve amele ve güzel methe, ülfet ve muhabbete delâlet eder.

Karpuz görmek, bazı kere de devlettir, eğer onu yediğini görürse, toplu mala işarettir. Bir erkek, rüyasında bir kadının kendisine karpuz verdiğini görse, erkek evlâdının olacağına delâlet eder.

RÜYADA KARPUZ ALMAK NE DEMEKTİR?

İbn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada elini semaya uzatıp bir karpuz aldığını görmek, mülke ve nimete malik olmaya delâlet eder.

RÜYADA KARPUZ ÇEKİRDEĞİ GÖRMEK

karpuz tohumu görmek ise, gam ve kedere ve şiddetin kalkmasına, Ağrı ve hastalıkların iyileşip şifa bulmasına yorulur. Rüyada tohum görmek, salih ve hayırlı nesle delalet eder.

RÜYADA KARPUZ YEMEK

Eğer bu kişi hapisteyse, hapisten çıkar, hastaysa şifa bulur. İç ve dış iyiliğine, ilim ve irfana, güzel amele işarettir. Sıkıntıda olan birinin rüyada karpuz yediğini görmesi, sıkıntıdan kurtulacağına delâlet eder.

ibn-i Sîrîn (rh.a.) demiştir ki: Rüyada karpuz yemek, gam ve kederden halâs olmaya delâlet eder.

Ebu Saidü’l-Vaaz demiştir ki: Rüyada içi boşalmamış ve bozulmamış karpuz görmek ve yemek vücudun sıhhat ve afiyetine delâlet eder.

HAMİLE KADININ KARPUZ YEMESİ

Yine hamile birinin rüyasındaki karpuz görmesi, bollukla yorumlanır. Rüyada hamile kadının olgunlaşmış karpuz görmesi, bu onun doğumunun yaklaştığını gösterir, eğer hamile kadın rüyasında karpuz yediğini görürse, doğumunun kolay olduğunu ve çocuğun sağlıklı olacağına tabir edilir.

RÜYADA KARPUZ TARLASI

Evhamlı birtakım insanlara işaret eder.

RÜYADA SARI, YEŞİL, KIRMIZI KARPUZ GÖRMEK

Yeşil karpuz görmek, şehre, çocuğa, zevceye yahut erkek hizmetçiye delâlet eder. Sarı karpuz, iyi ve iyi övgüye sahip kadınlar veya erkeklerdir. Sarı karpuz görmek, kendileri için güzel ve methedilen ve hayır ile yâd edilen birtakım erkek ve kadınlara alâmettir. Yeşil karpuz, bir ülke, bir çocuk veya bir eş anlamına gelir.

RÜYADA KIRMIZI KARPUZ

Genel olarak yeşil karpuz ülkeye veya çocuğa ya da eşe yorumlanır. Her türlü süs, ziynet ve bezeğe alâmettir. Yeşil karpuz görmek, senin bereket ve bolluğuna ve rüyayı görenin bedeninin kuvvetli olmasına delâlet eder.

KARPUZ SATICISI GÖRMEK

Rüyada karpuz satıcısını görmek, yanında şifa veren ilaçlar ve yiyecekler bulunan birine işarettir.

RÜYADA KARPUZ ALMAK NEDİR?

Karpuz aldığını gören kişi, yakın zamanda mutlu bir haberi duyacağını gösterir. Rüyada pazardan karpuz almak bekâr için evlilik anlamına gelir.

Yeşil karpuz zenginlik ve refahı sembolize eder ve mülkiyeti arttırır. Rüyada yeşil karpuz aldığını gören kişi, varlıklı bir yerden bir davet alacağını gösterir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada mevsimsiz karpuz görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada karpuz tarlası görmek ihya
  • rüyada mevsimsiz karpuz görmek
  • rüyada karpuz görmek diyadinnet
  • rüyada karpuz görmek imam nablusi
  • rüyada karpuz görmek ihya
  • rüyada karpuz taşımak
  • rüyada büyük karpuz görmek diyanet
  • rüyada karpuz kesmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir