Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek, mor rüyası diğer renk rüyalarının aksine olumsuz anlamlar içerip kişinin yaşayacağı maddi sıkıntılarına, geçireceği rahatsızlığına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler her türlü felaketlere ve belalara açık, şansı ve kısmeti kapanmış, kötülüklerin içinde boğulmuş kimselerdir. Rüyada mor görmek, bazen de alınacak üzücü habere, sevdiğiniz kimseyi kaybetmeye, uzun süre psikolojik sorunlar yaşamaya tabir edilir. Ünlü rüya alimimiz Seyyit Süleyman; rüyada mor görmek, rüyası hakkından bu rüyayı gören kişinin gelip geçici heveslere kapılarak, sevdiği insanlarla sorunlar yaşayacağını  işaret etmiştir.

Rüyada Mor Görmek Ne Demek?

Rüyada mor görmek, mor görmek rüyası şerri ve kötülüğü, yaşanılan yasak aşkı, aile arası birlik ve düzenin yok oluşunu işaret eder.  Rüyasında mor gören kimse, yaşadığı bir çok üzücü olaydan ötürü hastalığa yakalanacak uzun süre bunun sıkıntısıyla uğraşır. Rüyada görülen mor renk sembolü bazen de bencilce davranışlar sergilemeye, sizi seven kimselere karşı kırıcı davranışlar sergilemeye, toplumdan uzak kalmaya ifade edilir.

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek, mor rüyasıyla aynı anlamları içeren bu rüya kişinin mutsuz olacağı işlerin içine girerek hayatını yaşanmaz hale getireceğine yorumlanır. Rüyasında mor renk gören kimse, şans ve kısmeti kapalı, girdiği her işte başarısız olan, insanlara yaklaşımı son derece zayıf kimsedir.

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Rüyada mor çiçek görmek, son derece hayırlı olan bu rüya gören kişinin mutlu olacağı olaylarla karşılaşarak şansının ve kısmetinin bir ömür süre geleceğine yorumlanır. Rüyasında mor çiçek gören kimse, evlilik yolunda önemli adımlar atarak sevdiği kişiyle dünya evine girmek için gün sayma aşaması güderler.

Rüyada Mor Gelinlik Görmek

Rüyada mor gelinlik görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında eksik olduğu konularla kendisine yardım eli uzatan bilgi ve tecrübe sahibi kimse sayesinde düze çıkacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler sevdiklerinden ve ona yakınlık duyan insanlar sayesinde hayatını kolaylıkla elde ederek girdikleri her ortamdan mutlu sonla ayrılırlar.

Rüyada Mor Ayakkabı Görmek

Rüyada mor ayakkabı görmek, kişinin başına gelecek üzücü olaylara, iş hayatında beklentilerin gerçekleşmeyecek hayal kırıklı içine düşmesine yorumlanır. Rüyasında mor ayakkabı gören kimse, edinilen nasihatleri kulak ardı ederek ileriye dönük pişmanlık duyacağı bir çok hataya zemin hazırlar.

Rüyada Mor Gömlek Görmek

Rüyada mor gömlek görmek, bu rüya kişinin sevdiği kimselerle ilgili yaşayacağı maddi ve manevi sorunlarına yorumlanır. Rüyasında mor gömlek giydiğini gören kimse, uğursuzluğu ve musibeti üzerinde taşıyarak olası her işten mutsuz sonuçlarla ayrılır. Rüyada mor gömlek görmek, bazen de alınacak kararlarla, aile içi sözlü tartışmaların ortasında kalmaya ifade edilir.

Rüyada Mor Koltuk Görmek

Rüyada mor koltuk görmek, rüyada görülen mor koltuk rahatlığa ermeye, hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzak kalmaya yorumlanır. Bu rüya gören kişi ya da kişiler için şansı içerip kişi için kurtuluşa ermeye sebep verecek  yol olarak gösterilir.  Rüyada mor koltuk görmek, bazen de hanenizde yapacağınız değişikliğe, göz alıcı dikkat çeken eşyaları benimsemeye işaret edilir.

Rüyada Mor Eşarp Görmek

Rüyada mor eşarp görmek, bu rüya kişinin bekar kimseler için evliliğe simge olan bu rüya gören kişi için açılan murat kapısını simgeler. Rüyasında mor eşarp gören kimseler, hayırlı bir yolculuğa hazırlık yaparak uzun süre sevdiklerinden ayrı vakit geçireceklerdir.

Rüyada Mor Gül Görmek

Rüyada mor gül görmek, kişi için son derece hayırlı olan bu rüya kişinin şansının ve kısmetinin son derece açık olup girdiği her işte mutlu sonla ayrılacağına, rızkının peşinde koşarak kimseye muhtaç olmadan hayatını kazanacağına yorumlanır. Rüyada görülen mor gül simgesi bazen de hoşlandığınız kimseye karşı duygularını açmaya, mutlu sürecek birlikteliğe işaret edilir.

Rüyada mor renk görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada mor renk kıyafet görmek
  • rüyada mor renk kumaş görmek
  • rüyada mor renk görmek diyadinnet
  • rüyada mor renk görmek diyanet
  • rüyada mor renk kazak görmek
  • rüyada mor renk çiçek görmek
  • rüyada mor renk duvar görmek
  • rüyada mor renk koltuk görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir