Rüyada Ölmüş Ablayı Görmek

Rüyada ölmüş ablayı görmek, rüyası bilinç altınıza yer ettiğiniz duygulara ya da ölmüş ablanızın sizden dua beklediğine işaret edilir. Bu rüya bazen de alınacak mutlu edici habere işaret ederken bazen de kıymetli bir hediyeye, yakınlarınızla dostluk bağınızın kuvvetli hale gelmesine tabir edilir.

Rüyada ölmüş ablayı görmek, akrabalarıyla yaşadıkları tatsız ve üzücü olayları geride bırakarak keyifli ve hoş vakit geçirirler. Rüyada ölmüş ablayı gülerken görmek, eşinden yana razı gelmeye, duaları ile ablanın kabrinde huzur içinde yatmasına vasıl olmaya tabir edilir. Rüyada ölmüş abla konuşmak, alınacak hayırlı habere, ölmüş ablayı yıkamak, yaşanılacak kısa süreli sıkıntıya delalet eder. Ölmüş abla rüyası bazen de geçmişte yapılan hatalardan yana pişmanlık duymaya, ablayızi mutsuz edecek bir çok davranışta bulunmaya, ablanızın rızasını almadan işlere kalkışmaya işaret edilir. Ölmüş ablayı görmek, rüyası hakkında İslami rüya alimlerimiz ölen kişinin sizden dua umarak sağladığınız dualar ile kabrinde huzurlu olacağını dle getirmişlerdir.

Rüyada Ölmüş ablayı Görmek Ne Demek?

Rüyada ölmüş ablayı görmek, her ne kadar bilinç altı rüya şeklinde yorumlansa da ölmüş kimsenin sizden dua beklediğine rivayet edilir. Bu rüya alınacak hayırlı haber şeklinde yorumlanırken, bazen de manevi değeri yüksek kıymetli eşyaya,  huzurlu olunmaya yorumlanır. Ölmüş abla rüyası bazen de hanede ve yakın çevrenizde yaşadığınız tatsız olayların son bularak kırgınlık güttüğünüz kimselerle aranızın düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Ablanın Kocasını Görmek

Rüyada ölmüş ablanın kocasını görmek, bu rüya kişinin ölen karısına karşı içinde beslediği sevgisine ve özlemine işaret eder. Rüyasında ölmüş ablanın kocasını güzel halde görmek, ablayın ahiret hayatında huzurlu olup tek eksikliğinin sizden dua olduğuna yorumlanır. Rüyada ölmüş ablanın kocasını ile konuştuğunu gören kimse, yakın zaman da hayırlı habere vasıl olur.

Rüyada Ölmüş Kocasının Ablasını Görmek

Rüyada ölmüş kocasının ablasını görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin artmasına vasıl olacak hayırlı ve güzel haber alacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş kocasının ablasının yaşadığını gören kimse, beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalıp hayatında önemli değişikliğe gider. Bu rüya bolluk ve bereket içinde geçecek ömre, mal ve mülkte artışa, haneye gelecek mutlu edici misafire delalet eder.

Rüyada Ölmüş ablayı Diri Görmek

Rüyada ölmüş ablayı diri görmek, sevindirici haber almaya, beklenilen korkuları yaşamadan hayatınıza devam etmeye, her türlü fırsata zahmetsiz şekilde ulaşmaya yorumlanır. Rüyasında ölmüş ablayı diri gören kimse, eşine karşı hislerinden ödün vermemiş, ona karşı beslediği sevgisini kat ve kat arttırmış, duaları ile ablayı kabrinde huzurlu kılmış kimsedir.

Rüyada Ölmüş Ablanın Evini Görmek

Rüyada ölmüş ablanın evini görmek, sevdiğiniz kimsenin kabrini ziyaret etmeye, kendinizi onun  yanında daha huzurlu ve güvende hissetmeye tabir edilir. Rüyasında ölmüş ablanın evini gören kimse, içinde beslediği duygularını dışa vurmak yerine içinde saklı tutarak sevgisi ve duaları ile her daim ablayın yanında olur.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada ölmüş ablayı görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada ölmüş ablayı canlı görmek
 • rüyada ablanın öldüğünü görmek diyanet
 • rüyada abla ve enişte görmek
 • rüyada abla görmek neye işarettir
 • rüyada abla ile konuşmak
 • rüyada ablasını ve eniştesini görmek
 • rüyada ablanın kızını görmek
 • rüyada abla ile tartıştığını görmek

 

Yorumlar 3

 • Rüyamda ölü olan ablamı gördüm evi başka bir şehirdeymiş eşim le onlara gitmişsin ablamla konuştuk gayet genç ve sağlıklıydı gence görüyordu hastalıklarla sen yılları geçmişti fakat gayit iyi gördüm kendisini içim bir tuhaf oldu içim ferahladı onunla konuştukça böyle gördüm

 • Rüyamda ölmüş ablamı çocuğunun peşinden onu kurtarmak için bulanık akan bir ırmağa atladığnı gördüm ikisinde ırmak ta sürüklenip gözden kayboldular herkes beni suçluyordu bu ne anlama geliyor lütfen yorumlarmısınız şimdiden teşekkür ederim

 • Ben rüyamda annemin evimde ölmüş ablamı gece vakti diri ama kokmuş bir şekilde kanepede görüyorum ben onu ölmüş sanıyorum ama yanına gittiğim zaman ölmediği ama yaşadığı görüyorum bunu ev halkına söyleyip onlarıda mutlu etmek istiyorum ama bunu kendisi istemiyorum bende bunu inatla anneme ve babama söylüyorum onlar uyandığı zaman ise ablam olduğu yerde bayılarak ölüyor ve ben tam bu sırada korkarak uyanıyorum ve telefona bakıyorum sabah namazı vaktinin çıkmasına yarım saat felan kalmış bu nedemekk oluyor acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir