Rüyada Nasır Kesmek

Rüyada nasır kesmek, kişinin başının ağrımasına sebep verecek olaylara karışarak uzun süreli sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Rüyada görülen nasır sembolü bazen de zorluğa dönemlere girmeye, kazanç kaybetmeye, maddi zorluklara tabir edilir. Rüyada nasır kesmek , hastalık gibi sorunlarla karşı karşıya kalarak parasal kayıpların artmasına sebep verecek sıkıntılar yaşar. Bunu rüya bazen de hastalığa, uğursuzluğu getirecek olaylara, manevi hayatın körelmesine ifade edilir.

Rüyada Nasır Kesmek Ne Demek?

Rüyada nasır kesmek, nasır görmek rüyası uzun vadeli yaşanan maddi zorluklara, kazançların kolay yollarla kaybedilmesi ne yorumlanır. Rüyasında nasıl gören kimse, yanlış dostluklar edinerek hayırlı girdiği yollarda hüsrana uğrayacak olaylarla karşı karşıya kalır. Bu rüya bazen de kazançların bir bir yok olup hayatınızı anlamsız hale getirmeye, sevdiklerinizle aranızın açılmasına, mutsuz olunacak olaylarla karşı karşıya kalmaya ifade edilir.Rüyada nasır kesmek, bazen de alın teri dökülerek elde edilen kazanca, kişinin nasibini helal yollarla kazanılmasına, çıkılan hayırlı yolculuğa tabir edilir.

Rüyada Elde Nasır Görmek

Rüyada elde nasır görmek, bu rüya kısa süreli yaşanan sıkıntıların sonunda rahata ererek hayırlı kazançlara nail olmaya, kazançlarınızın bol bereketli hale gelmesine yorumlanır. Elde nasır rüyası bazen de iyilik sever kimselerle bir araya gelmeye, uğraş içine girmeye, rızkın artışına tabir edilir.

Rüyada Ayakta Nasır Görmek

Rüyada ayakta nasır görmek, bu rüya kişiye özel sırların ortaya çıkışı sonucu kişinin zor anlar geçireceğine, kazancını köreltecek olaylarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyada görülen ayakta nasır sembolü bazen de aile içi tartışmaların içine düşmeye, hakaretlere ve kötü sözlere maruz kalmaya, kötülüğe tabir edilir.

Rüyada Cilt Döküntüsü Görmek

Rüyada cilt döküntüsü görmek, bu rüya kişinin korkularına yenik düşerek gerek iş hayatında gerekse özel hayatında bir çok sorunla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyada cilt döküntüsü görmek, bazen de kısa süreli hastalığa yakalanmaya, huzursuz olmaya, haneden uzak yerlere göç etmeye ifade edilir.

Rüyada Siyah Noktalar Görmek

Rüyada siyah noktala görmek, siyah nokta rüyası kişinin kazancını geniş kılmak ve sürekli hale getirmek için bir çok üç kağıda başvurarak rızkını yanlış yönlerde kazanma amacı güdeceğine yorumlanır. Rüyada siyah noktalar görmek, bazen de rahatsızlık duymaya, üzüntüye kapılmaya, haneden ve sevdiklerinizden ayrı kalmaya ifade edilir.

Rüyada Nasır Temizlemek

Rüyada nasır temizlemek, kişinin hayatına düzene sokma amacı güderek karşısına çıkan tüm engelleri aşacağına, temiz nasip peşinde koşarak ilerde hayatını etkin kılacak çalışmalar yapacağına yorumlanır. Rüyada nasır temizlemek, düşmanları geride bırakmaya, nasip kapılarınızın açılmasına, duyulacak güzel ve etkili sözlere ifade edilir.

Rüyada Nasırlı Parmaklar Görmek

Rüyada nasırlı parmaklar görmek,nasırlı parmaklar rüyası gören kişinin kazancını helal yollarla bin bir zorluk içinde kazanarak kimseye muhtaçlık duymadan hayatını daim ettireceğine yorumlanır. Rüyada görülen nasırlı parmaklar rüyası aynı zaman da eli açık kimselere, iyi niyetli olmaya, kazançların helal yollarla daim olmasına ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada nasır kesmek ile ilgili aramalar

  • rüyada ayaktan nasır çıkarmak
  • rüyada nasır çıktığını görmek
  • rüya tabirleri nasır sökmek
  • rüyada nasırın düşmesi
  • rüyada nasırdan kurtulmak
  • rüyada nasırlı el görmek
  • rüyada nasırlı parmak görmek
  • nasır koparmak

Yorumlar 1

  • Merhaba. Rüyamda ayağımın altında nasir temizledi. Nasir ince kabuk halindeydi onu sokup aldım. Yorumda bulunursaniz sevinirim. Iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir